Autor Wątek: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.  (Przeczytany 37283 razy)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 12, 2012, 00:35:59 »
Kurde rzeczywiście dałem ciała :) Stycznia miało być !!

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 13, 2012, 15:21:46 »
LOOOOL Padbar zamknięty, Polska Polska Polska Polska Polska Polska :D

Mam nadzieję, że chodzi tylko o płatne udostępnianie gier, bo inaczej czekam na wjazd brygady antyterrorystycznej na jakiś turniej czy konwent.
smh tbh fam

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:51:55 »
Zamawiam anty terrorke na TAWERNE tam zawsze cos sie dzieje!!

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 13, 2012, 20:21:09 »
LOOOOL Padbar zamknięty, Polska Polska Polska Polska Polska Polska :D

Mam nadzieję, że chodzi tylko o płatne udostępnianie gier, bo inaczej czekam na wjazd brygady antyterrorystycznej na jakiś turniej czy konwent.

Problem polega na tym, że łatwiej "płatne udostępnianie gier" zarzucić konwentowi czy turniejowi (tam są wejściówki) - w padbarze granie jest gratis, za wstęp też się nie płaci. To prawie jak stand w media markt... Więc ja się poważnie boje o konwenty... Mam nadzieję, że ktoś się opamięta, chociaż w polaczkowie nie ma powodów to liczenia na to :(

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 13, 2012, 20:30:16 »
Ale branie kasy za granie, a branie kasy za wstęp na imprezę to są dwie różne rzeczy.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 13, 2012, 20:52:51 »
Tak, więc można się kłócić. Ale w Padbarze też nie brali kasy "za godzinę grania", tylko była zasada, że trzeba kupić coś w barze. Na konwencie takim warunkiem jest kupno wejściówki, więc wychodzi na to samo. O turniejach gdzie płaci się wpisowe nawet nie mówię.
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 13, 2012, 21:11:30 »
Ja myślałem że w ekstremalnych wypadkach można zrobić pismo które każdy gracz by podpisywał. Pisało by tam że te, dajmy na to 20 zł, to zbiórka, darowizna do puli dla zwycięzcy, tyle że od darowizny trza odprowadzać w tym biednym kraju podatek :D Lol jak **j z tym wyszedł, w najbliższym czasie (czytaj do końca kwietnia) organizuje 3 turnieje, k**wa lepiej żeby mi cbś nie wpadł z karabinami jak się pucharówka zacznie :D

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 13, 2012, 21:21:42 »
Przeżyliśmy ochroniarzy z Cyber Wojowników, przeżyjemy wszystko.

Wawer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • netwars.pl
  • PSN ID: Wawerro
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:29:07 »
Brechta z tą akcją policji. Trochę pokazówka. Ja się w każdym razie nie martwię, bo po pierwsze : wszyscy dystrybutorzy stoją murem za Padbarem gdyż sami dawali im gry wiedząc, że jest to dla nich świetna reklama. Po drugie : nie płaciło się za granie i nikt nie zmuszał Cię do kupienia czegokolwiek za granie. Na dobrą sprawę można było wejść z ulicy, pograć godzinę nic nie kupując i wyjść, co niektóre łochy zresztą robiły ;P

Tylko znając Polskę wyjaśnienie tego trochę potrwa... = /