Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 119966 razy)

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 02, 2011, 06:03:16 »
no  grupy to byla rzeznia , jakbym stanol przed szwadronem smierci :P

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 02, 2011, 07:14:13 »
Tip: na końcu tego posta jest link do zdjęć.

Uff, niedzielny powrót to było to. Śląsk jest jak jebany labirynt Minetaura - wjechać łatwo, ale wyjechać graniczy z cudem. Jakimś sposobem odwiedziliśmy nawet Chrzanów, który okazał się być jedną drogą, na której końcu była jakaś fabryka, czy żwirownia i stwierdziliśmy, że wszystkie amerykańskie horrory zaczynają się od przyjazdu kilku młodzianów z laską do jakiegoś opuszczonego przez ludzi i Boga miejsca. Ale udało się wyjechać i nawet zaliczyć KFC.

Anyway, turniej pierwsza klasa, szacun dla Zajmana. After też epicki, Nevan miał rację, żeby butów nie ściągać, ale wtedy byśmy się potopili, bo mogro było na zewnątrz.

Nevan - ogromne dzięki za nocleg, bo za c*** byśmy nie dojechali do domu tej samej nocy. Szacun dla Twojej Anki, jest mocarna, tylko czasami niepotrzebnie silisz się na skillówę tam, gdzie wystarczy zamaszować kogoś d/f+1,2, jak w walce z Paniszerem.

Frizen - gratulacje nie tyle wygranej, co tego, że jak chcesz, to potrafisz się opanować i nie odpierdalać maniany ;) I fajnie, że odkopałeś Larsa, przyda się do TTT2.

Tenshi - okrzyk z sali "Tenshi wygraj z nim, jesteś lepsza!" powiedział wszystko. No i dzięki za uświadomienie mi, że wcale nie znam Yosha.

Di - Szkoda, że mnie nie obudziłeś, dałbym Ci od razu nagrania. Dzięki też za spary, ale tego pomagania Gaawie w walce z Gordafem Ci nie zapomnę ;)

Zajcew, Bart - dobrana z Was para, dostarczacie niebywałej rozrywki. Szkoda, że takie talenty marnują się na zmywaku :D Aha, byłbym zapomniał. Gówno, dupa, cycki ;D

Manieq - rewelacyjny Armor Knight, prawie tak dobry, jak mój King :P

Matt, Devil - fajnie, że się pojawiliście, bo to wprowadziło atmosferę turniejów sprzed kilku lat - kibicowanie na głos, te sprawy. Nadal jesteście świetnymi graczami, szkoda tylko, że tak sarkacie na T6, zamiast pogodzić się z tym, że to taka gra i tyle.

Furb - granie Stifem gówno mi dało, bo jak się okazuje to nie Kazek jest słaby, tylko ja :P Na pocieszenie powiem Ci, że Gordaf z moją Alisą przegrywa ;)

Olga - skilluj, bo masz konkurencję na polu female playerów ;) No i czuć różnicę między Twoim Brucem z Dąbrowy a tym teraz, więc nauka nie idzie w las.

Tokis - jesteś dla mnie zagadką. Ty normalnie musisz mieć alter ego, które w nocy wstaje i zabija bezbronne sieroty, bo to jest zwyczajnie niemożliwe być tak wporzo gościem. Dzięki za spary i za zajebiste podejście do takich w sumie leszczów jak ja, bo to musi być zajebiście nudne, non stop kopać po dupie ludzi, którzy non stop domagają się sparów ;)

KBB - no i wyegzekwowałeś to 2:0 dla Ciebie, gratsy. Ciśnij, bo w TTT2 to Ty masz wygrywać wszystko ;) Dzięki za podróż, żelki i podziękuj rodzicom za zaufanie, bo ja bym syna z taką bandą debila w podróż nie puścił :D

Pitrex - zbyt lajtowo sobie do Ciebie podszedłem w grupie i mnie za to srogo ukarałeś. Na następny raz się poprawię.

Hate - szkoda, że nie grasz w tą grę trochę bardziej na luzie, niż tylko po to, żeby zabijać. No i szkoda, że ogólnie nie grasz w tą grę, bo fajnie Ci idzie przekładanie teorii na praktykę.

Alko - fajny Heniek, konsekwentny i szybki, tylko trochę za mało sepienia na 1,1,2 ;)

Aki - naucz się lepszych akcji Paulem, bo masz potencjał. 3,2 w juggle'u jest proste, a i ściana w postaci WS+4, d+1+2 kroi lepiej ;)

Ufff, się rozpisałem. Jeszcze raz wszystkim za wszystko wielkie dzięki. Sorasy, jeżeli kogoś pominąłem powyżej, ale tak to jest, mam bardzo dużo wszystkim do powiedzenia, a jak siadam do klawiatury, to połowę zapominam. Po raz enty dzięki Nevanowi za nocleg, no i ogromne dzięki za motywowanie Magi, to pomaga jej w skillowaniu i mnie w życiu, bo coraz mniej opierdala mnie za to, że gram zamiast robić wszystkie rzeczy, które baby wymagają od facetów :P

Dobra, dosyć lizania się po jajach. Pozdro miliard dla wszystkich i do zobaczenia następnym razem.

PS. Jak na następnym turnieju znów ktoś mi zapi****li długopis, to się dowiem kto to i skończy na dnie okolicznej rzeki :D

PS2. Tak, mam na imię Jacek.

PS3. Dzięki Gordafowi za bezpieczne dowiezienie nas tam i na zad.

PS4. Zajcew: Ale głupki przyjeżdżają z tej Limanowa.
Ja: Ale zajebiście odmieniacie tam w Suwałki :D

No i zdjęcia: http://www.megaupload.com/?d=IHI8J3EN


Na tym TV to demo 1 na 5 prób wchodziło więc o czym my tu mówimy :)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:49:15 »
Ktos moze nagral moja walke z Tokisem?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:52:34 »
Oby, przydadzą się tipy vs Zafina ^^

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:18:54 »
Dobra. To teraz kilka słów ode mnie.

Był to mój pierwszy i niestety ostatni turniej w Tawernie, ale za to jaki! Impreza była zajebista. Teraz żałuję, że nie było nas na wcześniejszych edycjach. Swojej gry na turnieju nie skomentuje, bo szczerze mówiąc niema czego komentować. Zanim cokolwiek do mnie dotarło, granie na turnieju dla mnie się skończyło. Szkoda, że za szybko. Pozostało więc oglądać walki w DE, a te były niesamowicie emocjonujące. Przy walce Gordafa z Devilem miałem chyba stan przedzawałowy :D   .

Nevan- potężne dzięki za to, że mogliśmy u Ciebie przenocować. Dzięki temu Gordaf choć trochę odpoczął przed kilkoma godzinami jazdy. Spary rano też były fajne. Anka w Twoich rękach to morderca.

Tenshi- przy meczu z Tobą byłem całkowicie sparaliżowany. Miałem pewność, że nie będę w stanie Cie niczym zaskoczyć i nie myliłem się. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się więcej pograć. Dzięki za miłe słowa. Byłem ciekaw co sądzisz na temat mojej gry, ale aż bałem się zapytać :)  .

Gagarin, Gagarin, Gagarin- dzięki za rozmowy i spary. Podczas meczy z Tobą ubawiłem się i sporo się nauczyłem. Czuje po tym jak pograliśmy, że jest progres u mnie. Mam nadzieję, że wygodnie Ci się spało w kartonie :D .

Frizen- dla Ciebie oczywiście gratulacje za kolejny wygrany turniej.

Manieq- bardzo fajnie się z Tobą gra i rozmawia. Twój Armor to potęga. Gratsy za 2 miejsce. Muszę Ci powiedzieć, że masz zdrowie, a to dlatego, że podczas meczu z Devilem nie zszedłeś tam totalnie.

Tokis- bardzo sympatyczny z Ciebie gość. Dzięki za spary u Nevana. Twojej Zafiny to chyba nie da się ogarnąć :) . Podziwiam Cię za cierpliwość gdy męczyliśmy Cię o granie:) .

KBB- super, że dołączyłeś do załogi Wesołego Ulissesa. Dzięki jak zwykle za rozmowy i spary. Gratuluję świetnego meczu z Mattem. Jak się okazało dalej jesteś poza moim zasięgiem, czyli od EGP nic się nie zmieniło.

Zajcew- człowieku Ty jesteś bezbłędny :D . Teraz słowa "ciosy" i "gówno" kojarzą mi się tylko z Tobą :D . Razem z Bartem byliście niemożliwi :).

Młody- bardzo fajną masz tą Xiajke. Przyjemnie się z Tobą grało i miło z Twojej strony, że dołaczyłeś do grupy wsparcia dla Gordafa.

Hate- graj tym Jackiem, bo dobry jest. W ogóle to spoko gość z Ciebie.

Sepkong- zlałeś mnie strasznie tym Beakiem. Nie bardzo wiedziałem nawet co Ty ze mną wyprawiasz. Wpuściłeś brata do domu w końcu? :D .

Alko- dzięki za fajny mecz w grupie. Solidny ten Twój Heniek.

Di- to było bardzo pouczające lanie.
 
Dzięki również za chwile rozmowy dla Kreliana i Kokolino.

To by było na tyle. Jeśli kogoś pominąłem to wybaczcie, ale tylu ludzi się przewijało, że mogło mi z głowy wylecieć. Cholera chyba w życiu się tyle nie nadziękowałem :D  . Oby do następnego turnieju.

PS: Zajman nie potrarfi prowadzić  rozmów biznesowych. Odrzucił wszystkie moje super oferty :D .

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:23:28 »
Jest chwila wolna więc nadszedł czas na poturniejowe lizanie dupy :D

Najpierw tak ogólnie, świetne miejsce fajna atmosfera dobre emocjonujące walki. Jeden poważny minus!! Brak przejścia między ławkami :D Prezent dla Tenszi pierwsza klasa=)

A teraz do poszczególnych osób...

Pierwsze co to Pitrexx masz u mnie dożywotnie piwo (nie nadużywaj bo jestem bezrobotnym studentem) gdyby nie Ty zupełnie inaczej mogła by się potoczyć moja walka z Devilem. Masz zaprawdę ogromną wiedzę na temat tej gry

Nevan Wielkie dzięki za spary i after walki z Tobą wiele mi dały. Twoja anka rwie suty i wybucha jądra :D

Frizen Nadal poza moim zasięgiem ale kiedyś Ci wpi****le :D zobaczysz... ps. mam Twoją walkę z Tokisem ps2 bezbłędnie "odkopałeś" telefon na mma :D

Gagarin Gagarin Gagarin ;p kiedy mi namalujesz Kinga ?? nasza walka w grupach była świetna i pełna emocji jakie lubię :D

Tokis oszukicielu umowa była inna!! miałem z Tobą wygrać :D i kolejny poza moim zasięgiem ale będą jeszcze czasy, że to Ty będziesz prosil o spary :D dzięki :) zazdroszczę siły spokoju ...

Pierwsza Dama Miecza a myślałem, że znam Joszka dobrze ale szybko ukróciłaś moją fantazję troszku szkoda przegranej ale i tak jesteś świetna ;)

Zajcew aż ciężko pomyśleć, że na drugim końcu polski mieszka ktoś prawie tak zaajebisty jak ja :D 

Manieq czemu się nie przytuliłem do Twojego brzuszka ?:( dzięki za wszystkie podpowiedzi i wielkie gratulacje za imponującą grę

Olga Ciebie nie lubię bo migałaś się od gry ;p wpadaj do nas do Limanowa :D a to że mnie nie poznałaś... nigdy Ci tego nie zapomnę ;p

Di jesteś niesamowitym człowiek i graczem spokój jakim się otaczasz a bo jeszcze pomyślą, że Cię podrywam :D dzięki za pouczający wpi****l :D ale ta pomoc Gawie oj skończy się to galą mma :D

Gawa aż brak mi słów ;p dzięki za grę :)

C2h5oh dzięki Tobie wiem jaki jest wzór na alko :D fajne spary

Hate szkoda, że nie masz konsoli :( ale dobre walki :)

Kebab dzięki za wspólną podróż nie wiem jak to się stało, że nie pograliśmy nic :D zboczeńcu :D

Zajman
dzięki w ogóle za tur :D

Jezus zagrałem z Tobą najfajniejszą walkę w życiu, uświadomiłem sobie, że mogę zagrać walkę z kimś o takim doświadczeniu i nawet całkiem nieźle sobie radzić mam nadzieję, że Tobie też dostarczyłem takich emocji

na 1000% o kimś zapomniałem ale tak czy inaczej dzięki wszystkim na każdy turniej jade i myślę że już gram coś lepiej ale ściągacie mnie na ziemię DZIĘKI ;)

I tak w ogóle to cieszę się, że poznałem tylu zajebistych ludzi ;)



« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 16:27:50 wysłana przez Gordaf »
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

JEZUS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 03, 2011, 13:19:43 »
to ty byles tym mega defensywnym kngiem?:) zniszczyles mi mozg tamta walka -_-" gratsy xd a kolano na zmiane z rzutem w tym tekkenie jest mega! (BO TO SKILLOWY TEKKEN I DLATEGO.)

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 03, 2011, 16:57:06 »
Ciesze się  :D
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 03, 2011, 20:40:12 »
Mam mały apel do wszystkich, którzy byli u mnie na afterze - czy nikt z Was w swoich rzeczach nie ma czasem brązowego portfela z Mexx'a, jest taki już trochę powycierany. Nie mogę go nigdzie znaleźć... W środku jest moje prawo jazdy i wszystkie moje karty płatnicze oraz ten nieszczęsny mandat który zarobiłem, jak wracaliśmy z Berlina i którego jeszcze nie zapłaciłem. Nie posądzam oczywiście tutaj nikogo o złą wolę - jeśli ktoś z Was znajdzie go w swoich rzeczach to proszę o kontakt przez PM. Ja spróbuję jeszcze poszukać, bo może gdzieś jednak jest...


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:56:52 »
Przetrzepiemy jutro Ulissesa i plecaki, to damy znać. W plecakach raczej nie miał prawa, w Ulissesie raczej też nie, bo byśmy raczej już go znaleźli, ale może się gdzieś schował pod fotelem po tej stacji benzynowej.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:59:02 »
Ja chciałem wszystkim podziękować za dobry turniej. Przede wszystkim sorry, że byłem totalnie zamulonym zapierdzielającym kapturomanem, który przyszedł i zebrał w ryj parę razy, że nie miałem tak jakby chęci aby bardziej z wami pogadać szczególnie z tymi z którymi rozmawiałem online. Kac niestety robi swoje. W każdym razie mimo iż to była ostatnia Tawerna to mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja z wami pogadać i pograć. Do następnego!
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:13:47 »
Mam mały apel do wszystkich, którzy byli u mnie na afterze - czy nikt z Was w swoich rzeczach nie ma czasem brązowego portfela z Mexx'a, jest taki już trochę powycierany. Nie mogę go nigdzie znaleźć... W środku jest moje prawo jazdy i wszystkie moje karty płatnicze oraz ten nieszczęsny mandat który zarobiłem, jak wracaliśmy z Berlina i którego jeszcze nie zapłaciłem. Nie posądzam oczywiście tutaj nikogo o złą wolę - jeśli ktoś z Was znajdzie go w swoich rzeczach to proszę o kontakt przez PM. Ja spróbuję jeszcze poszukać, bo może gdzieś jednak jest...

No to nieźle... mam nadzieję że jednak się znajdzie, w razie czego u siebie poszukam, chociaż nie sądzę żeby mi wpadł do plecaka...
Robsonowi i mnie już kiedyś też parę rzeczy zginęło (m.in. pad dualshock), więc nie zważając na jakieś krzywe spojrzenia, zawsze trzymam wszystko ściśle przy sobie. >_>
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:16:52 »
W moim plecaku nie ma go. Wydaje mi się, że w piątek wieczorem brązowy portfel mignął mi przed oczami - leżał chyba na parapecie w pokoju od strony łazienki.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:25:57 »
U mnie ani strat ani zyskow.

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:06:46 »
Wspaniały turniej, zasłużone podziękowania dla organizatorów. :) Drugi w mojej karierze i, ku zdumieniu Jacka, nadal się wcale nie nudziłam. ;) Strasznie dziękuję wszystkim za miłe słowa, normalnie urosłam od tego na trzy metry, albo i wyżej. Ciągle jestem w szoku, że wszyscy są tacy mili i nikt nie mówi mi, żebym sobie poszła, bo nic nie umiem. Oczywiście chłopcy zaraz sprowadzili mnie na ziemię, mówiąc, że gdybym była facetem to wyglądałoby to zupełnie inaczej, ale i tak się cieszę. :D W ogóle to niesamowite poznać tych wszystkich ludzi, o których wcześniej tylko słyszałam. :)

Nevan - wielkie dzięki za przechowanie nas, bo nie wiem, co byśmy zrobili ze sobą, za grę i motywację. :)

Chłopaku od Boba ;) - mam nadzieję, że zagramy. :)

Tenshi - bardzo miło się z Tobą rozmawia. Zapraszamy do nas, w góry i na granie. ;) I dziękuję za poczęstunek tortem, pyszny był. A jaki piękny, gratuluję odwagi pokrojenia go. ;)

Tokis - tak, jak Jacek mówi: "to niemożliwe być takim w porządku gościem". :D

Olga - miło było znów zobaczyć, tylko znowu nie miałyśmy okazji zagrać, mam nadzieję, że uda nam się to nadrobić następnym razem. :)

KBB - dobra podróż. Bałam się, że się nas wystraszysz, ale okazało się, że jesteś tak samo nienormalny, jak my. :P Świetny z Ciebie pasażer, nawet w bagażniku. :D

Gajda - świetna walka w grupie, jak udało mi się ugrać te dwie rundy w jednej walce, to się poczułam jakbym cały turniej wygrała. :P "Ty się, Ruda, nie ciesz, bo ja tu jestem najpiękniejszy." :D :D

Zajcew, Bart - niesamowite :D I żadnych królików rano za drzwiami nie było. :P

Aki - dzięki za grę przed turniejem. :)

Pozdrawiam wszystkich, których poznałam i tych, których już znałam, naprawdę - sami świetni z Was ludzie. :) Jeśli o kimś zapomniałam, to przepraszam.

I specjalne podziekowania dla chłopaków z Limanowej, że mnie ze sobą zabrali oraz całusy dla Gordafka, że jest takim świetnym kierowcą. :-*


PS Nie ma ktoś może przypadkiem saszetki cukru z Tawerny? Zbieram z różnych miejsc i tak się złożyło, że Jacek wsypał wszystko do kawy i nie wzięliśmy. Więc jakby ktoś miał przypadkiem, to chętnie przygarnę jako pamiątkę.
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.