Autor Wątek: SOULCALIBUR V Online  (Przeczytany 36908 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 07, 2012, 10:05:49 »
Bleh, głupi pacz. Chociaż ograniczenie movementu działa na korzyść Niewidzialnego
W jakimś stopniu u każdego działa to na korzyść póki grasz w ofensywie. Nie widziałem jeszcze SA na 8wr w którym by tylko pisali że ograniczony movement działa na ich niekorzyść.

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 08, 2012, 01:05:26 »
No Zweiem nie da się grać inaczej jak ofensywnie a biorąc pod uwagę to, że z takim 4G Nighta miałby koszmarne problemy oraz to, że nie dostał właściwie żadnego buffa to nie mam innego wyboru jak cieszyć się właśnie z modyfikacji movementu :D No i z tego, że nie dostał żadnego nerfa

Swoją drogą - wczoraj znów nie mogłem się połączyć. Już nie wiem co jest grane z tym moim netem : p
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 08, 2012, 13:37:06 »
Heniu, sprawdź czy masz otwarty NAT. Na X0 są kosmiczne jaja jak się ma umiarkowany:).
"Don't f%ck with a witch"

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 08, 2012, 16:11:18 »
nie mam pojęcia jak to się robi ale jak wrócę do domu to pokombinuję :D
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:34:25 »
Pograłem dzisiaj online z Woahhzz'em, w sumie przegrałem 20:18.

Nie mam pomysłu jak grać na tego Alpha Patroklosa po patchu. Wcześniej sobie uciekałem do tyłu i mogłem wszystko zablokować, a teraz 2363B nie dość, że troche trackuje to jeszcze zabija backdasha (z gwarantem za pol paska na CH). Woahhzz miał 90% skuteczności w robieniu gwarantów po rzutach (95dmg z A, i ponad 100 z B), tak samo jak wszystkie JFy, karał moje 214B twisterem, robił 1A:A:A prawie zawsze. Po każdym KND podbiega i robi mixup low/mid/throw. Na dodatek trudno się robi na niego JG bo prawie nigdy nie atakuje od razu po zablokowaniu mojego ciosu tylko czeka.

Cheese, I summon you xD

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 15, 2012, 22:33:57 »
Nie wiem co ja mógłbym ci poradzić, po tym co piszesz to nie wiele można wywnioskować:P. 2363B stepuje się zawsze w swoją lewą stronę bo tam nawet chodzenie zwykłe zawsze to ominie (o ile idziesz w dół a nie na ukos), w prawą często potrafi ściągnąć z chodzenia lub nawet ze stepa.
Przy gwarantach z 2x twister zawsze próbuj robić ukemi w swoją lewą stronę, wystarczy że spóźni się o klatkę lub dwie i często można już uciec przed drugim, chociaż to pewnie wiesz bo to podstawa. Po tym zazwyczaj nic mu i tak nie zrobisz mimo tego że zawsze ma tam przynajmniej -10 na stracie.
Wierzę że jest ciężko, jeżeli wszystko mu prawie zawsze wychodzi to nie może być lekko, jeżeli grasz słabszą postacią, to po prostu musisz zgadywać częściej:P.


Ostatnio Maxou wygrał we francji grając finał z Malekiem, też widać że jest w bardzo dobrej formie większość rzeczy mu wychodzi i Malek się strasznie męczył.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 15, 2012, 23:06:08 »
Wgram jakieś waleczki to sie pośmiejesz :d Woahhzz w sumie rzadko próbuje robić podwójnego twistera no ale to pewnie dlatego, ze nasze polaczenie nie jest najlepsze.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 15, 2012, 23:18:38 »
Nie wiem z czego miałbym się śmiać, chyba tylko ze śmiesznych rzeczy które potrafią wychodzić na nie najlepszych połączeniach xD

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 15, 2012, 23:43:38 »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:28:43 »
e tam super walki, gdyby nie kilka łifniętych gwarantów i kar których zazwyczaj nie darujesz nie wyglądałyby na online. Widzę że nie boi się używać bA więc nie ma bezstresowego latania na boki. Próbowałeś zaaplikować 698~8 G do swojej gry? To działa na tej samej zasadzie co 4 214 G. Ja mam mało czasu na granie i nie zdążyłem dobrze tego przetestować po paczu na kimś żywym.

Czemu nie próbujesz CE'ków? Marnujesz ten pasek na jej 1B:B widząc że on to impaktuje na reakcję. Chyba nie schyla się zbyt często na paukę? No i coś mało zwykłych rzutów:P.

W sumie nie wygląda to tak źle jak to przedstawiłeś, częściej to wyglądało tak jakby to on się bardziej męczył z tobą niż ty z nim tyle że alf potrzebuje mniejszej ilości trafień niż ivy żeby zabić:d.


Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:54:37 »
CE spamowałem wcześniej (to były już ostatnie walki z tych 40, które zagraliśmy) i później zaczął się schylać ciągle jak nagle podbiegałem albo fake'owałem 236236 xD wtedy robiłem np 236236 1B:BE. Dobrze, że to zbija a nie obchodzi, bo wtedy traciłbym od razu pół paska xD No ale właśnie problem jest w tym, że on na whiffie zgarnia 60-90 (lub wiecej) dmg zwykle a ja jakies 35-40 :P Jej najlepszym whiff punisherem jest 5hit JF, ale nie robie tego jeszcze z dobrą skutecznością offline, a online w ogóle tego nie próbuję bo przez to, że gra chodzi wolniej to timing jest jakiś inny.

A co to jest to 698~8G? Ja tylko wiem o 214214 ale tez jeszcze tego sie nie uczyłem i o tym zapominam, boje sie, ze to spaczują i caly trening na nic. Chociaz faktycznie na Alfę by się przydało ._.


CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:43:35 »
lol odwrotnie napisałem 8~698 G czyli cancel stepa w drugiego stepa gdzie tego drugiego możesz cancelować praktycznie od razu.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 16, 2012, 06:26:35 »
Ring, trzeba było grać na niego Violą :salt:.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 16, 2012, 14:19:27 »
Grałem, ale prosił, żebym pograł Ivy (której nie ruszałem już od jakiegoś czasu xD). Ciesze sie, że moge pograć z Woahhzzem, on gra wieloma postaciami na dobrym poziomie, mozna sie duzo nauczyc. W koncu to byl najlepszy grac SC4 na swiecie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SOULCALIBUR V Online
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 16, 2012, 14:44:14 »
najlepszy?

tzn najwięcej wygrał? czy generalnie wszyscy łącznie z francuzami uznali go za najlepszego? W sumie bardzo niewiele interesowałem się sceną przez ostatnie 2 lata sc4 ale wiem tylko tyle że miał topową Ivy.

W sumie trochę głupio bo pozdrawia mnie na profilu a ja wiem w sumie o nim tylko tyle że "umi grać ivy" xD