Autor Wątek: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 77186 razy)

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 28, 2010, 10:34:03 »
adin dwa
adin
adin dwa
adin
dwa
adin złotych internet
dwa z tielefonom
tri miejtie oczi na telebimkach.

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać. Zaraz zadzwonię do Łysolca żeby edytował. Wpisowe jest wysokie w hoooy.... tylko rzeczywiście nikt nie patrzy na to że jest za dwa turnieje.. ile razy jeździłem na turnieje do poznania wydawałem 30zl na wpisowe za jeden turniej i nikt nie płakał. Ludzie macie miejsce na sen zabrać tylko ze sobą śpiwory, macie prysznice, macie szanse na wygranie wysokich nagród ( a wszystko zależy tylko od własnych umiejętności), czego wy jeszcze chcecie. Liber nocleg za 20zl. hmmm nie pamiętam takiego z "łóżkiem" no chyba że masz na myśli ten u mnie z niedobrą kawą. Na slasha miało przyjechać mnóstwo europejczyków, a przyjechało z 3? 4? zabawa z wymianą euro. Zero klimy i sala gimnastyczna... proszę Cie Liber.... ewentualnie mogę dla Ciebie zorganizować jednoosobowy turniej w GG albo BB ;P. Freezen nie narzekaj Też chciałbym żeby był to turniej free for all. Tylko wtedy zaczną się znowu głosy że nie ma żadnej nagrody i nikomu nie będzie się chciało przyjechać. Cała ta akcja z ludźmi do 16 roku życia też jest spowodowana tym żeby przyciągnąć większą liczbę niedzielnych graczy.