Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 121941 razy)

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #510 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:16:33 »
Turniej rzeczywiście dosyć długi ale było warto

ważne, że niespodzianka się udała (czekam na zdjęcia :) )

co do rozgrywek to w końcu udało mi się wyjść z grupy i uplasować się na 13-16 :)

Ky - dziadzie jeden, nie dam się następnym razem xD

Rafi - ładne walki! :) tym razem nie czułem się osaczony przez Ninę. low parry na pałę!

Tenshi - następnym razem masz uruchomić tryb kalkulatora i wygrać cały turniej, Yoshe mają ownować!

Gordaf, Dziki, Dziki, Dziki z ekipą - miło się gadało, macie ćwiczyć i narobić zamieszania na następnym turnieju!

jednoosobowa ekipa z Suwałk - Zajcef - o boże xD człowieku. Pozytyw! Dzięki za Hype!

Tundra - podoba mi się, że grałeś Ravenem :) szkoda, że się gdzieś (gdzie?) poszedłeś i nie wróciłeś

Pitrex/Halina - dawnośmy się nie widzieli, sorry że ulotniłem się do domu ale nie nadawałem się do sparrów po turnieju

Cambion - wyobraź sobie moją reakcje, kiedy dowiedziałem się, że znowu jesteśmy razem w grupie xD tak, też Cię nie lubie :*

KejBiBi - odegrałeś się za Balcon łojac mnie na sparrach korwinisto jeden ;P

Młody - rozpisywanie DE to Twoje powołanie ;P

Manieq - zaskoczenie turnieju, oby tak dalej :)

Di - "A man with a plan." :)


Gratulacje za topowe miejsca!! :)

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #511 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:15:22 »
Spoko zrobie upa dobrej wersji.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #512 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:09:20 »
Manieq gratulacje, wiedziałem, że dasz radę, jesteś polskim Killerdollem :D Liczyłem, że Frizen nie wygra tym razem, no ale chyba faktycznie jest najlepszym graczem w PL, co zrobić :P Matt i Devil gdybyście więcej pograli w tego Tekkena to pewnie turniej byłby wasz, ale i tak było nieźle. ;) To była najlepsza Tawerna ever, szkoda tylko, że już ostatnia.


Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #513 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:14:59 »
Jeżeli "Polska Tradycja" zostanie podtrzymana to przy Tagu2 Frizen nie będzie już najlepszy i nie mam tu wbrew pozorom na myśli absolutnie nic złośliwego;].


Gratulacje dla podium:). Tokis, kim grałeś?
"Don't f%ck with a witch"

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #514 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:40:17 »
Manieq 2gi, no nieźle, kroi sie Polski Murder Face :)

a co do walki to,  szacun :D

"nie ma bicia leżącego,.... nooo dobra" :D, ale flaszke już obaliliście? :)

JEZUS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #515 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:22:39 »
lol, k**wa, ie wytgrałęm ;(:(:(:(:(

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #516 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:29:11 »
Szkoda.
aka Di

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #517 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:35:39 »
Nie byłem na poprzednich edycjach tawerny ale ta była wyk**wista w chooj. Walka Nevan vs Komandos+Niespodzianka dla Tenshi+Hype na turnieju+Urodziny Koko+Wielki guz na czole Komandosa(z dużej ;D)= WIELKI PRZERĄBANY TURNIEJ + ORGAZM W JEDNYM :D

Jeśli chodzi o turniej to sam z siebie jestem średnio zadowolony (mogłem zajść dalej niż top8)

P.S. Wielkie podziękowania lecą do Nevana za before i after :]

« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 14:51:57 wysłana przez Pitrex »

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #518 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:46:16 »
koko mial urodziny? k**wa, nie wiedzialem - to wszystkiego dobrego :P


KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #519 dnia: Lipiec 31, 2011, 19:17:09 »
Bardzo dziękuję za wspaniały turniej, emocjonowałem się walkami jak nigdy, polskie Tekken Gosu!

Nevan, podziękowania za after i gratuluję wygranej w iście emocjonującym stylu z Mattem
Komandos, gratuluję przełamania blokady werbalnej, teraz jesteś częścią wielkich hajpów tekkenowych
Młody, nie martw się swoim występem, pamiętaj, że każda porażka prowadzi do zwycięstwa, btw. nieźle rozpisujesz drabinki :P
K', szkoda że plan podejścia do Matta się nie udał, dziękuję za rady dotyczące postaci
Solo, bardzo miło było mi Ciebie poznać, "nak**wiasz" pozytywną aurą
LIMANOWA TEAM, dziękuję za podwiezienie, zajebistą atmosferę, WSZYSTKO, podskillowaliśćie wszyscy, Maga robi coraz większe postępy, Gordaf nawiązał zaciekłą walkę z Devilem, Dziki pod okiem Gagarina zrobił niesamowity progres Yoshem, Jacek mimo kolejnego niefartu i niewyjścia z grupy, przyskillował również i jeszcze inteligentniej operuje swoimi nowymi characterami, GZ, przy okazji, nie wiedziałem, że jazda w bagażniku może być tak komfortowa
Wacho, miło było poznać, jeszcze raz dzięki za grafikę : D
Hate, dzięki za spary, jesteś naprawdę miłym człowiekiem z irokezem
Di, nie zapomnę sytuacji z włączeniem światła i podwójnej obserwacji Twojej szklanki z Pepsi ^^, cieszę się, że udało Ci się osiągnąć TOP 5, mam nadzieję, że Ty również jesteś zadowolony z wyniku, w końcu nie trenowałeś, GZ pomysłu z Tenshi :)
Frizen, gratulacje za 1 miejsce, kasa na pewno się przyda, forma ciągle wysoka, cóż rzec więcej? życzę dalszych sukcesów
Sepkong, wymiana poglądów politycznych to ciekawa dygresja na turnieju Tekkena : D, dzięki za dysputy i wypad na pizzę
Gagarin, dzięki za spary, pizzę i gratuluję pomysłu z niespodzianką ;>
Matt, walkę z Tobą zapamiętam na długo, cieszę się, że potrafiłem coś Ci ugrać i nawiązać minimum rywalizacji, może to nieco górnolotne, ale był to dla mnie zaszczyt zmierzyć się z Tobą
Tokis, Twoja Zafina jak zwykle efektowna i efektywna, nie wygrałeś, ale myślę, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, a Twoje umiejętności ciągle stoją na bardzo wysokim poziomie
Olga, cóż mogę rzec, czasami zdarzają się i takie turnieje, na których się nic nie wygrywa, ot co, Twój Bruce na pewno nie jest złą postacią i mam nadzieję, że nie bierzesz zbyt mocno do siebie tych statystyk
Blaugrana, miło mi było Cię poznać, szkoda że nie pograliśmy, ale myślę, że kiedyś to jeszcze nadrobimy, gratuluję wygranej z Tundrą!
c2h5oh, wreszcie gry na offline! dzięki za spary, Twój Heihachi jest naprawdę świetną ofensywną postacią
Pitrex, rok Cię nie widziałem i w końcu żeśmy się znów spotkali, pizza zaliczona, mecz w grupie z Tobą był świetny, przynajmniej dla mnie : D
Zajcew, Twoje złote myśli są już wpisane grubą czcionką do księgi polskiej sceny Tekkena, jesteś ważnym elementem hajpu turniejowego : D
Bart, połączenie Twojego humoru z humorem Zajcewa sprawia, że atmosfera zawsze jest pozytywna, thx :D
Maniek, mecz w DE był fantastyczny i pełen emocji : D, uwielbiam Twój śmiech i zabójcze teksty, miażdżysz system, dzięki za spary na afterze i GZ 2 MIEJSCA!
Tenshi, tort z Yoshem chyba Ci smakował, swoją grą m.in. z Devilem wywoływałaś wspaniałe emocje, za co dziękuję
Robson, dzięki za freeplaye oraz dyskusje na temat Twojej strategii gry, można się wiele nauczyć o Tekkenie rozmawiając z Poznaniakami, polecam
Zajman, dziękuję za zorganizowanie tego turnieju :cool:
BTW.




Jeszcze raz dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom i organizatorom.
Ostateczna edycja Tawerny na wielki PLUS!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 14:06:12 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #520 dnia: Lipiec 31, 2011, 19:26:43 »
gdzie to zdjęcie tortu ja pytam się!
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #521 dnia: Lipiec 31, 2011, 19:31:04 »
gdzie to zdjęcie tortu ja pytam się!
Zdjęcia i nagrania były robione, więc to tylko kwestia czasu, myślę.
fade em
need dat

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #522 dnia: Lipiec 31, 2011, 20:24:27 »
Na wstępnie chciałabym stokrotnie podziękować wszystkim zaangażowanym za niesamowitą niespodziankę. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewała... Podejrzewam, że mastermindem wszystkiego był Di - jeszcze raz dziękuję, słyszałam jakie miałeś przygody z tortem. :)

Yoshowy tort był zarąbisty, aż żal było kroić... ale krojenie to przeznaczenie każdego Yosha :D

Gagarin, stokrotne dzięki za fenomenalny art, już wisi na honorowym miejscu w domu. :) Szczególne znaczenie ma dla mnie też fakt, że został namalowany ręką Yoshi-fana(tyka) XD. No i ta dedykacja... Jest to jeden z najcenniejszych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam ^^

Gratulacje dla podium :) Frizen ciągle niepokonany, a Maniek nabrał wiatru w skrzydła i wykorzystywał wiele fajnych setupów. :) Tokis jak zwykle wysoka forma, brak zastrzeżeń ^^ (dzięki za spary po turnieju ^^).

Mnie rozpracowały Bufory, ale cóż... wiem co robiłam źle, na drugi raz ta droga zwycięstwa będzie zablokowana. Ciekawe co wtedy :) Pewnie zwycięży lepszy jan XD Ogólnie dobry występ, Matt & Devil. :) Jednak widzicie sami, że nie można stać w miejscu.

Dzięki dla TcT ( Grey, Kasia, Wacho, Rafimaru, Szyper, no i oczywiście Robson :* ) za wspólny wyjazd: już dawno nie wybieraliśmy się nigdzie tak silną ekipą. Podejrzewam, że nasze wyniki byłyby lepsze gdybyśmy jednak zagrali spary tuż przed turniejem... ale że się nie chciało, to wyniki są jakie są. ^^ Kasia - susły są too cute ^^.

Ekipa z Limanowej - HiKrush, Maga, Dziki, Gordaf: dzięki za fajne rozmowy i granie. :) Dziki - masz bardzo duży potencjał, Yoshi pasuje do Ciebie jak ulał, myślę że w przyszłości będziesz nim osiągał znakomite rezultaty. HiKrush - mam nadzieję, że wszystkie filmy i zdjęcia z Tawerny będą opublikowane, nie mogę się doczekać :)

Nevan & Oskar - raz jeszcze dziękuję za możliwość przenocowania na afterku. Bez tego byłoby krucho.

Zajcew & Bart - niesamowite duo, zaśmiewałam się do łez z Waszych dyskusji w stylu "open". :)

Vince - kuuuupę lat! Super że wpadłeś. Nic się nie zmieniłeś :) A stara szkoła Tekkena ciągle jara. ^^

Cambion, K^^, Zajman, Olgotka, Gajda, KBB, Gaawa, Namu, Kati, Halina, Pitrex, Punisher, Komandos, Blaugrana, Aki, Kokolino, Furb, Hateme, Krelian, Sepkong, C2H5OH, Solo, BigBoy, Tundra i każdego, kogo przez przypadek pominęłam - dzięki za pogaduchy, spary i wspólne stworzenie wyjątkowego klimatu Tawerny. To było zacne pożegnanie. :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 20:36:57 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #523 dnia: Lipiec 31, 2011, 22:49:01 »
Jeśli macie zdjęcia z turnieju, to podeślijcie mi jakieś e-mailem na di@sdtekken.com
Z góry dziękuję :)

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #524 dnia: Lipiec 31, 2011, 22:53:44 »
Trochę odespałem więc można coś nie coś więcej napisać :)

Prywata:

Nevan: Jesteś ikoną wrocławskiej sceny tekkenowej :),dzięki jeszcze raz za nocleg przed i po turnieju a także za pogaduchy i spary :]

Kejbibi: Robisz coraz większe postępy,bardzo dobrze wychodzi Ci gra turniejowa. Oby tak dalej a zaczniesz zajmować ładne miejsca na turniejach.

Gajda: Podtrzymałeś tradycję tawerny,co prawda nie spałeś na stole ale prawie pod nim :) póki co trenuj hwo ale na turniejach wyciągaj larsa bo to postać która ma praktycznie odpowiedź na wszystko.

Solo: W końcu po udało mi się ciebie poznać, bardzo pozytywny z ciebie człowiek no i fajna Lili :]

Zajcew: Teraz Ci się nie dziwie że chciało Ci się jechać 13h pksem :D jakby trzeba było to na tawernę sam byłbym skłonny tyle jechać hehe. Trenuj świnie (świnia=marduk) i ogrywaj się na meczapy bo tego chyba Ci najwięcej brakuje.

Bart: Kurde stary Ty i pychotka to chyba już tradycja ;d Jak zwykle ubawiłeś mnie i jak widzę nie tylko mnie po pachy.

Frizen: Graty za 1 miejsce,tak myślałem że po ostatnich wynikach w turniejach tego turnieju już nie popuścisz hehe. Nie graj tyle w mk tylko przygotuj się na WCG. Dzięki za kołczowanie :)

Sepkong & Gagarin: Jak dobrze było was znowu zobaczyć po tak dłuuuuuugim czasie,czy mi się wydaje czy znowu urośliście o.O. Fajny był wypad na pizze i wspólne pogaduchy w trakcie turnieju. Szkoda że nie czuliście się na siłach żeby wpaść na after...

Wacho/Rafi/Grey/Szyper: Fajnie że zaczynacie odbudowywać scenę poznańską. Super było was znowu zobaczyć :]

Tenshi: Chciałbym Ci z miejsca podziękować za wysiłek i trud który zaowocował pojawieniem się polskich eliminacji WCG,oraz za poczestunek super,mega wypasionym torcikiem ;D

Robson: Kolejny raz spotykamy się w LB i kolejny raz udowadniasz mi jak mało ogarniam w tę grę, no cóż następnym razem postaram się stawić większy opór :)

Blaugrana: Fajnie było poznać,szkoda że nie zagraliśmy.

Gordaf: Twój mecz z Devilem był naprawdę emocjonujący. Potrenuj juggle do 100% skuteczności i posiedź nad okizeme. Dzieki za piwko które mi się przydało bo zacząłem przysychać hehe :)

Hikrush: Szkoda że zostałeś w grupie ale i tak przyjemnie było popatrzeć na twojego steva

Di/Cambion/Gaawa/Furb: Fajnie było pograć pogadać i pohajpować się w czasie streamu mk na Evo :D

Tundra: Czemuś ty do kurwy nędzy nie zmienił z rejwena na garnka ;p ? i czemu żeś się zmył tak szybko....

C2H5OH: Dobrze grasz tym dziadem,trochę więcej ogrania i mogłoby być krucho ze mną hehehe. Fajnie było znowu zobaczyć.

Tokis: Gratsy za 3 miejsce,twoja Zafina w tym turnieju dała bardzo dużo emocji,chyba najwięcej przy pojedynku z frizenem.

Olga: Zrobiłaś tak zajebiście wręcz duży progres że na prawdę dziwie się że z grupy nie wyszłaś ;/ nie przejmuj się tymi porażkami,następnym razem na pewno będzie lepiej. Z tego co widzę to brakuje Ci tylko ogrania na postacie bo np. heihachiego znasz na wylot i ciężko nim cokolwiek zrobić,no i wiszę Ci piwko ;d

Manieq: Swoim armorem zaskoczyłeś chyba wszystkich,nie wiem czy to zasługa ogladania Killerdolla czy po prostu miałeś dzień ale super było oglądać twoje walki :) dzięki za pożyczkę bo inaczej byłoby słabo.....

Komandos: Fajnie było Cię zobaczyć...z guzem na czole ;d moim zdaniem nie potrzebnie robić sobie wrogów z byle bzdury....co do samego turnieju to graj mniej online bo masz złe przyzwyczajenia i grasz za bardzo schematycznie.

Borys: Stary,weź się za siebie i zacznij grać ;d czasy DR minęły ale dalej można paulem skutecznie grać.

Oskar: Tyle razy mieliśmy grać i w koniec końców nie zagraliśmy ;/ następnym razem musimy nadrobić ;D

Qjon: Szkoda że zagraliśmy(eee tzn. pojechałeś ze mną jak ze szmatą ;d;d;d) chwilę i potem już nie było okazji ;/

BigBoy: Przyłóż się trochę do gry bo warunki masz naprawdę świetne :)

Koko: Fajnie było popić i pogadać o mahvelu ;d umiesz imprezować hehehe ;d

Zajman: Szkoda że olewasz teczkena bo twoje walki fajnie wyglądają,thx za organizejszyn :)

Mam nadzieje że nikogo nie pominąłem,jeśli tak to przepraszam ale naprawdę dużo się działo przez te parę dni :D