Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 158447 razy)

Aeros

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Legnica
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 21, 2010, 02:51:47 »
Pozdrawiam wszystkich graczy Soul'a
Długi czas nie gościłem na SCP a Sneju dał cynk że elita przeniosła się tutaj :P
Ostatni raz z mieczykami był lolz ja i naab Raph vs Ivy Pepe'go  i nie trzeba nic dodawać.
Obecnie WoW próbuje zdetronizować SC i całkiem dobrze mu to wychodzi, jednak jeśli będę miał wolną chwilę mogę się umówić na jakieś bitki offline or somethin.


Peace

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 22, 2010, 16:32:02 »
Wczoraj został rozegrany mini-turniej w SC IV na konwencie Grojkon 2010.

Wyniki (podium):
1. PePe (Ivy)
2. Gon (Taki, Siegfried)
3. Aragh (Sophita)

Walka z Gonem była całkiem zacięta :P Jeśli na następne konwentowe mini-turnieje Gon się mocniej przygotuje albo zmieni postać na Amy czy Hilde to będzie mi na serio ciężko wygrać mimo jego słabego ogrania na moją postać. 

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 22, 2010, 20:35:02 »
To Gon w to w ogóle jeszcze gra :D ?
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 22, 2010, 21:25:05 »
Ostatnimi czasy praktycznie nie :-) On najwięcej gra chyba w BlazBlue i oczywiście Tekken'a. Ale w swoim czasie pogrywał sporo Zasalamelem, a później właśnie Taki. Ale Kurek nie lubi SC więc Gon nie ma z kim grać no i w efekcie nie gra :P Swoją drogą szkoda, bo ze swoim kosmicznym refleksem i skuteczną kapą byłby spoko zawodnikiem na wyjazd na EBO :-)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 21:28:32 wysłana przez PePe »

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 22, 2010, 22:16:35 »
Wczoraj został rozegrany mini-turniej w SC IV na konwencie Grojkon 2010.

Wyniki (podium):
1. PePe (Ivy)
2. Gon (Taki, Siegfried)
3. Aragh (Sophita)

Walka z Gonem była całkiem zacięta :P Jeśli na następne konwentowe mini-turnieje Gon się mocniej przygotuje albo zmieni postać na Amy czy Hilde to będzie mi na serio ciężko wygrać mimo jego słabego ogrania na moją postać.

A to ci niespodzianka ;) A jak wyniki z Tekkena ?

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 23, 2010, 17:01:40 »
Turniej Tekken'a 6 odbył się dziś, wyniki były następujące:
-------------------------------------------------------------------------
1. Kurek (Miguel, Bruce)
2. Robson (Lili) (to jakiś inny Robson - z forum Honmaru, nick Robson93PL czy jakoś tak)
3. Gon (Christie, Roger)
-------------------------------------------------------------------------
4. PePe (Lili, Bob, Lars)
-------------------------------------------------------------------------

Gon był jak łatwo się domyśleć wściekły bo nie powinien był przegrać :P No ale jak to w T6 - starczy się trochę zdenerwować plus być nie do końca ogranym na postać przeciwnika i już można bardzo łatwo zginąć :-) Muszę się nauczyć bardziej ofensywnie grać Lili bo w T6 to podstawa (co prawda może nie działać na najlepszych graczy, ale z nimi i tak nie mam szans więc w sumie mało mnie to interesuje) - graniem ala Feng z T5 tutaj wiele nie zdziałam :( )
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 22:10:37 wysłana przez PePe »

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 23, 2010, 17:08:24 »
@Ring - taka ciekawostka - grałem ostatnio w SC IV na plazmie Panasonica p42g20e i animacja ruchów wydawała się dużo płynniejsza niż na LCD... Teraz tylko ciężko mi ocenić czy to plazma "oszukuje" na plus, czy LCD na minus. Pewnie coś pośrodku :-)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 23, 2010, 19:10:56 »
Nie wiadomo jaki jest punkt odniesienia. Dziś grałem z typel z Francji Ra-rellionais dobry kolo ogólnie mnie pokarał, pare razy wygrałem ale grał wyszyskimi w sumie mam nadzieje że kiedyś jeszcze z nim pogram.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 20:19:58 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 29, 2010, 18:04:29 »
Wkurza mnie A+B Cervantesa, wcina się w większość movelisty, ma paskudny TC, stuna na neutralu, dla większości postaci bezpieczny na bloku, jest mega szybki i ma całe combo gwarantowane. No właśnie, z tego stuna da się jakoś wyrwać, czy coś? Jak uniknąć pokarania tymi combosami po A+B Cervka? To chyba najbardziej przeje.bany cios w grze :/
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2010, 18:06:12 wysłana przez Mendrek »
*roah*

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 29, 2010, 18:24:35 »
Ale z tego co pamiętam to nie jest bardzo szybkie i jest karalne. Wiem że chodzi o online a tam ciosy 16-18 klatkowe w niektórych sytuacjach są jak 10 klatkowe w offline. Prawdopodobnie problem leży w taktyce no i w onlineowym dylay'u a nie w samym A+B.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 29, 2010, 18:27:21 »
#1 - A+B jest wkurzające to fakt
#2 - ja mogę to spokojnie karać Ivy więc Ty też powinieneś móc przynajmniej jakimś AA czy BB (sprawdź sobie na practice co wchodzi)
#3 - jest wyrywalne jak najbardziej (oczywiście jak się ciągle wyrywasz i tak przeciwnik może starać Ci się uprzykrzyć życie np. rzutem, niemniej i tak warto się wyrywać ^^)
#4 - nie trać czasu na granie z tym ciulem - po pierwsze gra custom'em, po drugie są z nim lagi, po trzecie to straszny burak - dziś zwyzywał mnie od low spammerów (chociaż sam umiał mi zadać Damage tylko podcinkami) i ponoć "all polacs are spammers" i takie tam (koleś wyróżnił Heńka jako jedynego "polacs" który nie jest taki xD) no i ogólnie mnie zwyzywał i polskę :P Ja tam nie jestem patriota, ale wkurza mnie jak jakieś buraki nas tak wyzywają, tym bardziej że w bijatyki jesteśmy europejską potęgą xD

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 29, 2010, 19:10:17 »
No, jak ktoś się nie wyrywa ze stunów to nic dziwnego, że ten cios się wydaje przegięty:P

Voldo to może ukarać A+B Cervka za prawie 70 przy pomocy 6:6B. Na pewno to jest dobry cios, ale baaardzo daleko mu do najlepszych ciosów w tej grze, tym bardziej, że nie daje nic gwarantowanego i ma -17 na bloku.

Cervantes ma znacznie lepsze ciosy (jak np 2A+B), pozatym ta postać ogólnie jest dobra i bardzo niebezpieczna a do tego jedna z najbardziej skillowych w grze. Żeby nim grać na wysokim poziomie to trzeba dobrze znać system tej gry. Jedyną jego wadą jest chyba to, że jest dość karalny i takie postacie jak Sophitia czy Setsuka to jego najgorsze matchupy (ew można dodać do tego słaby movement)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwiec 12, 2010, 00:43:41 »
LOL Robdom'owi coś odjebało zupełnie... Kiedyś co chwile do mnie zagadywał, potrafił wysyłać 10 wiadomości na godzinę (albo i więcej), a teraz zauważyłem że usunął mnie ze znajomych i nawet jak się spotkamy przypadkowo w jakimś lobby to nie odpisuje na zwykłe pytania czy przywitanie... O.o Coś mu musiały upały zaszkodzić xD
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2010, 01:11:02 wysłana przez PePe »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwiec 12, 2010, 20:33:16 »
Na pytanie dlaczego Cie usunal odpisal mi cos "nieodpowiedniego" (delikatnie mówiąc). Ten człowiek na serio ma jakieś odchyły i to nie pierwszy raz. Jakiś czas temu przestał się odzywać do prawie wszystkich, usunał też swoje posty z 8WR, później wszystko wrociło do normy ale najwraźniej znowu mu odbija.

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwiec 12, 2010, 23:42:49 »
Dawno nie pisałem ;p

Wyczaiłem świetnego Yoshi-usera, le-reillonais niejaki. Zna ponoć Heńka. Bardzo trudny przeciwnik, a to ze względu na niesamowite opanowanie JF-ów od Yoshka, przy których "łokietek" Volda to pryszcz (swoją drogą już wyczaiłem jak go robić, teraz tylko nauka - i co raz częściej mi wychodzi). Zwłaszcza ten niski punch kilkuklatkowy, czy jf-owe kręciołki. Gość ma też zajefajne ratio, jakieś 500 wygranych ponad i z 80 może porażek na rankedzie. Z chęcią zrobię sobie jakąś sesje z nim, i może ktoś z was zechce dołączyć. Dobra rada na niego - dużo low guardów i cierpliwości, bowiem Yoshi ma dużo bezpiecznych ciosów, a ten gość raczej skupia się na tych szybkich.

W zasadzie vs. Yoshi nie lubię grać, to drugi po Ivy przeciwnik, z którym ciężko się Voldem walczy. Jeszcze jest Tira, z którą też ciężko się Waldemarem walczy. Za to lubię walczyć z Setsuką czy Cassandrą, bo to zawsze wyzwanie, a łatwo robię większość Astków, Kilików czy Xianghuy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2010, 23:50:56 wysłana przez Mendrek »
*roah*