Autor Wątek: Achievement? W moim BB?!  (Przeczytany 2792 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Achievement? W moim BB?!
« dnia: Sierpień 21, 2010, 17:04:06 »
Yo, taką luźną dyskusję proponuję, bo temat bardzo aktywny na zachodnich serwisach. jak się zapatrujecie na achievmenty w bijatykach? Pytam, bo sam nie potrafię zrozumieć tego fenomenu, kiedy ktoś narzeka "challenge mode jest za trudny, nie mogę zdobyć trofeum za niego, nie będę miał platyny ;( ;("

Rozumiem, że nie każdy musi w bijatyki grać turniejowo, ale żeby całe doświadczenie z grą sprowadzać do "mam wszystkie trofa / nie mam"? Odbieram fightery jako najmniej stosowny gatunek do aplikowania takiego podejścia, bo to bez sensu. Ani się człowiek grać nie nauczy, ani zabawy nie będzie miał.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: Achievement? W moim BB?!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2010, 17:38:30 »
Mnie najbardziej drażnią ludzie, którzy mając zdobytą platyne od razu myślą, że są już super ekstra w daną bijatyke i już niczego im więcej nie potrzeba. Żałosne podejście :/

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Achievement? W moim BB?!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2010, 18:19:58 »
Yo, taką luźną dyskusję proponuję, bo temat bardzo aktywny na zachodnich serwisach. jak się zapatrujecie na achievmenty w bijatykach? Pytam, bo sam nie potrafię zrozumieć tego fenomenu, kiedy ktoś narzeka "challenge mode jest za trudny, nie mogę zdobyć trofeum za niego, nie będę miał platyny ;( ;("

Rozumiem, że nie każdy musi w bijatyki grać turniejowo, ale żeby całe doświadczenie z grą sprowadzać do "mam wszystkie trofa / nie mam"? Odbieram fightery jako najmniej stosowny gatunek do aplikowania takiego podejścia, bo to bez sensu. Ani się człowiek grać nie nauczy, ani zabawy nie będzie miał.

Osiągnięcia jako dodatek do bijatyki są bardzo okej, ale kupowanie gry z ich powodu jest dla mnie patologią. Ja szczerze mówiąc mam je delikatnie gdzieś w CT tysiak zrobił mi się praktycznie sam.

A to, że ktoś ma calaka w jakiejś bijatyce nie ma nic wspólnego z tym, że jest dobry.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2010, 19:29:09 wysłana przez Patosław »

sakiu

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sakulukk
  • Skąd: Poznan
Odp: Achievement? W moim BB?!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2010, 01:18:17 »
W CT score attack można było przejść Jinem używając tylko ice car i throw więc nawet to nie było wykładnią czy ktoś coś umie czy nie ;p

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Achievement? W moim BB?!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2010, 02:20:14 »
Bo trophy generalnie nic nie znaczy w bijatyce, właśnie przez takie motywy, jak AI exploit. Jako, że Tao może się po prostu czołganiem (3) uniknąć i karać ice car uwielbiałem takich matołków na ranked spotykać. (chociaż i tak uważam, że netplay sux)
Fakt, jakby zrobić wszystkie challenge, to trochę się człowiek nauczy, ale i tak challenge a normalna walka to dwie różne rzeczy, szczególnie jak się te comba zrobi, żeby zrobić.

A potem ci wszyscy kozacy z platynami wysyłają message "Hey, why my right analog didn't work?!" albo bluzga od combo spammerów. Nie pamiętam dokładnie, ile odblokowałem trofeów w CT, ale coś koło 7X%, nigdy celowo, bo takie rzeczy jak "3 razy uderz pierwszy" przychodziło samo.
Moje pięści krwawią śmiercią!