Autor Wątek: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]  (Przeczytany 80874 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 29, 2010, 18:10:22 »
4 osobowy (libacyjny) też jakiś tam był. Poza tym nie ma problemu z pokojem na 2 osoby bo i tak płaci się na pościel i łózko a nie za sam pokój:).

Też wezmę swoją kopię AC. Szkoda tylko że będą zaledwie 4 ps3'ki patrząc na to że większość będzie grała w ssf4 później 1 ps3 pójdzie na bb i jeszcze jedno na t6 to do sf'a zostaną ledwie 2. Z kolei w gg i 3s'a będzie grało może 7 osób a stanowisk na to będzie 4:P.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 29, 2010, 18:48:46 »
Czy bedzie chociaz jedno stanowisko z tekkenem 6 i czy mozna liczyc na CTRa? :)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tundra

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 29, 2010, 19:03:52 »
Powinny byc 2 stanowiska do Tekkena mysle, jedno na bank na moim TV i konsoli:)

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 29, 2010, 19:19:13 »
Sprawę z pokojami ładnie opisał Liber, thx.

Co do tv-ków... Rozpiszę, jak to będzie wyglądało, by potem nie było... 4 stanowiska z SSF4 (3xlcd i crt), 2 stanowiska z Tekkenem (monitor Tundry i crt), 1 stanowisko z BlazBlue (crt), 1 stanowisko z Guilty Gearem oraz 1 stanowisko z 3rd, no i do tego stanowisko z RockBandem. Zwiększyłem trochę liczbę tv-ków, a co tam. :P


Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 29, 2010, 20:00:12 »
Dobra, to dopiszcie mnie, a co mi tam :P
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:07:47 »
Trzeba sie jakos deklarowac wczesniej czy mozna podjac decyzje w ostatniej chwili?

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:23:53 »
Trzeba sie jakos deklarowac wczesniej czy mozna podjac decyzje w ostatniej chwili?


Można w ostatniej. Nawet jak mi tutaj napiszesz, że cię nie będzie, a przyjedziesz, to wiedz, że będę się cieszył. :P Wstępna lista jest w większym znaczeniu dla was, nie dla mnie. Zapewne wiesz, że zawsze kilka osób się wykrusza i nie przyjeżdża, więc ja, jako organizator, nie mogę na niej polegać w stu procentach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 21:27:35 wysłana przez cieslak »

Pitrex

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:02:49 »
No Frizen miło Cię będzie widzieć....w końcu coś zagramy Off :P

Jakby co to chętnie jeszcze zagram tura w BB:CS :]

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:08:54 »
Pogramy mirrorki ;D

Wybijam po tauncie   ...czasami
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:15:18 »
Teraz to mam porządną motywację żeby wpaść ;D Tylko nikt nie chce ze mną jechać a samemu to tak smutno jakoś :(

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:16:19 »
W Polsce nie opłaca się robić taunt~JU, bo ktoś prawie zawsze zaatakuje nas wcześniej i zrobi CH. Lepiej walić od razu f,b+2.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:59:23 »
Trzeba sie jakos deklarowac wczesniej czy mozna podjac decyzje w ostatniej chwili?


Można w ostatniej. Nawet jak mi tutaj napiszesz, że cię nie będzie, a przyjedziesz, to wiedz, że będę się cieszył. :P Wstępna lista jest w większym znaczeniu dla was, nie dla mnie. Zapewne wiesz, że zawsze kilka osób się wykrusza i nie przyjeżdża, więc ja, jako organizator, nie mogę na niej polegać w stu procentach.

W takim razie wstepnie mnie zapisz. Moze nauczycie mnie grac w SSF-a ;D.

Pitrex

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:40:52 »
W Polsce nie opłaca się robić taunt~JU, bo ktoś prawie zawsze zaatakuje nas wcześniej i zrobi CH. Lepiej walić od razu f,b+2.

No są sytuacje w których ludzie raczej nie atakują lub nawet nie zdążą zaatakować :) tak czy owak Taunt~JU wychodzi mi co raz częściej....nawet na sparach ostatnio mi wyszlo ;D no ale nie chwale się bo poźniej będzie wstyd że nie umiem hehehe :)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 30, 2010, 06:41:40 »
Strasznie mało tych stanowisk z sf4, ostatnio było aż sześć, a teraz pewnie będzie więcej osób :/ W lipcu był jeden tekken i jakoś nikt nie płakał ;p Może wezmę swój tv i konsole i zrobie po prostu jeszcze jedno stanowisko? Cieślak, napisz do mnie na gg jak będziesz ;]
Powinny byc 2 stanowiska do Tekkena mysle, jedno na bank na moim TV i konsoli:)
A to nie ty przypadkiem mówiłeś, że t6 to gówno i już w niego nie grasz? ;]
W Polsce nie opłaca się robić taunt~JU, bo ktoś prawie zawsze zaatakuje nas wcześniej i zrobi CH. Lepiej walić od razu f,b+2.
No to jest chyba oczywiste, że nikt nie będzie stał z blokiem i czekał na taunta ;] Dlatego jak ktoś to robi w polu (a nie w setupach) to to się zamienia w mixup, albo walimy od razu JU, albo b+4 jak ktoś chce być sprytny i się pod tym schylać, albo uderzamy tauntem, albo cokolwiek innego ; p

Cieślak, ciągle piszesz o jakimś "3rd" (fyrd?), a ja cały czas nie wiem o co chodzi :[ Inne skróty ogarniam, ale tego za Chiny : (
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 06:43:12 wysłana przez Snake »

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 30, 2010, 08:57:24 »
Jeszcze coś na temat tych telewizorów, wszystko może się jeszcze zmienić, ale będę trzymał się tego, co napisałem. A dlaczego? Bo wszystko zależy od ilości chętnych graczy na daną grę - moim zdaniem tak jest fair, bo po co ma stać stanowisko z jakaś grą, w którą nikt nie gra?

Znowu zamotałem. :P