Autor Wątek: Kupiłem sobie Destiny - ale gówno.  (Przeczytany 13983 razy)

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Kupiłem sobie Destiny - ale gówno.
« dnia: Listopad 14, 2015, 22:11:56 »
Nie polecam. :rzaba:

Nigdy nie lubiłem Halo, nudne to jakieś i strzelasz kolorowym jeżem. Słyszałem że Ci sami ludzie zrobili Destiny, FPS na wielką skalę który łączy aspekty MMO, gier kooperacyjnych i najlepsze elementy z FPSów połączone w jedną grę przez mistrzów gatunku. Wczoraj była noc wyprzedaży, Destiny stało sobie na półce i było bardzo tanie więc je kupiłem. Dzisiaj, kiedy gra łaskawie pobrała 18 GB łatek, udało mi się ją uruchomić. Wbiłem 10 poziom doświadczenia, odblokowałem multiplayer i wystawiłem grę na Allegro. Polecam, GOTY.

Co mi się podoba?
Grafika. Samo strzelanie.
Co mi się nie podoba?
Okropne czasy ładowania, mikrotransakcje oraz fakt że gra wciska mi do gardła swoje DLC. Bez The Taken King czuję się jakbym grał w demo. Wchodzę sobie do multiplayera, a tam 3 bardzo ogólne tryby. Playlista gier 6v6, 3v3 i FFA, żadnego wyboru trybu, co gra wylosuje to w to gramy. Ciekawsze rzeczy? Kup sobie The Taken King.
Same misje to do tej pory scenariusze typu : Z A idź do B, tam przytrzymaj kwadrat i poczekaj aż uruchomi się tryb Hordy, zabij kolejny raz tych samych przeciwników i czekaj 15 sekund na zakończenie misji, wybierz następną misję i zrób to samo.
Ps. Tu masz kosmiczny rower abyś nie musiał biegać po tym cudownym świecie na piechotę.

DLC, DLC, DLC i jeszcze raz DLC. Ciągle, cały czas, wszystko w DLC, wszystko mówi mi że bez The Taken King jestem gorszy a wyczytałem że to już trzecie rozszerzenie, jak już kupię The Taken King to pewnie muszę nadrobić dwa pozostałe bo tam jeszcze więcej contentu.
Nie wiem jak działa matchmaking, nie wiem jak w ogóle korzystać z funkcji społecznościowych tej gry i nie wiem czy gra jakieś posiada. Czasami widzę jakichś innych graczy którzy też strzelają do tych samych stworków na tych samych pustkowiach co ja ale nie bardzo wiem jak zagadać, chyba się wstydzę.


Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Kupiłem sobie Destiny - ale gówno.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2015, 01:52:24 »
P-podobno w The Taken King naprawiono wszystkie problemy i to, co wymieniłeś w "nie podoba mi się"  :trajhard:

Real talk grałem w closed pre-Alphe, Alphe i Betę Destiny bo tak byłem zajarany. Z każdym podejściem do gry wypadała ona w moich oczach coraz gorzej na tyle, by ostatecznie pełniaka nie nabyć. Informacje o niej śledziłem trochę potem i ostatecznie cieszę się z unikniętego pocisku. Destiny to fajne mechanicznie pif paf, ale w gruncie rzeczy pusta wydmuszka i Borderlands dla ubogich (gorszy loot).
Jeśli nie grasz w żadne moby/mmo i szukasz jakiegoś pożeracza czasu, który nie będzie wnosił do twojego życia nic oprócz tego, że będzie ci właśnie brejndedowo zabierał czas, to polecam. Jeśli nie, to po prostu odpuść od razu i nie zastanawiaj się nad dlc.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2015, 01:57:45 wysłana przez Qjon »

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Kupiłem sobie Destiny - ale gówno.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2016, 22:19:05 »
Straszne frustracje wylewacie Panowie. Destiny to całkiem zacna gra pod warunkiem, że kupi się cały zestaw czyli Destiny + 2 dlc + taken king. Cały ten zestaw jest co jakiś czas na promocji na Psn do kupienia za 120 zł. W tej cenie bardzo godne polecenia. Oczywiście kupujący Day 1 zostali potraktowani bardzo chamsko - musieli wydać jakieś ~220 + 70 + 70 + 140 = ~500 PLN. Wracajac do sedna - największy minus gry to słabo przedstawiona fabuła i główna kampania - narracja jest minimalna, całość wydaje się dosyć minimalistyczna i chaotyczna, szybko człowiek zaczyna ignorować informacje o tym co, kto, dlaczego bo są podawane zbyt szybko i zdawkowo. Do tego żeby w pełni skorzystać ze wszystkich atrakcji trzeba mieć dosyć otwarte podejście i grać zarówno PvP jak i PvE. Tak czy siak w cenie 120 polecam każdemu.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Kupiłem sobie Destiny - ale gówno.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2016, 20:24:45 »
Pod warunkiem. Potem przestałem czytać  :kaz: