Autor Wątek: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 116367 razy)

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #526 dnia: Styczeń 24, 2011, 22:54:00 »
Nie powiem, chłopaki bardzo ładnie wypowiadali się przed kamerą :), a cała pisemna relacja również została elegancko napisana - bez wpadek przy tłumaczeniu o co chodzi w bijatykach.

ZenonSzprot

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wro
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #527 dnia: Styczeń 24, 2011, 23:53:39 »

14. Czy Pawlo to cyborg zaprogramowany na ruchy Anny?

17. Dlaczego Panda? (Pawlo)


Przygotowując się na mm obczaił Ankę na practice.
Zafinę,Pandę,Ninę i Lili jak i resztę olał totalnie nawet nie sprawdzając ich command listy mimo,że go ostrzegałem przed tymi postaciami.

Thx dla TLT za organizację turu(full profeska) i wszystkich z którymi grałem turniejowo czy na sparach(fajnie było spotkać znajome mordy po w miarę długiej przerwie prawie mi się łezka w oku zakręciła).
Oby takich turniei więcej.

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #528 dnia: Styczeń 25, 2011, 00:03:30 »
@Rupert
Mam pytanie: to był twój bimber?? Po za tym, zajebista koszulka :D Bracie :D
Tak mój :)
9. Dlaczego Rupert nie wzial 2 butelki bimbru? :)
Bo nie wiedziałem że będzie taka lipa z zakupem innego alko >>

Turniej udany, choć mój pierwszy w T6 wyszedłem z grupy, mam nadzieje że teraz będzie tylko lepiej ^^

Dziękuje wszystkim, którzy grali ze mną freeplaye oraz w turnieju :) Robson kiedyś pogramy więcej niż jedną walke przez cały turniej >> K' W końcu będe miał z kim pogadać o Miguelu, tylko musimy kiedyś pogadać przy wódce :) Tokis, twoja Zafina to obłęd, naprawdę cancelujesz tier`y Zajman nie graj Law`em zapomnij o tej postaci wybieraj Hwo:) Snake szkoda, że potem jakoś nie umiłem Cie zgranąć na freepleye

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #529 dnia: Styczeń 25, 2011, 00:26:18 »
Dobra teraz ja coś napisze jeśli chodzi o turniej przekurna turbozajebisty na maksia event na jakim moja skromna osoba była w całym swoim zasranym życiu.Od strony organizacyjnej wszystko git oprócz(małej wpadki z prądem oraz z wyjściem do sklepu po 12 w nocy) a tak pozatym chłopaki no i oczywiście ty Olgo staneliście na głowie aby wszystko wyszło no i sie udało wielkie dla was gratulacje applaud applaud applaud applaud applaud . Jeśli chodzi o poziom i uczestników na turnieju to powiem jedno POLSKA i jej gra w teczke k**wa wymiata i nie powie mi nikt że jakiś zasrany żółtek by na naszym podwórku pozamiatał. Atmosfera oraz hype był w cipe na pięć .Impreza wieczorem powiem że wszystko przyćmiła bimberek i lolki to ja kocham oby tak było na każdym turnieju .Teraz mała prywata

TLT- jeszcze raz zajebie cukier odjebaliście kawał dobrej roboty czekam na następne AOT

FRIZEN- ty małoletnia gnido znów utarłeś nosa zgredom 

NEVAN -no te twoje laseczki mjeszają dalej mam pytanko czy mógłbyś zdradzic recepture tych twoich soczków :)

TUNDRA - kochany kierowca bombowca oraz Dariusz Szpakowski w jednej osobie

ZAJMAN BENEK MUFLON PYCHU - dzieki za  8) 8) 8) 8) myslałem że sam tam będe z grona zielonoświątkowców a tu zonk do nastepnego bucha

RYLD OLGA GAJDA BATKO - wy zasrane sztajmesy lowciam was za tą libacje mam nadzieje że jeszce sie nie raz nastukamy dawajcie do Wrocka na ostatnia TAWERNE zapowiadam jeszcze grubszy melanż

RUPERT-natepnym razem zabierz antałek a nie jedna butelczyne tego niebiańskiego napoju  :)

PITREX- złota rączko dziękuje za rozkręcenie pada bo sam sobie z tym bym nie poradził

Dobra koniec tych p***dół i zapraszam wszystkich pod KOCYK

                      YO NYGUSY



Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #530 dnia: Styczeń 25, 2011, 00:56:36 »

ZAJMAN BENEK MUFLON PYCHU - dzieki za  8) 8) 8) 8) myslałem że sam tam będe z grona zielonoświątkowców a tu zonk do nastepnego bucha


niewazne czy slask dolny czy gorny, tradycja zawsze pozostanie tradycją 8)
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #531 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:09:18 »
RUPERT-natepnym razem zabierz antałek a nie jedna butelczyne tego niebiańskiego napoju  :)
Wezne więcej tylko nie wiem czy wezne całą beczkę ^^, w końcu na Śląsku też coś musimy pić ^^

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #532 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:06:35 »
Jest jakieś zdjęcie grupowe ?? Pewnie i tak będzie wyglądało jak ujęcie z ulicy Sezamkowej ale jestem ciekaw. P.S. Łukasz wypierz Di tą koszulkę Tapałta co ją w Wallmarcie za 1$ się kupuje :P

5. Dlaczego blokując dostajesz cios na CH? (Robson)

AAAAAAAhhhahhah umarłem hahah :) do kogo tak powiedział ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 10:16:48 wysłana przez SłońTrombalski »

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #533 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:24:12 »
Z tej strony Marduk z Północy ;] Turniej jak najbardziej kozak, wszystko na wysokim poziomie i nie mam zamiaru narzekać że prąd na pare sek. zabrali mi to generalnie nie przeszkadzało w tym czasie grałem spara z Koko ;] który zaskoczył mnie cytatem pod dzwiami do starszego człowieka "Czego się Pan k**wa tak pchasz?" także "UUuu przeprowadzka" hehe. Pozdrawiam wszystkich kozak graczy tak jak organizatorów. Na wielkie brawa i bailando zasługuje Valurian który udostępnił nam swoje lokum by poczekać na pks. Komentarze w wykonaniu Zajmana i Tundry były fantastish. Robson, Frizen, Gajda, Nevan, Tokis , Di , Tundra , Tenshi , Zajman , Pitrex , Spike, Sway, Pychu, Junior, Gomez , Cambion i inni o których zapomniałem dzięki za spary. Czekam na następny turniej. Dzięki.

TBT

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #534 dnia: Styczeń 25, 2011, 15:37:19 »
Gratulacje dla Podium :) bardzo miło się oglądało walki :) na prawdę bardzo wysoki poziom :) heh jak się ogląda takie turnieje, to aż się łezka w oku kręci i chce się tam być/uczestniczyć... chce się po prostu na poważnie wrócić do tekkena, by poczuć tą RYWALIZACJĘ XD     ładnie, ładnie...  pozdro :)

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #535 dnia: Styczeń 25, 2011, 16:56:25 »
Event naprawdę udany :) Widać ogrom pracy włożonej przez ekipę z Łodzi także wielki szacun Chłopaki i Panie. Mam nadzieję, że wieść jak to wszystko wyglądało rozniesie się gdzieś dalej poza Polskę coby w następnej edycji można było zobaczyć więcej zagranicznych twarzy, a co za tym idzie jeszcze większą frekwencję :)

Co do mojego występu w turze to niestety za dobrze nie było w grupach jakoś poszło, za to w DE pierwszą walkę udało mi się wygrać po zaciętym pojedynku z Rafimaru - na początku wtopiłem 2:0 później udało mi się zwycięsko dociągnąć do stanu 2:3 dla mnie swoją drogą zapisywaliśmy replaye na konsoli może ktoś wrzuci na YT. Później wtopa z Nevanem 3:2 wiadomo best Anka zabrakło niestety mojego skilla ;) Dalej wtopa z Tundrą 3:2 gdzie pierwsze 2 walki wygrywałem i widocznie trzecią chciałem wygrać za szybko xD

W SBO w Teamie Ja Tundra i Benek pierwszą walkę przeszliśmy dość gładko, w drugiej trzeba było walczyć z Poznańską ekipą TCT i tutaj niestety dla mnie zawiódł mój AS który jak się okazało randomowo wysyłał imputy gdy był podłączany do konsoli razem z padem podłączonym przez przejściówkę co uniemożliwiło mi zbytnio grę na szczęście Tenshi zgodziła się zmienić stanowisko na inną konsolę gdzie było już trochę lepiej (nie wiem od czego to zależało może od firmwaru ?) gdzie wtopiłem z jej Yoshkiem 3:2 robiąc w ostatniej rundzie straszne głupoty, nie umniejszając tutaj przeciwnikowi który później z swoim teamem doszedł do finału. Cóż życie może następnym razem będzie lepiej ^_^


Prywata:

TLT - stanęliście na wysokości zadania, czekam na następny turniej w Łodzi
Frizen - gratsy udowodniłeś, że jesteś aktualnie najlepszy w TK w naszym kraju - tak trzymać :)
Benek - Powtórzę raz jeszcze - nie odpuszczaj ;)
Ryld - Spoko czekam na twój rewanż na "bezalkoholowym" :D
Dae - Fajnie było popykać tylko szkoda, że tak mało wyciągałeś Asię do walki ;)
Rupert - Twój Miguell to pierwsza klasa, trzeba jeszcze popykać kiedy przy bimbrze xD
Zajman - masz już zaklepany etat komentatora, Włodek Sz. byłby z ciebie dumny ziom
Nevan - gratsy za turniej i szacun za to w jakim stanie dajesz radę tak grać xD
Mariusz - Dzięki za podwózkę i grats za tura :) Nast. razem będzie rzut monetą ;)
Kokolino - twoje teksy jak zawsze miażdżą psychę :D
Furb - na pewno będzie jeszcze okazja popykać :)
Tenshi - Sry jeszcze raz za zamieszanie przy SBO, ale niestety nie wiedziałem, że mój AS odmawia posłuszeństwa gdy jest podłączany razem z kontrolerem z przejściówką : <
Robson -  Widać dobrego gameplayu się nie zapomina, mimo iż chyba raczej nie grasz w Tekkena za dużo dalej kosisz. Nice :)
Pitrex - wracaj do swojego "starego" maina xDDD
Spike - Mimo wszystko mogłeś brać Bruca ;p
Rafimaru - Chyba już zawsze będziemy się spotykać w DE :D Naucz się iWS+1 Niny ;)
Muflon - thx za spary, obadaj tylko frame datę i będzie git
Hate - bez kitu powinieneś brać po piątaku za 15 min lekcji anty stratów na Jacka :D


Standardowo pozdro dla wszystkich o których zapomniałem wspomnieć, do następnego :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 00:40:21 wysłana przez K' »

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #536 dnia: Styczeń 25, 2011, 17:45:50 »
no fajnie a kiedy ta last tawerna ma byc, zaczynam załowac ze nie gram powaznie w tekkena.....


Jesteś GRZYBIORZEM.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #537 dnia: Styczeń 25, 2011, 18:11:02 »

 
no fajnie a kiedy ta last tawerna ma byc, zaczynam załowac ze nie gram powaznie w tekkena.....

Zajman ma dzisiaj dac pelna odpowiedz co i kiedy jedno jest pewne będzie teczka a
jak będzie teczka to będzie hype

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #538 dnia: Styczeń 25, 2011, 18:25:51 »
Dzięki wszystkim za pojawienie się na AOT2!
Za wszelkie niedociągnięcia przepraszamy i obiecuję że będzie tylko lepiej.
Gratulacjie dla podium!
4 dni ciężkiej tyrki jednak się opłaciły - pod warunkiem że wróciliscie do domów zmęczeni i zadowoleni.
Przez te 4 dni prawie wcale nie spałem (jakies 5h). Byłem padnięty i nie miałem siły stawiać wam oporu ^.-

Prywata:
TLT - dzięki za wspólną organizację i masowe niewyspanie, byle tak dalej.
Frizzen - ćwicz i bij wszystkich ile wlezie. Szkoda że nie zagralismy tego MM v.v dzięki za 1,5h lania tyłka! - mówiłem że nie umiem WD kingą ^^
Cambion i Manieq - Tapout i tak daje rade :D
Zaju i Tunder - Komentujcie dalej! Zaju, zaju a ty wciąż na ... :P
Nevan - gratzy za podium i przemyslenie błędów z MM i odegranie się na twoim przeciwniku.
Bazgier i ??? - Wycieczka była długa ale się opłaciło obiadek był w pyte!
Spike - nie wiem jak to się stało że w końcu nie zagralismy, innym razem sobie odbijemy.
Furb - ćwicz tą Alę bo dobrze ci nią idzie - innym razem będę bardziej naporowy jak się wyspie ^^
Zaicew - nie ogarniam cię ziom, niezły z ciebie wykręt.
Koko - ty serio jestes pokręcony, no i jak można zasnąć w takiej pozycji i to jeszcze koło drzwi do pseudo palarni :DDD !?

Dzięki wszystkim obecnym na tym turze. Od roku nie byłem na żadnym turnieju a teraz dzięki wam, znowu mam straszną zajawkę na Teczkena!

Błagam!!! Nigdy więcej Canseli!!! :DDD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 18:27:59 wysłana przez JuniOr »

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #539 dnia: Styczeń 25, 2011, 19:49:30 »
Może ja też dorzucę swoje trzy grosze:

Turniej był naprawdę bardzo udany! Super sala, ładnie porozstawiane stanowiska, ładne dekoracje, dużo miejsc siedzących, ekstra lokalizacja: wypas! Do tego dodam wyśmienity i do tego tani obiadek na zamówienie, który smakował niemalże jak domowe jedzenie (mniam mniam ziemniaczki schabowe, mniam!). :) Lepiej chyba być nie mogło.

Gratulacje dla podium. :) Widać u Was zapał i czas spędzony przy grze. Skuteczność jest wprost proporcjonalna do tych czynników. :P

Ogólnie z mojego występu jestem dość zadowolona, gdybym jednak poskromiła lenia i usiadła trochę przy practice i poobczajała 'vs strats' na postacie, o których wiedziałam na 100% że będę na nie grała, może byłoby lepiej. :) Crazy Yoshi jeszcze powróci, drżyjcie :P

Teraz leci prywata:

@Rafimaru - super że jednak pojechałeś, nie dość że był komplet TcT na Teamówce (TcT last standing, LOL...), to jeszcze fajnie się gadało w oczekiwaniu na pociąg. :)

@Velurian - ogromne dzięki za nocleg! "Pychotki" nie odważyłam się spróbować, ale następnym razem przełamię opory :)

@całe TLT - jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniały turniej! Mam nadzieję, że jest dobrze udokumentowany. Trzeba pokazać tym zagraniczniakom, kto tu rządzi.

@Kilgor - Kupę lat! Wcale tak źle nie grałeś jak uważasz, masz tylko trochę złych przyzwyczajeń z TK DR. Nie zrażaj się, masz wielki potencjał.

@Sway - w TK DR się kapiło, w T6 trzeba naparzaaaać! Jan pod pachę i do przodu! Fajnie, że znowu się spotkaliśmy, tylko coś za mało pogadaliśmy... następnym razem to odrobimy.

@Nevan - Nina w Twoich rękach ma szansę być groźniejsza niż Anka. Tylko nie wiem czy to Ci do końca odpowiada :P Good Games!

@Tokis - szkoda że na końcu wzięłam Dragunova. Na drugi raz będę się dłużej zastanawiać. :) GG! ^^

@Tundra - pokazałeś mi, że 'shenanigany' mogą przeważyć w ostatniej walce. :) Czas samej powkładać trochę asów do rękawów.

@Rupert - byłam zmuszona janić żeby nie zostać zjanioną... ot taki sposób na postać której się nie zna. Fajne, dynamiczne pojedynki. :) No i super koszulka!

@Zajman - nie myślałeś o karierze komentatora? Hype, hype! I graj Hwo, pokazałeś że możesz nim zamotać. :)

@Di - jak zwykle wysoki poziom. Brakowało tylko papci pandzi. :) Powoli nie wyobrażam sobie turnieju bez Ciebie w roli jednego z prowadzących.

@Avi_iw - wreszcie mogę skojarzyć twarz z nickiem. Miło było Cię spotkać. ^^

@Zajcew - miłe zaskoczenie Twoim Mardonem. I nie, 3~4 Yosha nie jest karalne na punche. ^^

@Cambion - czyli w turniejach 1:1 ^^ Jakoś wyjątkowo dobrze wyrywało mi się tackle i rzuty... chcę tak zawsze :P

@Gajda - nie mieliśmy okazji zagrać, ale mieliśmy okazję pogadać. Wyluzuj trochę bo mam wrażenie, że coś Ci ciąży na wątrobie... i nie mówię o 'pychotce' :P

@Spike - Wreszcie miałam okazje Cię zapamiętać. No i... dlaczego Julia?

@ Frizen - nie korci Cię żeby się przetestować za granicą? :) Ciekawy Steve, dużo "jan parry" ale i tak było OK. Ładnie sklejałeś f,f+2 po parry.

@Pychu - masz wysoki poziom, tylko za bardzo zjadają Cię nerwy. Olej wszystko dookoła i "just do it" :)

~ Ogólnie mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadzał mój doping Robsonowi... podobno on sam nic nie słyszał :P Jaaa...
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."