Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 161076 razy)

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #450 dnia: Wrzesień 24, 2012, 17:12:49 »
Internetowy żółwik dla Mańqa za tego posta.

Tundra - nie uogólniaj.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 17:14:41 wysłana przez Wacho_VHO »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 24, 2012, 17:54:50 »
@ tundra - nie wiem jakimi czasami ty żyjesz, ale twoje zdanie nic nikogo nie obchodzi.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #452 dnia: Wrzesień 24, 2012, 17:59:59 »
Tak jak Twoje Nevan

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #453 dnia: Wrzesień 24, 2012, 19:35:53 »
http://youtu.be/ld47x37LORI

Przepraszam wszystkich, których poczuli się urażeni.
Nie o wbitkę na Wasze ego mi chodziło, wątpliwości rozwiałem 2 strony temu w 2 postach wymienionych z Mańkiem.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #454 dnia: Wrzesień 24, 2012, 19:58:28 »
W pracy byłam, przyszłam do domu, obiad zrobiłam, i przez taki krótki czas się zrobił młyn...


Proszę już nie dyskutować na ten temat, Mańkowi (razem z Di) należy się ogromny szacun za turniej, za tyle nagród i takie perspektywy dla zwycięzców. Gdyby mógł to by pewnie na Tekkena nawet 15 slotów zarezerwował, ale nie mógł. Proste. Nie ma co szat rozdzierać. Trzeba walczyć ;)


Jeśli chcecie się spierać na temat gier, zapraszam na forum "Na wesoło".
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:05:05 »
Ponawiam pytanie.. od której czynne będzie te miejsce turnieju? Ktoś może przyjeżdza tak wcześnie jak ja? To można ustawić się może na jakieś piwo czy coś, dajcie znać.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:08:11 »
Kurde ja tam nawet nie spojrzałem jakie nagrody są. Jak wygram to oddam na cele charytatywne (Najman mode on) :P I pamiętajcie, że nie ma bijatyk gorszych i lepszych. Są tylko bardziej i mniej skillowe  :kapparyu:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

7ayat

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warsaw
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 24, 2012, 22:24:14 »
Seriously guys, as happy as I'm glad maddest beat me and he's the strongest in Poland, he'd be eaten for breakfast in Kuwait. Not joking, not taunting, simply the truth. To get on to skill level, Ryan Hart was in the arcades a lot in Japan, and he did well against our top players with his unorthodox Sagat. The guy is legitimately skilled and knows how to play + London have an active SF scene (with arcade) with great players. Also French players themselves have an active SF scene and have two arcades or something? Know what you're up against. Active scene + strong players + who's proven themself at home and abroad. WE do not have this, one guy is five hours away from me, the other guy five hours away from me, I cannot even get legit practice of SF4 in Warsaw without online, thankfully somehow my luck went good for UMVC3 and I have Kossak to train with, while this is something you don't even think about in their locations.

However, this doesn't mean 'let's drop our sticks and they're too strong let's not play' go and play and see how we do. We have no idea how we would do. Maybe maddest eat them for breakfast, maybe some other player will do well, we have a golden chance to go for it, simply train your best. But realize what they have and what we lack, and try to make up for it.

I've been here two years, I want to have pride that Poland does something. Go back home and tell them 'look, they're Polish, I've played with them look how good they are!' Best of luck to each of us, I only hope Poland does something to shake it up a bit, now I'll eat my breakfast.  :kappa:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 22:26:26 wysłana przez 7ayat »

Kossak

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Folers
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 24, 2012, 23:21:12 »
Ja poprosze o zapis do Marvela, i jakby znalazly sie darmowe wejsciowki to tez bym chcial ^^
I'm the sensation with a registration!

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #459 dnia: Wrzesień 24, 2012, 23:33:01 »
jak juz mowilem wejsciowek nie ma bo turnieje sa bezplatne.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #460 dnia: Wrzesień 25, 2012, 00:11:00 »

Skoro wyjazd na SFxT (chyba o ten tytuł jest największe pieczenie) jest sponsorowany, nikogo z graczy nic nie kosztuje, to dlaczemu odbierać komuś szansę na świetną przygodę nawet gdyby w tę grę grał względnie poważnie jeden gracz w Polsce? Ja tu widzę mentalność psa ogrodnika.


ZADANIE DOMOWE:
Odnosząc się do powyższego cytatu wytłumacz, dlaczego SF3 nie będzie na tym turnieju? (100 pkt)

EDIT:
Tundra please! Nevan jest szanowanym graczem przez conajmniej 3/4 polskiej sceny tekkenowej, a ty jak zdechniesz to nikt po tobie nie zapłacze, EOT.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 00:12:35 wysłana przez Pychu »
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #461 dnia: Wrzesień 25, 2012, 00:38:59 »
ZADANIE DOMOWE:
Odnosząc się do powyższego cytatu wytłumacz, dlaczego SF3 nie będzie na tym turnieju? (100 pkt)
Mój post odnosił się do mentalności graczy, nie sponsora, który może uważać, że warte inwestycji ze względów marketingowych są tylko najnowsze tytuły tego franchise'u.
Gdzie mogę odebrać punkty?

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #462 dnia: Wrzesień 25, 2012, 00:48:33 »
ZADANIE DOMOWE:
Odnosząc się do powyższego cytatu wytłumacz, dlaczego SF3 nie będzie na tym turnieju? (100 pkt)
Mój post odnosił się do mentalności graczy, nie sponsora, który może uważać, że warte inwestycji ze względów marketingowych są tylko najnowsze tytuły tego franchise'u.
Gdzie mogę odebrać punkty?
Nigdzie, gdyż odpowiedź nie jest prawidłowa. SF3RDO wyszło później niż AE, ale i tak każdy ma to w poważaniu. c**j w dupe sponsorom :)
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #463 dnia: Wrzesień 25, 2012, 00:53:57 »
Chyba nie mówisz pytanie z tym, ze sf3o jest nowszą grą niż sf4.

Zresztą, ae2012 wyszło później od sf3o. :kappa:

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #464 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:04:00 »
AE2012 jest patchem do AE :)
A MOŻE WARTO UWIERZYC?