Autor Wątek: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa  (Przeczytany 51712 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 26, 2011, 18:45:17 »
2 kolesi ze starcrafta (Nanika i Vol), ktorzy sobie grali w demo MK wyjanilo wszystkich Milenami na 3 ciosy (projectile, wjazd lowem i teleport). Najdluszy jugiel zrobily 3 hitowke. I tak yjanili wszytkich i graja ze soba w finale. Bez kitu, lipa.

Slide

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 26, 2011, 19:02:06 »
no właśnie to oglądam i tak trochę ubogo ich gra wygląda przy tym co czytałem i widziałem na filmikach. jak ktorys z nich pojedzie do londynu to szybko go wyeleminuja :/

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 26, 2011, 19:03:30 »
luulz xD

jak to powiedział jeden z orgów "zebrali się tutaj najlepsi gracze w bijatyki w Polsce"

no ale zbili ich kolesie od starcrafta xD


cóż od dawna twierdziłem że starcraft to jedna z najbardziej skillowych gier ever ; D


No ale strim i ogólnie to jak to wszystko było zorganizowane to na prawdę jak na nasz kraj coś. Tylko zmienić grę, dodać kumatego komentatora który mówiłby więcej niż "mamy teraz drugą rundę" i byłoby w chooy good ;]

YattermanG

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 26, 2011, 19:08:01 »
Właśnie oni w to grali tak jak powinno się grać w mortala czyli kapa na maksa w przyszłości zobaczymy tylko trochę dłuższe komba. Gra mnie zaskoczyła na + bo to kapa w starym dobrym mortalowym stylu. Pozdro.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 26, 2011, 19:08:44 »
Ja marzę o takiej pracy ale jak się załapać na takie coś  ;] ? Imo goście swoją gadką usypiali, zresztą oglądałem tylko przez chwilkę. Ciekawi mnie czy zwycięzca będzie trenował i grał na poważnie w ta grę czy totalnie oleje system i sprzeda swój bilet jakiemuś kozakowi. Tak w ogóle ile było uczestników?

Slide

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 26, 2011, 19:09:53 »
Jestem ciekaw czy po takim turnieju coś w tym kierunku się rozkręci. Kiedyś był turniej Tekkena brało w nim udział z tego co pamiętam sporo osób i nikt nie pociągnął tego dalej, pewnie z tym turniejem będzie tak samo taka jednorazowa akcja promocyjna.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 26, 2011, 20:33:40 »
Zaprosilem chlopakow na forum, zebysmy wspolnie pomogli Adrianowi zrobic level-up przed finalami w Anglii. Grali madrze (np. chip damage ze specjalnego teleportu na koniec rundy) i skutecznie. Zabraklo mocniejszych akcji.

Wydaje sie, ze ten turniej byl bardziej na doswiadczenie w grach niz na znajomosc dema (slabe karanie u wiekszosci + malo kto dostatecznie dobrze analizowal gre przeciwnika - tutaj najlepsi okazali sie finalisci), niemniej bylo na co popatrzec :) Gratulacje dla podium (bracia + 3. na podium Gaawa). Mam nadzieje, ze odbedzie sie jeszcze kilka turniejow w Mortala. Dzisiejszy dzien mnie mocno nakrecil na ten tytul :)

Przy okazji dziekuje Cenedze za wspolprace (wypowiadali sie bardzo pozytywnie na temat eventu i naszej pracy) i licze na dobry kontakt z polskim dystrybutorem bijatyk :)
aka Di

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 26, 2011, 20:56:32 »
Turniej super. Dawno nie przeżyłem takich emocji. Sorka, że zawiodłem ludzi którzy liczyli na moją wygraną. Bracia zagrali skutecznie... Ja az sie boje obejrzeć swoją walkę, bo nic nie mogłem skleić, nie wychodziły mi combo i się zawieszałem... Sam nie spodziewałem się takiej lokaty. Gratuluje organizacji. Szkoda, bo było blisko.

No, ale tak bywa :] Cieszę się i z tego.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 26, 2011, 21:00:12 »
Di - no wlasnie prawie nikt kto gral na Mileeny nie analizowal stylu przeciwnika (poza Gaawa). Ogladalismy streama z Frizenem (na teamspeaku) i sie denerwowalismy i krzyczelismy do majka na Gaawe!:D Nie wiem czemu tyle razy na sile chcial podejsc pod projectila; pozniej zmienil styl, wiecej (wrecz spam na spam) gral ice klonem i blokiem to bylo b. dobrze i myslelismy, ze wyeliminuje jednego z braci; k. Nie wiem czy grali madrze czy nie (chyba nie powiesz, ze zrobiebie tele na blok to madre, bo to oczywiste ; ) - dla mnie z boku wygladalo to na kape, ktorej przeciwnik nie mogl ogarnac. Gaawa byl blisko gdyby do konca gral dalej tym, od czego zaczal druga gre. Szkoda, bo emocje na teamspeaku byly niezle; ). Tak czy siak gra jest fajna, fajnie bylo widziec osoby z naszej sceny na streamie.


« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 21:02:27 wysłana przez Solo »

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 26, 2011, 21:04:41 »
mi się chyba rozpuścił mózg, bo Sway dawał mi rady przed walką i miałem taki plan by nic nie robić i czekać na kulke i karać, teleport karać... I wydawało mi się, że tak robiłem, ale nie widziałem upływu damage'a u przeciwnika... W ogole uciekła mi jedna walka i cały czas myślałem, że jest 2 zero dla niego... Podczas walki ze Swayem emocje dla mnie były niesamowite, a potem szybko to ze mnie zeszło i chyba zgłupiałem... no nie umiem tego wyjaśnić... Nie często mi się zdarza zajść tak wysoko i mieć taką publikę. Za co im też bardzo dziękuję.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 26, 2011, 21:10:06 »
Świetne walki Gaawa! Gratulacje dla wszystkich! :)
fade em
need dat

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 26, 2011, 21:16:56 »
gaawa pieknie zagral. Zwlaszcza mecz o 3 miejsce. Co do mojej gry to w cwiercfinale zagralem najgorszy mecz calego turnieju. Nie mialem zupelnie pomyslu na podejscie do przeciwnika i cancelowalem juggle. No i zagralem zbyt defensywnie. Ogolnie jestem z pozycji zadowolony (szkoda tylko ze nie stawilem w meczu z Adrianem wiekszego oporu). Sami bracia bezdyskusyjnie sa najlepszymi graczami mk. Sam final byl na tyle zazarty, ze rownie dobrze na turnieju w Anglii moglby grac Marcin, a i tak swietnie by sobie poradzil. Turniej byl doskonale zorganizowany. Wszystko na czas, bez zbednych dluzyzn. Tempo rozgrywania meczy w drabinkach grupowych bylo zabojcze. Jeszcze nie zdarzylem odetchnac po jednej walce, a juz wolaja na nastepna. Nagrody byly ciekawe, duzo ludzi, barek. Najwyzsza jakosc prowadzenia turnieju. Szkoda tylko, ze SE ;x. Na chama moglbym sie jeszcze przyczepic o ten zaczep do padow przy standach, ktory z poczatku bardzo utrudnial gre. Cenega razem z Di i Amerem odwalili kawal dobrej roboty. Swietnie zorganizowany turniej poszedl na stream i telewizje. Mam nadzieje ze dzieki temu scena MK jak i bijatyk rozpedzi sie i bedziemy czesciej brac udzial w takich imprezach. Ta gra moze byc naprawde dobra pozycja na turnieje, jesli beda naprawione wszystkie buble z dema.

Pozdrawiam cala ekipe "loży szydercow", dzieki ktorej te kilka godzin miedzy walkami nie byly nudne ;p.

Lece polowac na jakas relacje ;D.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 26, 2011, 21:32:01 »
[Nanika to jeden z braci]

Nanika    
2011-03-26 21:23:16
Hej na szybko bo jesteśmy w KFC w wawie.

1. Pociąg z wrocka mieliśmy o 4.30 o 11 w wawie byliśmy. Jak się śpi w pociągach to każdy wie. A jeszcze w pt byliśmy do 1 w nocy w kinie :) tak wiec byliśmy mega zmęczeni stad nie wszystko nam wchodziło i często postać zwiedzala powietrze zamiast nak**wiac

2. Nie dali nam szansy zrobić nw powa :( nadrobimy gdzie indziej.

3. StoLat dzięki :) spoko koleś z ciebie. :)

4. Gry mogły wyglądać monotonnie ale graliśmy żeby wygrać. Nie dla cudzej rozrywki. Rozumiem ze nie oglądało się tego super ale trudno. Dla nas liczył się wynik.

5. Nie uważamy ze jesteśmy najlepsi. Uważamy, ze znaleźliśmy zajebiste przegięcie i dopracowalismy timingi. Nie obrażając nikogo tekkenowcy grali jak w tekkena wiec sry. Pisaliśmy w innym topicu jak gra wyglada...

6. Dzięki za trzymanie kciukow. Adrian napewno będzie się starał promować NW. W końcu jesteśmy najlepsi we wszystko.


------------

Jak cos umawiam sie z nim wstepnie na granie w siedziebie LTF czyli u Nevana. Bracia sa z wrocka:). Przykro mi, są nasi 8-D.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 21:38:20 wysłana przez Solo »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 26, 2011, 21:36:22 »
(chyba nie powiesz, ze zrobiebie tele na blok to madre, bo to oczywiste ; ) - dla mnie z boku wygladalo to na kape, ktorej przeciwnik nie mogl ogarnac.
O to właśnie chodzi. Jeśli nikt Ci nie karze larsowego u/f+3, to czemu miałbyś nie nadużywać tego zagrania?


Przy okazji przepraszam wszystkich obecnych za mój wisielczy nastrój przez większość dnia. Za bardzo poszedłem w stronę słowa "pro" i był to zły wybór względem Was.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 21:39:35 wysłana przez Di »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 26, 2011, 23:03:17 »
Komentarze na ppe.pl są kosmiczne, polecam każdemu jako lekturę na sen :]


Cytuj
Taz_Thrash: Co wy się tymi jugglami tak podniecacie. Podbijanie w powietrzu bez możliwości obrony. Tylko tyle umiecie ???? Wypracować kilka kombinacji na które nie ma odpowiedzi ? Jak ktoś nie był na turnieju, to może sobie opowiastki o poziomie wsadzić do kieszeni. Ja bardzo szybko trafiłem na gracza o dużym skillu i doświadczeniu. Bez walki nie poległem. Nie musiałem nabijać żadnych juggli. Korzystałem z całej palety ciosów mojej postaci. Ja wiem, że cwaniaczki tylko by chcieli podbijać rywala i wygrywać na perfekty. Tyle w temacie.