Autor Wątek: darmowe gry z PSN (bez PS+)  (Przeczytany 1939 razy)

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
darmowe gry z PSN (bez PS+)
« dnia: Październik 10, 2014, 06:47:00 »
Dzis przegladajac store natknalem sie na pare darmowych online tytulow, juz sciagam tego soul calibura, ace combat i defiance, bo to jedyne ktore okazaly sie w miare legit na trailerach.

Graliscie w cos z tych free2play games? Jakie tytuly polecacie/nie polecacie i dlaczego??

PS. Tylko nie mowcie nic o tekken revolution pls  :stayfree:
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: darmowe gry z PSN (bez PS+)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2014, 13:04:26 »
Chyba Chris grał więcej w Ace Combat i żalił się, że gra jest p2play, bo za darmo można polatać kilkanaście minut na kilka h oczekiwania bo się paliwko skończyło do myśliwca i trzeba dokupić za rl moniez :stayfree:

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: darmowe gry z PSN (bez PS+)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2014, 18:59:41 »
rzal :/ a juz to zainstalowalem i skonczylem tutorial ;p
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Chris

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Batista do WWE
    • Zobacz profil
  • PSN ID: NM_Chris_PL
  • Skąd: Kraków
Odp: darmowe gry z PSN (bez PS+)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2014, 20:51:27 »
Ace Combat całkiem fajny - szczególnie dla fana serii / gatunku. Niestety, tak jak wspomniał Qjon, gra staje się nie fajna po kilku pierwszych godzinach latania (które są za free = wykorzystujesz cały zapas itemków i paliwa ze starter packa, który dostajesz na początku za założenie konta itp)

Rozgrywka jest (a przynajmniej wtedy była) średnio-fajna, ponieważ jeden rodzaj gry (Określony cel misji i która z drużyn bije więcej punktów wygrywa) w miarę szybko się nudzi. Wtedy motywatorem do latania jest zbieranie expa i polepszanie samolotów / wykupywanie nowych na drzewku rozwoju doświadczenia.

Minusem, jaki wtedy zauważyłem, była także dość mała liczba graczy w jednej grze. Dzieląc ich na 2 drużyny, nie pozostaje wiele "żywych celów", na które możnaby zapolować.

Ja ze swojej strony drę dropnąłem. Nie jest to gra, do której się wraca, a jedynie czasowa odskocznia od innych zajęć bez perspektyw na przyszłość.

btw. z darmowych jest jeszcze Dust 514 tu jakieś info- takie mmo fps (dropnąłem jeszcze szybciej :) - żeby nie było, grałem w to na klawiaturze i myszce)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2014, 20:55:35 wysłana przez Chris »