Autor Wątek: Street Figter 3: 3rd Strike  (Przeczytany 120559 razy)

NemoKOF

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa/Kołobrzeg
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwiec 16, 2011, 09:45:57 »
http://www.youtube.com/watch?v=6SmTWn2wiNk&feature=player_embedded

od 10 minuty jest prezentacja SF3o

To jest jakas masakra! Takie ficzery powinny byc w kazdej bitce! Np opcja zapisywania replaya w srodku combosa zeby pocwiczyc sobie ostatnio czesc. Rzadko sie podniecam grami ale to jest swietny pomysl. I widac ze gosc ktory to prezentuje jest graczem a nie tylko kolesiem w gajerze ktory o grze nie ma pojecia. Bardzo dobrze sie to zapowiada. Ale czemu tyle lat musielismy czekac?

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwiec 16, 2011, 09:53:45 »
Lepiej tyle i miec takie dopasione niz nie miec takiej full opcji : ) Nemus bedziesz w to grac? Mozemy robic sobie sesje jak za starych czasow. Probe i zero moze dolacza. Fajnie by bylo

ornit paweł pierwszy

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwiec 16, 2011, 11:25:14 »
Dzwonię do krilla jakis rok temu:
-Czesc Yang! Napierdalamy jutro w sf3?
-Wiesz...nie mam za bardzo czasu...

Gdybym zaczął tą rozmowę inaczej...
-Czesc Yang! Napierdalamy jutro w SF4?
-Jasne, jutro możemy trochę pograć

nuff said

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwiec 16, 2011, 11:46:47 »
PIERDOL SIE KAKTUAR!!! Wtedy nie mialem czasu ze wzgledu na prace. Teraz jest spokoj, miod i orzeszki, wiec bedziemy grac!

NemoKOF

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa/Kołobrzeg
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwiec 16, 2011, 12:01:06 »
Nie denerwuj sie na niego, to fajny gosc (jak akurat jest trzezwy;) ). Z Zero moze byc problem bo kurde juz tydzien odbiera ode mnie gry o ktore sam poprosil :D Teraz uciekam na urlop takze jak wroce, po 28 to pogramy w cos. Ja teraz nie sam czasu na nic, roboty duzo, ale chata juz jest, chlopaki byli nie zdemolowali :D wiec cos tam zorganizuje.

Powiedz mi jeszcze tylko, czy ty jestes w Wawie? Bo gdzies grasowales (albo miales grasowac) po kraju. I wyslij mi telefon na PW :D

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 16, 2011, 12:06:39 »
No teraz do gry dorwie się nowe pokolenie, Marek poczuje świeżą krew i znowu będzie godzinami ćwiczył timingi na meaty crossupy.

I widac ze gosc ktory to prezentuje jest graczem a nie tylko kolesiem w gajerze ktory o grze nie ma pojecia.
Ten koleś to Goryus (jeden z lepszych graczy w gg/bb w usa), jak tylko się dowiedziałem że on się tym zajmuje, byłem już spokojny o tą gre ;]

ornit paweł pierwszy

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwiec 16, 2011, 12:27:33 »
No teraz do gry dorwie się nowe pokolenie, Marek poczuje świeżą krew i znowu będzie godzinami ćwiczył timingi na meaty crossupy.
Pewnie, że pojawią się nowi lepsi gracze. My gralismy kiedy nie grało się w to online. Jak przyszło do mirror matcha do robilismy pod siebie bo nie znalismy match upów i kisilismy ogóry w rogu niesmiało poke'ując :D
Cytuj
Ten koleś to Goryus (jeden z lepszych graczy w gg/bb w usa), jak tylko się dowiedziałem że on się tym zajmuje, byłem już spokojny o tą gre ;]
A co ma wspólnego sf3 z gg? Za wspomnianą przeze mnie wczesniej konwersje ST na Xa i Ps2 odpowiedzialny był David Sirlin, jeden z najlepszych amerykańskich graczy, człowiek który naprawdę kochał tą grę. A i tak wyszło gówno. Niemniej mam nadzieję, że będzie niemal idealnie (bo perfekcyjnie to się nie da nigdy zrobić choćby dlatego, że inna rozdzielczosć jest na automatach niż na TV)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwiec 16, 2011, 13:11:25 »
Ale ja się odnosiłem do wypowiedzi Nemo, czyli chodziło mi o te wszystkie dodatkowe ficzery i przeniesienie gameplayu, nie o przeniesienie samej gry z automatów pod względem technicznym.

Btw. chyba nie musisz tłumaczyć kim jest Sirlin na forum dla ludzi grających w bijatyki... nie? Mam przynajmniej taką nadzieję, jeśli się myle to idę sie powiesić. :F

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwiec 16, 2011, 13:42:58 »
To szukaj sznura, bo ja nie wiedziałem ;G

TheStormIsOver

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka Hamtaro
    • Zobacz profil
    • Jak się bawić, to się bawić...
  • Skąd: Miami Beach Marina
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:09:15 »
Obejrzałem i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem i co objaśniał gość. Jeśli to rzeczywiście będzie arcade perfect to szacun. Cieszę się z powrotu "starej gwardii" bo od razu przypominają mi się dobre czasy. Mam nadzieję że ta zajawka nie minie szybko i znowu pogramy po wspominając stare klimaty.

Memorable quote by Ornit: "My wszyscy wracamy" xD

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:15:55 »
Dla mnie najbardziej memorable bylo ktoregos dnia jak gralismy u zero i kaktuar wkurzony, przegrywajac ze mna (pamietam, ze wykonczylem go kara palmem) wstal, ubral sie i wyszedl z domu : )) A gralismy pierwszy set wtedy o to kto zagra z zero : )) Nie zapomne tego nigdy.

Nemus: zaraz Ci podesle swoj numer. Ciesze sie, ze w koncu masz to mieszkanie. Pamietam jak jechalismy chyba po ixa do Ciebie i pokazywales mi wtedy dopiero gdzie bedziesz mieszkac. A no i rezyduje obecnie w Poznaniu. Nie wiem jak dlugo tu zabawie, bo moze wyjsc tak, jak z Warszawa - z dnia na dzien pakuje sie i jade w inne miejsce : ) Poki co nic takiego nie chodzi mi po glowie.

Snejk: na trening meaty crossup chyba nigdy nie poswiecalem czasu : )

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:30:59 »
To jest jakas masakra! Takie ficzery powinny byc w kazdej bitce!

true that
mnie najbardziej cieszy podstawowa sprawa - czyli możliwość zapisu także walk offline - nie mam pojęcia dlaczego nie ma tej funkcji w SSFIV
szkoda tylko, że 3rd Strike Online nie wychodzi w wersji pudełkowej (chyba, że o czymś nie wiem?)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

ornit paweł pierwszy

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwiec 16, 2011, 15:42:09 »
Dla mnie najbardziej memorable bylo ktoregos dnia jak gralismy u zero i kaktuar wkurzony, przegrywajac ze mna (pamietam, ze wykonczylem go kara palmem) wstal, ubral sie i wyszedl z domu : )) A gralismy pierwszy set wtedy o to kto zagra z zero : )) Nie zapomne tego nigdy.
Bo to była k**wa epicka akcja w moim wykonaniu. Taki polish moment #7 zaraz za moją przegraną dwoma perfectami z Dark Icem na Revo.
Cytuj
Nemus: zaraz Ci podesle swoj numer. Ciesze sie, ze w koncu masz to mieszkanie. Pamietam jak jechalismy chyba po ixa do Ciebie i pokazywales mi wtedy dopiero gdzie bedziesz mieszkac.
Nie chcę być niemiły ale już widzę Nema grającego w  sf3! Najlepiej w parze z Krillem lolololol Zaproscie jeszcze Zero i Patrola, na pewno przyjdą :D !

NemoKOF

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa/Kołobrzeg
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwiec 16, 2011, 16:50:40 »
GRAC w sensie zapier.dalac na turnieje i poswiecac wiecej niz 2 godziny w tygodniu to ja nie zamierzam juz nigdy w zadna bijatyke. SF3, mimo ze jestem w niego cienki jak we wszystko, to po prostu LUBIE TA GRE czego nie mozna powiedziec ani o SF4, ani to T6. Lubie jeszcze VF5 ale bez X360 do online to nie mam jak w to grac. Mam inne rzeczy na glowie, granie w gry nie jest dla mnie priorytetem, po prostu - chcialbym milo spedzic czas jak kiedys z wami, czyli naczelna banda szympansow z powylamywanymi kciukami.

Mam niestety tak jak ma wspomniany Patrol (ktory notabene byl u mnie razem z toba i z Pro8em) czyli gry mnie WKU****JĄ po prostu. Nie gram w nie a bitki sa na tyle wymagajace manualnie, ze juz nie potrafie robic z 70% rzeczy ktore kiedys tam mi jakos wychodzily i sie niesamowicie denerwuje. Co to za hobby które ci podnosi cisnienie :) ? Nie mam cierpliwosci zeby grac a tez widze, ze sentymenty w ogole na mnie nie dzialaja. Jesli TA GRA nie sprawi, ze wejde raz w tygodniu pograc online, to juz zadna tego nie zrobi. Nie sprawil tego MK9 ktory w ogole mi sie nie podoba, nie sprawil SF4, SSF4, SSF4AE, T6, MvC3, nie sprawi SFxT itp. Szkoda mi na to czasu, mam inne zajecia na ktorych sie skupiam, trzeba przeciez z czegos zyc :)

Takze jak SF3 mnie nie ruszy to sprzedaje to cale bedziewie ktore mam w chacie, kupuje wedke i jade na ryby. Wezme tylko wodke, Patrola, Pro8e'a, Marka, ciebie Ornit, Zero i troszke tra*ki zeby umrzec ze smiechu ;-) Poza tym moim prawdziwym powolaniem jest FIFA ;)

P.S. Zgodze sie z wypowiedzia jakies ziomka z AKSYS ktory, spytany o GG powiedzial, ze gry to biznes, ich tworzenie wymaga od groma siana, ludzi i czasu a mimo wszystko bijatyki sa troche niszowym produktem. Wedlug niego GG poszlo w zla z biznesowego punktu widzenia strone i stala sie zbyt trudna czyli nie bylo szans zeby przyciagnela NOWYCH ludzi. Nowi ludzie to kasa. Zreszta, to tak samo dlaczego NIE OPLACA SIE ZROBIC GRY "DOSKONALEJ" bo nie sprzedasz nowej. Ani samochodu ktory sie nie zepsuje. Tak po prostu jest. Gry sa rozrywka i czy nam, graczom nazwijmy to "hardcore'owym" sie to podoba czy nie, beda zawsze zabiegi zeby gra byla przystepna, przynajmniej po to zeby zaczac. Po to w mortalu sa X-Ray'e ktore sie robi 2 przyciskami, niby po to byl RAGE w T6 (czy jak to tam sie nazywa).

Gier bardzo czesto ludzie w ogole nie koncza (tacy casuale). Odpalaja ja, pograja z godzinke, dwie i odkladaja. Dlatego tez sprzedaja sie takie tytuly jak Modern Warfare czy inne strzelanki. Gra prowadzi cie za reke, jest prosto, liniowo, "filmowo", kupa efektow. A to ze ludzie ich nie koncza? To w takim razie po co robic gre na 20 czy 100 godzin? To kosztuje, robimy gre na 5 i styka :) W tej chwili jest wedlug mnie tak:

Przyciaganie graczy hardcore'owych? MULTIPLAYER. Rywalizacja wciaga, sport, wojna, te sprawy :) Dlatego robi sie de facto 2 gry - single dla casuala i multi na hardcore'owca. Czasami zdarza sie, ze jest silnik a SINGLE i MULTI robia 2 rozne zespoly albo nawet 2 rozne firmy. Dlatego tez FPSy sa takie popularne bo to typ gry w ktorej mozna zrobic i rewelacyjny SINGLE i MULTI. W bijatyce o rewelacyjnego Singla ciezko, chociaz MK9 pokazal ze jak sie postara to mozna. Przy czym tam single to jeden wielki "filmik" i czasem tylko chwile gramy ;-)

Przyklad FPSow pokazuje tez, ze to swietne polaczenie czyli casual i hardcore w jednej grze. Juz pisze o co mi chodzi:

Gry hardcore'owcow - jaki jest problem? ONI DUZO WYMAGAJA, SA WYBREDNI. Ciezko zaspokoic ich wymagania. ALE, KUPUJA DOBRE GRY. Nie JEDNA GRE, WIECEJ. A to daje kase. Konsole baaaaardzo dlugo sa sprzedawane ponizej kosztow produkcji (+kupa kasy na marketing itp) i zaczynaja sie zwracac po paru latach. Malo ludzi kupi sprzet sluzacy rozrywce, czy dziecku za 3000 zl powiedzmy. Zarabia sie na grach i licencjach, gry maja standaryzowane ceny zeby w ramach platformy nie prowadzic wojny cenowej. Konsole MUSZA BYC TANIE (przystepne). Oczywiscie mowimy o zachodzie, w Polsce to dalej luksus bo jednak 1 EUR = 4 PLN. Spojrzcie na roznice w cene NOWEJ gry na PC i na konsole. PC kosztuje 50% tego co gra konsolowa. To jak z benzyna, wiekszosc ceny w paliwie to podatek a tu rozne oplaty na rzecz producenta samej konsoli, licencje jakies i inne g***a.

Casual - jaki tu jest problem? ONI KUPUJA Z REGULY JEDNA GRE. Potem nie kupuja nic :D Dlatego te niesamowite liczby sprzedanych gier na Wii to efect zestawow z konsola a nie sprzedazy z polki. Firma nastawila sie na casuali olewajac ZUPELNIE core'ow i to powoduje problem z brakiem wplywow z gier. Za to, to jedyna konsola ktora od startu zarabiala jako sprzet. X360 i PS3 nie zarabialy a Wii tak, jest to konsola technologicznie przestarzala wiec tania w produkcji. Tylko ze klient z 1 gra daje malo kasy producentowi w ogolnym rozrachunku.

Jedyna opcja jest polaczenie tych 2 opcji + np. oplaty za online. Wydaje mi sie tez, ze rynek skroci o glowe jednego z producentow, tzn jedna z firm wyjdzie z konsol stacjonarnych. Jesli Wii U okaze sie klapa, to chyba bedzie to Nintendo :)

P.S.2 Marek, jak ty jestes w Poznaniu to jak chcesz grac :O?

P.S.3 Wiem ze i tak tego nikt nie przeczyta wiec sorry za moj pseudofilozoficzny wywod :)

ornit paweł pierwszy

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwiec 16, 2011, 18:46:25 »
Nemus, ale nikt tu nie pisze o jakims hardkorowym graniu. Ja się z Wami spotykam (jak się uda raz w roku...) bo po prostu przypominają mi się stare dobre czasy, gram dla towarzystwa, sprawia mi to po prostu przyjemnosć. Tak jak Ty mam taki manual a nie inny i nowych gier już się nie uczę bo są dla mnie zbyt skomplikowane, albo jestem w nie za słaby, albo mam laga, albo nie mam czasu (albo wszystko na raz). Natomiast w takie SF3 czy ST mogę zagrać zawsze bo wystarczą mi jakies tam podstawy, które znam i mam z tego frajdę.
Cytuj
Takze jak SF3 mnie nie ruszy to sprzedaje to cale bedziewie ktore mam w chacie, kupuje wedke i jade na ryby
Dobrze wiesz, że Cię już nie ruszy ale chyba warto jest się spotkać raz na jakis czas :)