Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 202572 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #675 dnia: Grudzień 21, 2011, 22:22:15 »
xD


A ja powiem tak, mam nadzieję że wyjdzie z tego najlepszy final od 10 lat i square będzie trzepać co roku nowe finale lepsze lub gorsze które będą się sprzedawać po 10 mln każda xD

A trzynastkę ofkoz kupuję w dniu premiery ;]

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #676 dnia: Grudzień 21, 2011, 22:26:32 »
Za miecha wychodzi FFXIII-2 mam nadzieje że nikt tego crapa nie kupi i square-enix pójdzie po rozum do głowy i zaczną robić normalne finale.

Ja w sumie też na tego "Finala" jakoś za bardzo nie licze, że będzie o wiele lepszy od zwykłej FFXIII która była po prostu słaba razem z tym systemem walki. Ale kupie oczywiście na premiere i dam szanse. Licze za to, że później na wakacje to Tales of Graces na ps3 da rade jeśli chodzi o jRPG. Vesperia była naprawde dobra.
Żeby nie było, że offtop to obecnie gram sporo w AC:R multi :) Super sie gra. Ze starszych gier jeszcze postanowiłem sprawdzić z jakiego powodu w czasach FFVII na psx'a lepiej sprzedawał się DQVII. Co takiego miała w sobie ta gra. No i gram właśnie w tego DQ i póki co nie rozumiem ale jeszcze nie straciłem motywacji.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #677 dnia: Grudzień 21, 2011, 22:40:19 »
A mi się FF XIII podobało, mojemu bratu tak samo :-) FF XIII-2 kupię mu na urodziny (w sam raz premiera jest 2 tyg przed jego urodzinami) i kij w oko wszystkim hejterom :) FF XIII był na serio dobry :)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #678 dnia: Grudzień 21, 2011, 22:54:31 »
Powiem tak; jako gra był dobry ale jako Final dla mnie był mega żalowy, a co do dwójki to jak widzę filmiki gdzie są te same potwory co w jedynce , mają te same ataki to serio odechciewia mi się tracić 40 h na bieg do przodu, scenka, walka i tak w kółko.  A cała walka znowu polega na wciskaniu Auto-battle. To już nie dla mnie, za to Pepe polecam ci Finala VIII jak nie grałeś, ja sobie teraz gram w siódemkę którą zaczynałem wiele razy i ale jescze nie skończyłem, teraz gram w polską wersje na emu i jest całkiem fajnie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 22:56:06 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #679 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:02:10 »
Akurat walka w FF XIII była chyba najciekawsza ze wszystkich finali jakie wyszły kiedykolwiek... Jeśli według Ciebie polegała tylko na wciskaniu auto-battle to chyba nie grałeś w to za wiele, albo nie próbowałeś pokonać żadnych ciekawszych przeciwników.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #680 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:15:43 »
ze square to ja czekam tylko na FFX na Vite - bardzo lubilem te czesc i chetnie do niej wroce
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #681 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:18:47 »
Akurat walka w FF XIII była chyba najciekawsza ze wszystkich finali jakie wyszły kiedykolwiek... Jeśli według Ciebie polegała tylko na wciskaniu auto-battle to chyba nie grałeś w to za wiele, albo nie próbowałeś pokonać żadnych ciekawszych przeciwników.

Ja to przeszedłem. Zagraj w Tacticsa tam było ciekawie i trudno jak cholera.

ze square to ja czekam tylko na FFX na Vite - bardzo lubilem te czesc i chetnie do niej wroce

Nie wiedziałem że wyjdzie oby dało się przerobić PsVitę, a FFX mam na dysku na emu ps2 śmiga pięknie nawet na dwurdzeniakach, po FF7 , bedzie Chrono Cross po raz drugi , a potem może zasiąde do FFX.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #682 dnia: Grudzień 25, 2011, 16:16:47 »
Własnie gram w God of War Duch Sparty na PSP. Nie chciałem ściągać wersji HD na PS3. Granie na kieszonce ma swój klimat :) Kończę też powoli Crysis II. Beznadziejna gra IMO.

stefooo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: stefanox_PL
  • Skąd: Polska
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #683 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:52:00 »
Mw 3 ;D

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #684 dnia: Grudzień 26, 2011, 02:24:47 »
ktos gra w swtora ;p?

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #685 dnia: Grudzień 26, 2011, 14:59:11 »
dota2

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #686 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:01:56 »
The Last Remnant - tyle razy 'Game Over' jeszcze w żadnym RPG nie miałem, a tym bardziej tyle 'k**w' w stronę ekranu dawno nie poleciało. I czasem mimo dobrej strategii i tak jesteś w stanie przegrać, a czasem dzięki szczęściu walka może być bardzo łatwa. W moim przypadku niestety zawsze jest ta pierwsza opcja.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #687 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:30:56 »
W Remnancie musisz uważać, bo tam jest najbardziej podły system pakowania postaci w dziejach jRPG. Tam najważniejsze to mieć jak NAJNIŻSZY Battle Rank. W tej grze liczy się tylko pakowanie statsów przy jak największym "zahamowaniu" rozwoju BR, które tak naprawdę przydatne jest TYLKO do upgrade'ów broni, które to nie są aż tak konieczne.

Wiem co czujesz bo to jest najtrudniejszy jRPG tej generacji i od walki w "Nest of Eagles" gra robi się naprawdę przerypana.


Dalej Persona 4 - absolutnie genialna gra. LOVE IT!.
"Don't f%ck with a witch"

TeeVar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #688 dnia: Grudzień 28, 2011, 15:05:11 »
Przerypane moze nie jest ale widac ze poziom rosnie. Dodatkowo wykonywanie questow, walki z super bosami powoduja zwiekszenie poziomu trudnosci. Tak ze nie zdziw sie jak bedziesz dostawal w dupe za kazdym razem w finalnej walce. Jak tak mialem bo wykonalem chyba wszystko co sie da i nie przeszlem tylko ostatniego bossa. Nie mialem pomysly na niego jak ciagle walil Overdrive III i podobne.

Vergil714

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vergil714
  • Skąd: Katowice
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #689 dnia: Grudzień 30, 2011, 23:41:57 »
Ja obecnie maniacze w Assassin's Creed: Revelations ,Ultimate Marvel vs Capcom 3 ,Call of Juarez(obie części). W minecrafta(Mam konto premium) ,Battlefield 3 ,Call of Duty 4 i wiele wiele innych gier. Jestem weteranem gry League of Legends ,ale w to już mało gram  ,bo coraz więcej trolli ,a gra zmusza nas do grania z nimi. Grałem w LoL'a z klanem ,ale klan się rozpadł ,po hipokryzji założyciela ,ale to innym razem.

Wszystkie gry ,jakie opisałem tutaj ,to możemy się zgadać i razem coś zagrać :D