Autor Wątek: Mobilniki  (Przeczytany 4676 razy)

Slide

  • Gość
Odp: Komórka
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 22, 2011, 01:02:39 »
Cena na razie nie gra roli dlatego możecie podawać droższe modele, jeżeli będzie zaje*bisty to rozważę kupno. Choć bardziej uderzam w cena/jakość. Zaraz posprawdzam to co podaliście. Zapodajcie jeszcze jakieś jak znacie.

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Komórka
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 22, 2011, 07:27:44 »
Osobiście posiadam HTC Diamond 2 któremu w tym roku stukną 2 lata. Nie jest to stricte telefon bo to się teraz dumnie smartfon nazywa, wielka mi rzecz a w rzeczywistości to ułomne komputerki z zaaplikowaną funkcją dzwonienia. Dobre to jest do automatycznego sprawdzania poczty, przeglądania zdjęć, napisania szybko notatki, sprawdzenia pogody, youtuba (oj HTC to tych bajerów nawaliło), odpalenia klienta Gadu Gadu, Automapy, ale....
1. męczy pisanie po ekranie, non stop trzeba patrzeć w co się paluchem klika - sztuki takiej jak pisanie smsa podczas prowadzenia samochodu przejeżdżając przez zatłoczone skrzyżowanie nie wykonasz bez fizycznych klawiszy, nawet kiedyś Nokią 6310i pisałem sms nie wyciągając telefonu z kieszeni - te skróty klawiszowe wraz z tą nokią to już chyba nie wrócą (na Allegro stoi po 1500 zł za ładnie zachowany model)
2. powiększanie strony żeby wygodnie kliknąć w odpowiedni element (po dzisiejszej nocy gdzie w robocie zabijałem nudę lataniem po stronach przez parę godzin dobitnie mnie w tym przekonaniu uświadomiło) i/lub przeczytać cokolwiek.
3. bateria która przy użytkowaniu dość konkretnym trzyma 1-2 dni (max to 76 godzin ale tylko dlatego że leżał w jednym miejscu gdzie nadajnik ma dobry zasięg, tylko przez niego rozmawiałem bo resztę bajerów robiłem na komputerze). Oglądanie 700 mb divx'a wypruwa baterię w 2-3 godziny. Wystrzegaj się imo HTC Desire HD bo ten to normalnie dnia nie wytrzyma, a nie ma nic gorszego niż pozbawienie się łączności w nagłym wypadku.
Lepsza opcja to jego starszy brat Desire lub Samsung Galaxy S, choć w tym roku wchodzą nowsze wersje innych i wspomnianych (HTC z Desire S, Incredible S, Wildfire S oraz Samsung z Galaxy S II) więc może warto się trochę pomęczyć ze swoim starym modelem.

Teraz jako telefon wybrał bym Nokie E52 (bateria lekko ponad tydzień wytrzymuje), do internetu jakiś tablet, a że wtedy takowych nie było to wylądowałem właśnie z Diamondem 2. Ślinię się na HTC Desire Z ale jeśli tablety zejdą z ceną (a pojawia się masa konkurencji teraz w tym segmencie więc szansa jest) to tandem E52 + iPad u mnie na stałe zagości.
Polecam stronę naszych wschodnich sąsiadów http://www.mobile-review.com/index-en.shtml Masa zdjęć i informacji o prawie każdym telefonie jaki wyszedł i wyjdzie.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Komórka
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 22, 2011, 10:34:29 »
Nokia 3310. Dzwoni, wysyła sms-y, w razie nudy ma wężyka.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Komórka
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 22, 2011, 10:35:58 »
popieram, mam dokładnie takie samo podejście do telefonów

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Komórka
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 22, 2011, 13:22:09 »
Nokia 3310. Dzwoni, wysyła sms-y, w razie nudy ma wężyka.

QUOTED FOR TRUTH!

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Komórka
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2011, 13:44:02 »
Nokia 3310. Dzwoni, wysyła sms-y, w razie nudy ma wężyka.

QUOTED FOR TRUTH!

I jest niezniszczalna :D Slide ja proponuję po przeprowadzce skoczymy na miasto i obejrzymy co tam ciekawego mają

Slide

  • Gość
Odp: Komórka
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2011, 15:32:04 »
Obejrzymy, mam już kilka modeli więc można wycieczkę zrobić.