Autor Wątek: Ustawki offline  (Przeczytany 50163 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 06, 2010, 20:20:29 »
No, Hakan Grievera jest lux, wczoraj przypadkiem na niego trafiłem online ;p

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 07, 2010, 08:17:56 »
Po sesji letniej trzeba się jeszcze przed Bursą jakoś zgadać ;] Obóz treningowy Posen Dojo :P

Griever

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 08, 2010, 01:59:30 »
No cóż, ja do końca sierpnia nie ruszam się niestety na wakacje, bo urlop dopiero na wrzesień dostanę. To znaczy, że każdy dzień wolny i każdy weekend wolny (o których dam znać) będę w stanie grać w najbliższych miesiącach :)

Dziękuję za wyrazy aprobaty, ale ten Hakan jakiś nadzwyczajny nie jest. Choć porzuciłem dla niego Giefa... kocham tego śliskiego Ciapucha, no żesz :D

A przecież głównie grywam niby Fei Longiem. Z Draco walki o 3 miejsce nie było, ale kiedy nie gramy z Wami, to gramy razem (Draco i ja) co piątek lub sobotę, regularnie i zawsze 70 walk. Kiedyś było 50, ale to było za mało, a przy 100 pod rząd można się zmęczyć :P

Niemniej jednak, dziękuję wszystkim za zajebiaszczą imprezę, było godnie xD
Testy na Ultrę 2 Hakana były rewelka, a Dhalsim teleportujący się prosto w nią to ubaw po pachy. Kurde, Slide, fajnie zacząłeś mnie później podpuszczać do jej odpalenia! :)

Kris, przepraszam, że nie udało się zorganizować transportu powrotnego... brat nie dał już znać, a ja w najlepsze spałem w domu.

Jeszcze raz, dzięki :)

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 08, 2010, 21:46:44 »
Dobra panowie nie wiem co na to Kris ale proponuję 1-4 lipca konkretne granie. Fajnie by było jakby przyjechali ludzie z poza Pozen. Cieślak co Ty na to? Napisałem też do Krilla czy nie chciałby się zjawić. Ktoś inny chętny? Oczywiście jeden dzień byśmy mogli się porządnie zczilałtować/napić  8)

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 08, 2010, 22:13:01 »
opener :(

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 09, 2010, 08:09:03 »
Jadę z Inką do domu prawdopodobnie w tym czasie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2010, 12:36:43 wysłana przez Kris »

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 09, 2010, 09:58:38 »
Dobra panowie nie wiem co na to Kris ale proponuję 1-4 lipca konkretne granie. Fajnie by było jakby przyjechali ludzie z poza Pozen. Cieślak co Ty na to? Napisałem też do Krilla czy nie chciałby się zjawić. Ktoś inny chętny? Oczywiście jeden dzień byśmy mogli się porządnie zczilałtować/napić  8)

Ja się wpisuję na listę. :) Na bank się pojawię, jeśli z waszej strony wszystko wypali. Macie się tylko dobrze tam zorganizować, by nie było cyrków jak z tymi waszymi mitingami. :P

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 09, 2010, 21:20:21 »
Cieślak, a Ryu chce przyjechać? Macie coś do nagrywania walk?

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 09, 2010, 23:03:31 »
Dobrze jest wygrałem aukcje na SSF IV za 87 + 7 zł przesyłka ;] mam nadzieję, że koleś się nie rozmyśli bo mógł sobie cenę minimalną ustawić wyższą jak ta mu nie będzie pasić ;] więc w dobrym wypadku za 2-3 dni ruszam do akcji :D

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 09, 2010, 23:50:13 »
Nie, Ryu wówczas będzie we Włoszech na wycieczce. :) Tak, mamy, moją nokie n900. :P

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 10, 2010, 23:00:18 »
Poznań podajcie numery gadu i telefony (to może być na PW) bo zdarza się, że mam 2-3 godzinki czasami wolne i przyjeżdżał bym na granie. Najlepiej napiszcie na jakich osiedlach mieszkacie :P Jest nas tylu w Poznaniu, że nie musimy spotykać się wyłącznie dużymi grupami.

Moje gg: 2591619
Telefon: 660042188

Dajcie mi znać na gadu i koma smsem, to będę częściej pisać o jakieś granie, bo często przez forum nie ma możliwości szybkiego ustawienia się. Proponuję Wam też pograć w mniejszym gronie, choćby dzisiaj wracając z uczelni zadzwoniłem do Havoca i pograliśmy sobie 2-3 godziny ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 23:03:25 wysłana przez Slide »

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:17:28 »
No z tym spotykaniem się na spary w mniejszym gronie to jest idealny plan. O ile jakies zaplanowane nocki całą ekipą są zajebiste to na to jest czas zdecydowanie żadziej to pograc 2-3 godzinki mozna częściej i imo to jest tez bardziej efektywne jesli chodzi o podnoszenie skilla bo mozna skupic sie tylko na grze ;)

Ja jestem z suchego lasu ale w razie czego mozna spokojnie dojechac do mnie, a pracuje w centrum wiec popoludniu czasami moge sie ustawic u kogos bo zabieram tylko sticka ze sobą i zabawa :) Nr tel do mnie macie a gg 1248435.
I love my daughters, they are so pretty!

Griever

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:10:15 »
1-4 lipca... hmmm... muszę zgłosić taką preferencję na grafik lipcowy w pracy i jest cacy. Telefon do mnie macie, a jak nie to pytać na gg 2912229 albo na PW.

Jak tylko jestem w domu wtedy to wpadać i gramy ;)


Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 13, 2010, 02:45:50 »
Dzisiaj było grubo... od dzisiaj gram na poważnie !!!! :D KREW I HONOR XD Ci co byli wiedzą o co biega :D jutro wkleje nowy opis :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2010, 11:34:05 wysłana przez Kris »

HavocWingPLZG

  • Poznań Dojo
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HavocWingPLZG
  • Skąd: Zielona Góra / Poznań / Taichung
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 13, 2010, 10:42:54 »
o boże, ten pan od honoru jest moim nowym idolem. Obowiązkowo muszę mu wysłać pm czy przyjmie mnie na swojego ucznia :D