Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Jar

Strony: [1]
1
Targowisko / [Sprzedam] Blazblue Continuum Shift Extend LIMITED EDITION ps3
« dnia: Kwiecień 18, 2012, 16:39:32  »
Jak w topicu-sprzedaję nową, zafoliowaną Limitkę nowego blazblue, wydanie europejskie.

Cena 140zł+wysyłka(circa 7zł)

Kontakt na gg: 926427 albo na pw.

Pozdro

2
Targowisko / [S] Sanwa Square Gate
« dnia: Czerwiec 11, 2011, 17:45:37  »
Jak w topicu, bramka kwadratowa sanwa, pozostała mi po sprzedanym sticku. Cena 25zł z wliczoną wysyłką(oktagony widzę po 30zł średnio, kwadratu żadnego dlatego cene strzeliłem). Stan idealny.

3
Targowisko / [S] SF4 TE Stick PS3
« dnia: Maj 29, 2011, 21:34:19  »
Jak w topicu, na sell mój arcade stick-sprzedaje bo mało używam plus sticki nie są jednak dla mnie a szkoda by sprzęt leżał i się kurzył. Przyciski i gałka w stanie idealnym(wszystko takie jakie było od nowości), obudowa ideał, przedni panel ma w lewym górnym rogu ryski(nie mam pojęcia od czego, nie rzucają się w oczy). Założony oryginalny ogranicznik kwadrat, mogę dorzucić oktagona za symboliczną dopłatą. Pudełko ofc jest, mintowe.

 Cena: 400zł +ewentualne koszty wysyłki(zależy czym, ciężkie i duże to jak cho.lera) choć odbiór osobisty byłby wiadomo, lepszy. Na życzenie porobić mogę zdjęcia.

Jakby ktoś miał wątpliwości ad mojej wiarygodności mam sporo plusów na giełdzie pe, można zobaczyć. Tak samo mogę wystawić na allegro ale wtedy dojdą koszty wystawienia + prowizja od sprzedaży także cena się troszkę zwiększy.

Pozdro

Strony: [1]