Autor Wątek: [Xrd] Katowice, 27.12.2014 - VII Otwarte Dni Mangowe Śląskiego Klubu Fantastyki  (Przeczytany 5307 razy)

LockedAndClush

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • czego tu szukasz?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: LockedAndClush
  • Skąd: Katowice
Cześć wszystkim i witam.

Chciałbym wszystkich zainteresowanych z okolic Katowic zaprosić na turniej w Guilty Gear Xrd -SIGN-, który odbędzie się 27.12.2014 (sobota) w Śląskim Klubie Fantastyki w Katowicach (ul. Alfonsa Górnika 5). Turniej odbędzie się przy okazji organizacji przez Klub VII Otwartych Dni Mangowych (https://www.facebook.com/events/572262396238289) - na cały dzień przewidziane są inne atrakcje (konkursy, panele itd.) związane z szeroko pojętą tematyką japońskich gier, komiksów i animacji.

Wejście na imprezę jest darmowe i start przewidziany jest na godzinę 12, turniej zaś planujemy rozpocząć o 16. Grać będziemy na PlayStation 3 z dostępnymi wszystkimi postaciami, oczywiście zalecam przyniesienie własnego kontrolera - do dyspozycji będą zwykłe pady, ale na "swoim" zawsze lepiej.

Zasady są zupełnie standardowe (doule elimination, 2/3, 99 sekund itd.), do pełnego wglądu tutaj: https://www.facebook.com/120316031380829/photos/gm.583769251754270/772860409459718

Nie mogę wciskać kitów, o tym jak poważny i prestiżowy to turniej - tak nie jest, gramy dla zabawy, nie wiem jakie będą nagrody, ale nie będą niczym spektakularnym. Wszystkich zainteresowanych jednak po prostu zdrową odrobiną współzawodnictwa serdecznie zapraszam. :)
無駄 無駄 無駄!

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
z opola mam niedaleko więc jestem na bank :king:
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Dodaję do kalendarza. Mam nadzieję, że uda mi się pojawić. Niestety kawałek mam.
Moje pięści krwawią śmiercią!

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Jak będę nadal w Polsce, możemy jechać razem, Maciej.

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
wow rzadko się zdarza aby turniej w relevant gry był tak blisko dla mnie. raczej na pewno się pojawię.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2014, 10:31:32 wysłana przez Kejim »
:kejim:

LockedAndClush

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • czego tu szukasz?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: LockedAndClush
  • Skąd: Katowice
Wybaczcie brak odzewu z mojej strony, ale koniec roku oznacza remanent, a to oznacza chroniczny brak czasu.

Na Facebookowej stronie wydarzenia znajdują się już wskazówki dojazdu do ŚKF'u. Czasami dostanie się do nas bywa problematyczne, więc to powinno pomóc.

Z ciekawszych informacji, udało się tak zorganizować imprezę, że będziemy mieli do dyspozycji całą salę do grana. Na tapecie będzie PS3 (z między innymi oczywiście Xrd'em, ale dla chętnych znajdzie się też sporo innych gier) oraz PS2, więc nowszych i klasycznych bijatyk nie zabraknie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam :)
無駄 無駄 無駄!

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Kejim będziesz? Ja będę na pewno w okolicach 13 na miejscu. Dobrze by było pograć każuale :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Będzie stream?

LockedAndClush

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • czego tu szukasz?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: LockedAndClush
  • Skąd: Katowice
Niestety do streamowania nie posiadamy sprzętu (w wersji na PS4 nie byłoby problemu, ale niestety gramy na PS3) - poza tym internet, który tam mamy mógłby z tym niezbyt wyrobić. Wszystkie mecze turniejowe będą zapisywane na dysku konsoli, więc jeśli będą miały miejsce jakieś ciekawsze walki, można będzie je później spróbować z tego wyciągnąć. Jeśli ktoś posiada i może przywieźć sprzęt do streamowania, to możemy spróbować.
無駄 無駄 無駄!

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
szkoda, że nie dałeś znać wcześniej. Wziąłbym sprzęt. Teraz niestety nie pomogę, bo już siedzę w domu rodzinnym
Moje pięści krwawią śmiercią!

LockedAndClush

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • czego tu szukasz?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: LockedAndClush
  • Skąd: Katowice
Odp: [Xrd] Katowice, 27.12.2014 - VII Otwarte Dni Mangowe Śląskiego Klubu Fantastyki
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2014, 23:59:44 »
Cóż, z opinii osoby zaznajomionej z naszym łączem wynika, że raczej i tak nic by z tego nie było (łącze jest asynchroniczne, co podobno naprawdę źle wpływa na streaming, nie znam się na tym niestety).

Jeśli jednak ktoś posiada sprzęt do nagrywania, postaram się zapewnić komputer, na który można zgrać całość. Wrzuci się ją potem na YT.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2014, 00:05:59 wysłana przez LockedAndClush »
無駄 無駄 無駄!

LockedAndClush

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • czego tu szukasz?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: LockedAndClush
  • Skąd: Katowice
Odp: [Xrd] Katowice, 27.12.2014 - VII Otwarte Dni Mangowe Śląskiego Klubu Fantastyki
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2014, 17:44:52 »
Wybaczcie podwójny post, ale mam ważną informację.

W związku ze znacznie przewyższającą przewidywania zapowiedzianą ilością uczestników imprezy wszystkich zainteresowanych grą na turnieju będziemy wpuszczać poza "limitem" osób. Dodatkowo dla ludzi z Backdasha jest "priorytet" wejścia na salę z konsolami - nawet gdy będzie "pełna" (nie wiem jeszcze dokładnie jaką ilość osób to oznacza, ale pomieszczenie niestety nie jest za duże), to dla was znajdziemy miejsce bez problemu ;)
無駄 無駄 無駄!

zombi299

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Olecko, W-M
Odp: [Xrd] Katowice, 27.12.2014 - VII Otwarte Dni Mangowe Śląskiego Klubu Fantastyki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2014, 18:02:07 »
Asynchroniczne łącze? To chyba typowy ADSL gdzie wiadomo prędkość pobierania jest wielokrotnie większa od wysyłania. W każdym razie mnie niestety nie będzie ale liczę, że uda się jednak zorganizować strumyk a wszystkim uczestnikom życzę powodzenia.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Xrd] Katowice, 27.12.2014 - VII Otwarte Dni Mangowe Śląskiego Klubu Fantastyki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 26, 2014, 21:28:16 »
Super. dzięki za info, Locked. Już się zmartwiłem, jak poszła ta wiadomość, jak bardzo ograniczona jest liczba miejsc.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: [Xrd] Katowice, 27.12.2014 - VII Otwarte Dni Mangowe Śląskiego Klubu Fantastyki
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 27, 2014, 10:09:18 »
Możliwe, że wpadnę popatrzeć, skoro Backdashowcy mają priorytet wejścia na konsolówkę ;)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."