Autor Wątek: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]  (Przeczytany 44502 razy)

cieslak

  • Gość
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 21, 2011, 13:49:49 »
Strasznie nie chce mi się pisać długiego posta, bo imo po co... Kaczka i Tas wiedzą, że zlocik się udał. Mam nadzieję, że będzie kolejna edycja. :) Była zajebista ekipa, sporo grania. Nauczyłem się sporo nowych reczy, no i przez zlot usiadłem do kolejnej postraci, fajnie. No ale muszę wspomnieć o tekstach GKS, oh man... Czasami to dawałeś tak, że nie mogłem przestać się śmiać. A walki Ryu vs Dudek przejdą do historii... Foot sites rox! :D

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 21, 2011, 15:10:49 »
Czas coś napisać przed wyjściem do sklepu po mvc3.
Zlot był świetny, Kacz i Tas odwalili kawał dobrej roboty. Choć dojazd na miejsce nie był łatwy, warto było się przemęczyć. Telewizorów i konsol w sam raz, łóżka dla zmęczonych, plaża odległa na rzut beretem ;p W GG udało się tylko z godzinkę pograć, ale walki, jak dla mnie, były super. SF4 bez rewelacji z mojej strony, za to MvC3 wygrało zlot. Nie ma co pisać epopei, możecie na mnie liczyć następnym razem!

Gratulacje pierwszym czwórkom turniejów

Prywata krótka, bo i zbędna:
Ekipa z relax room -> świetnie się z wami siedziało :)
Brown -> Grudge match w MvC3 przy najbliższej okazji :)
TasTer (+Kacz) -> stokrotne dzięki za zgarnięcie z Kołobrzegu :)
Hiki -> trzeba zagrać w SC2 :)
Vipe -> trzeba zagrać w cokolwiek :D
Cieślak -> Na Bursie będę Cię męczył o więcej gg.

Dzięki organizatorom, dzięki ludziom z którymi wracałem, dzięki wszystkim innym uczestnikom za zlot na poziomie.

P.S. "Wy********j > X-Factor > Wy********j" :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 21, 2011, 15:35:24 »
Bylo naprawde rewelacyjnie chlopaki. Przede wszystkim super to, ze wszyscy znowu sie spotkalismy i robi sie z nas naprawde fajna ekipa, nie tylko do grania. Mega sie ciesze, ze udalo nam sie zobaczyc ponownie. Tas i Kaczi staneli na wysokosci zadania, aczkolwiek wiedzialem doskonale, ze tak bedzie, bo w koncu tez naleze do GT (Gryfice Team) : ) A teraz mala prywata (kolejnosc x=rand).

GKS - fajnie, ze udalo Ci sie przyjechac kilka dni wczesniej i w sumie prawie tydzien gralismy caly czas. Duzy progres, naprawde super mi sie gralo z Twoim Raju (is strong). Musisz koniecznie czesciej wpadac

Hiki - jak wyzej - fajowo, ze udalo Ci sie wczesniej wpasc. No i fajnie, ze Marvela kupiles : )))

Slide - nie odchodz od SSF4, za dobrze grasz. Nie pozwole na to : )

Vipe - szkoda, ze tak malo gralismy, ale nadrobimy w Poznaniu. Fajne cHP w linkach : )

Snejk - no, moj ulubiony arch nemesis : ))) Fajnie sie gralo i w koncu moglismy pograc dluzej niz walke finalowa gdzies tam : )))) Super Viper, naprawde. Troche od Ciebie podpatrzylem i zaczalem uzywac rzeczy, na ktore wczesniej nie zwracalem uwagi.

Kaczi - fajowo, ze pograles troche ta Honda i nie lamiles jak na AOH, bo chyba bym tego nie zniosl. Super, ze tak Ci sie udalo to wszystko zorganizowac.

Tas - dzieki bardzo za podwozki i granie. W koncu pogralismy normalnie, choc krotko, acz mega fajnie mi sie gralo z Ejburu i Zjebuki, bo grasz nimi nieziemsko. A i Fłerte jeszcze mega!

Fazik - jak zawsze - dobra beka jest z Toba : )))) Uwielbiam Cie po prostu a i grasz super, acz nerwy Cie chyba zjadaja za czesto.

Ciesli - no, tu jest mega wypas skill + 1000 and it's over 9000!! Rewelka! Kurde, wpadaj czesciej do Poznania. Zawsze Cie przyjme pod dach : )

Bell - BARDZO solidna Makoto. W Arcade bedziesz wymiatac : ))

Mastachi - dobrze bylo Cie znowu zobaczyc : ) Szkoda, ze nie grasz w ssf4 juz ; )

Pisze prywate, bo dogorywam ostatnie minuty w pracy i czyms sobie czas musze zajac : )

Na koniec - dzieki chlopaki za wszystko i do zobaczenia niebawem!

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 21, 2011, 16:14:16 »
Na początku chciałbym podziękować wszystkim którzy przyjechali bo gdyby nie było zainteresowania to prawdopodobnie zlot by się nie odbył ale wszystko wypaliło z czego bardzo się cieszę.  Martwiłem się trochę jak to będzie z miejscami do spania i z dojazdem niektórych osób bo jak już sami wiecie żeby dojechać do Dziwkowa to trzeba się napocić ale daliśmy rade. Następnym razem postaram się żeby sprawa z TV wyglądała trochę lepiej bo 3 LCD to ciutke za mało tak jak jedna kopia mvc3 xD.

Krill, GKS, Hiki - Jak zwykle super było znów was spotkać pogadać i pograć. Super z GKS dal rade załatwić mvc3 dzięki temu odbył się pierwszy turniej xD. Hiki jak dasz rade rzuć gdzieś zdjęcia i wyślij mi linka bo trochę ich porobiłeś z tego co pamiętam.

Fazza, Bellevar  - Elegancko ze daliście rade przyjechać. Szkoda ze praktycznie nic razem nie pograliśmy i pogadaliśmy ale jak już powiedziałem nadrobimy to na bursie lub innym zlocie.   

Sneju  -  Powiedz mi czemu grales Viper na mnie ??? Bo ja tego nie czaje na pewno Rufusem by poszło ci lepiej

Hiryu, Cieslak  -  Mieliśmy pograć trochę w GG i SSF :/ ale jakoś nie było czasu za to sobie trochę pogadaliśmy.

Mastachi  -  Szkoda ze nie dałeś rady przyjechać  już w czwartek. Jak zwykle wysokie loty z Toba xD.

Slide  - Ciesze się ze miałem wreszcie okazje poznać ciebie i troszku pograć .  Następnym razem lepiej się przygotuje do weedrUm  =). 

Vipe – szkoda ze nie pograłem z toba w syfa :/.

Brown  - szkoda ze dopiero rozkręciłeś się w niedziele jak wszyscy już jechali ale lepiej późno niż wcale =).  Musimy się zgadać na GG w sprawie turnieju w Warszawie bo raczej pojadę.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 21, 2011, 17:02:59 »
No ja cały turniej grałem Viper. Na początku chciałem grać Cammy, ale po zagraniu kilku freeplayów zobaczyłem że to nie ma najmniejszego sensu - ostatnio grałem nią bardzo dużo, tyle że przeciwko CPU (nie mam swojego sticka a na padzie nie chciałem grać online), przez co nabyłem mnóstwo złych nawyków, za które Krill i reszta psycholi mnie karała. Chciałem sprawdzić jak pójdzie mi jakąś inną postacią, a turniej był bez nagród, więc idealna okazja, no i akurat padło na Viper. Niestety los chciał że trafiłem w końcu na Honde, a to jej najgorszy matchup (jeden z niewielu w grze gorszych od 7:3). Ja tam jestem zadowolony, ugranie walki z Hondą w secie do 3 wygranych to i tak wyczyn ;d

@Liber - no normalnie, stanowisko z marvelem było cały czas oblegane, nie chciało mi się czekać w kolejce żeby wejść sobie na 10 minut na practice, chłopcy przez te dwa dni sporo sobie obczaili, więc branie udziału nie miało sensu. Nie chciałem swojego udziału w pierwszym turnieju mvc3 w Polsce zakończyć w grupie :P

GHETTOkingSAS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Nidzica/olsztyn/gdynia
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 21, 2011, 17:27:29 »
zlocisko na kozaku :) wyexpilem sie troche w ssf4 chociaz nie spodziewalem sie ze tak dobrze beda wszyscy grac;) mialem kilka epickich setow rozegranych min z markiem , cieslakiem i vipe :)
Zyciowka z markiem ryu vs viper 4:5
Zycioka fail cieslim ryu vs dud 0:15 xD footsies ftw
Epic mirror z vipe ryu vs ryu 3:2 - tatsu ftw!

Szkoda ze w turnieju zagralem znowu jak prze noob i odkrecalem kulki ze stikow hadokenami nic wiecej :)

Kasy poszlo w c*** ale warto bylo i napewno jeszcze cie kaczka odwiedze i ci honde zbije wreszcie

Grania w c*** , pompa w c***, grill i karkoweczka zacne

Mvc3 ryje kask bede staral sie jak najwiecej grac mam nadzieje ze online bedzie dobry

Kozacko bylo brakowalo mi takiej calodobowej mlocy w syfa, JEST SILA i nie ma lipy

No i jak wracalsmy zaliczylem epic tetris run na DS hikiego
Przeszedlem tetrisa ! im so GODLIKE ! Trzeba bylo buttony plinkowac zeby sie klocki obracali! Skill!
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2011, 17:30:07 wysłana przez GHETTOkingSAS »

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 21, 2011, 21:56:51 »
Ja tylko dodam, że mimo 3 dni rzeczywiście z kilkoma prawie w ogóle nie zagrałem... :/

Z Kaczilla w cale WTF?! Mam nadzieję, że następnym razem Ziom :)

Snake, też prawie nic a potrzebuje  grać na grubasa...

Jak zwykle najlepsze fajty miałem z Ghetto. Beke miałem niezłą :D

Krill na szczęście mam Ciebie "pod ręką" bo jesteś totalnie po za zasięgiem, nie ogarniam walk...

Cieślak też się robi przej..ny

Definitywnie żegnam się z Sethem jaką drugą  postacią, stawiam na Feia bo Fazza mi zrobił taki mind fuck, że mam dość tej postaci ;)

Hiryu, spoko zagramy jeszcze w jedyną słuszną grę :D

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 23, 2011, 17:23:07 »
Było mega wypaśnie. Czułem się jak w oGs House (http://www.youtube.com/watch?v=flJqt5RwMGo)
Tas i Kaczilla dopieli wszystko na ostatni guzik i włożyli dużo serca w organizacje. Dzięki za zaproszenie :)
Dzięki wszystkim którzy byli, świetnie się bawiłem.

Trochę moich fotek: http://strony.aster.pl/hiki/files/Zlot.HPS.Garden.Dziwnow.Luty.2011-Hiki.rar
SC2:  
MvC3:

Slide

  • Gość
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 23, 2011, 22:34:41 »
Hiki dzięki za foty, szkoda że tak mało :/ przydałoby się więcej bo zawsze fajna pamiątka. Kolejnym razem wezmę również mój aparat.

Slide  - Ciesze się ze miałem wreszcie okazje poznać ciebie i troszku pograć .  Następnym razem lepiej się przygotuje do weedrUm  =). 

Następnym razem lepiej przygotujeMY się do weedrUm :) trzeba zgadać się wcześniej w takich sytuacjach i zaplanować te kilka dni pod tym względem :D

Namawiaj Ziółka na burse :D i niech chłopak gra :D

Tym razem było zimno, ale co powiecie następnym razem żeby przy okazji grilla wyłączyć konsole, otworzyć browary i posiedzieć i pogadać chociaż na czas tego grilla. Tego mi brakowało z niektórymi osobami, w weedróm było właśnie pod tym względem zajebiście po pomijając fakt dodatków gadaliśmy o dupie maryny i nie tylko co zawsze lubię na zlotach :)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 06, 2011, 13:26:03 »
jak tam walki z SF, wrzuci ktoś?

Cieslak? :)

cieslak

  • Gość
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 06, 2011, 16:03:14 »
Ciężko będzie... Czemu? Bo nie wiem, jak to się stało, ale teraz jak na to patrzę, to nie mogę ich w niczym odpalić. -.- Mimo że na miejscu było okej. Muszę pokombinować.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: HPS Garden-Zlot w Dziwnowie[SF]
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 06, 2011, 18:43:27 »
Ja mam finał SSF4 i wywiady ze Slidem ;d