Mortal Kombat > Mortal Kombat 9

Ghost Hitbox AKA "odbijam się od powietrza"

(1/5) > >>

Di:
Przykładowa sytuacja: Mileena robi b,d+4 lub f,f+3, a w tym momencie Cyrax teleportuje się - jeśli Mileena trafi w momencie, gdy Cyrax znika, odbije się (efekt taki jak na bloku), a musztardowy robot normalnie się przeteleportuje. Czy w MK dużo jest tego typu sytuacji? Podejrzewam, że przy teleporcie CSZ jest tak samo. Nie ukrywam, że ta akcja jest dość denerwująca.

Czy ten problem był kiedyś poruszany "wyżej" i NRS ma zamiar to zmienić?

Taz_Thrash:
Tak się dzieje w przypadku każdego teleportu (jeśli cyrax zrobi swój w tym momencie). Moim zdaniem jest to bug i powinno zostać poprawione. Z drugiej strony Cyrax ma narzędzie do karania :)

Qjon:
Cyraxowy teleport taki jest - chyba już od 1 klatki znika mu hitbox i pojawia się dopiero po drugiej stronie; dzięki temu jest w stanie swietnie unikać wszelkich projectili tuż przed swoim nosem. Przeciwnik natomiast zachowuje się tak, jakby trafił na blok. Nikt nigdy na to nie narzekał, nikt nigdy z tym nic nie zrobi (choć mnie to osobiście też bardzo irytuje).

Co jeszcze lepsze, CSZ'owy teleport tak nie działa i normalnie wyłapuje cios na maskę...

//EDIT:
http://www.youtube.com/watch?v=m825-tkm-vQ

Di:
Pewnie nie zmienią tego, żeby Kosu mógł farcić. Ja robiąc AA kulkę na Cyraxa muszę bardzo uważać, bo jeśli źle trafię, to przeteleportuje się przede mnie i będzie mógł mnie ukarać. Można powiedzieć, że mam 50/50 - jeśli przeczekam, to pojawi się za mną i zanim wyląduje posadzę mu kulkę.

MoonSpell:
Wierz mi Di, za ja tez musze sobie z tym radzic u Kosa. Cyrax jest innymi slowy jednym wielkim Bugiem xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej