Autor Wątek: [MvC3] Kim grasz?  (Przeczytany 38005 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 07, 2011, 21:05:47 »
6HHHHH ofc, jak ktoś już usiądzie do niej, to wie o co chodzi. Arthur trochę może zdziałać, ale z jego skokiem i hyperami trochę trudniej jest ugrać.
Moje pięści krwawią śmiercią!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 01, 2011, 12:56:15 »
Mój ostateczny team :

Magneto-Dormammu-Doom

Zastanawiam się cały czas nad kolejnością, Magneto jako pierwszy może namieszać ale praktycznie zawsze ginie, kombinuje ostatnio tak że jest 3 w teamie, na x-factorze jest zabójczy. Mimo wszystko na dzień dziesiejszy to jest moja drużyna pierścienia ;)

czupakabra258

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: czupakabra258
  • Skąd: Bielsko-Biała
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 05, 2011, 14:16:45 »
Ja tam gram połową postaci , co walke co innego ale wesker jest zawsze w moim teamie.
Spędziłem już około 50h w offline na treningu i wykonałem wszystkie misje więc w sumie ogarniam większość postaci xd.

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 05, 2011, 14:51:14 »
Podziwiam Was (osoby grające większością postaci)... teraz próbuję ogarnąć drugi team, ale totalnie mi nie idzie. Jak dotychczas sprawdziłem Morrigan misje i trochę w treningu zlukałem jakie ma narzędzia. Do walki jej na razie nie biorę, nie wspominając o Jill i Storm które również przykuły moją uwagę. Na razie zostaję przy swoim podstawowym teamie Super Skrull, Dormammu, Phoenix którym odkrywam coraz więcej przydatnych rzeczy.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:41:12 »
Ja tam na razie mam 3 teamy.
Storm, Finix, Senti
Mag, Finix, Senti
Storm, Mag, Senti.

Docelowo chciałem grać Storm, Finix, Mag ale jednak raczej nie. Bez naprawdę dobrej asysty gra się dużo trudniej i nie ugrywam nimi nawet połowy tego co teamem z sentim.

Lenart

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Mój kanał
  • PSN ID: KubaLenart
  • Skąd: Kraków / Wieliczka
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:32:05 »
Ja się bawię teamem:
1. Hulk
2. Thor
3. Skrull / Ryu / Akuma / Dante / Wesker

Z czego ten ostatni to dopiero początek zabawy bo jest troche ciężki do rozkminienia

psien

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Gamertag: psien
  • Skąd: Pomorze
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 09, 2011, 15:29:49 »
Póki co(grę mam od trzech dni;))mój team to Hsien Ko, Akuma, Amaterasu(taki, powiedziałbym 'mistyczny team') ale zapewne ulegnie zmianie. Nie mogę się przekonac do postaci z Marvela, choć komiksy czytam od dawna i bardzo je lubię. Najbardziej brakuję mi Cyclopsa i Ice-Mana.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 21, 2011, 11:16:11 »
Jak tam chłopaki, kim ostatnio gracie ? Ja od jakiegoś czasu nie skaczę między postaciami tylko między teamami. Stwierdziłem że 3 niepasujące do siebie postacie nie dają frajdy, zacząłem się bawić w team buildera ;] Moje 3 główne teamy :

1. Main :  Wesker (b) Akuma(b) Doom (a)

2. Sub  :  Wolverine (c) Storm (a) Dante (c) (DHC glitch FTW ;) )

3. Sub2:  Chris (b) Tron (b) Phoenix (a) (mój ulubiony obecnie)



Teraz szukam teamu dla Trish, Dormamu i Spencera, ważne aby żadna z postaci z pozostałych teamów się nie powtarzała (bo i po co, roster jest spory). Ciężko ich upchnąć do jednej drużyny bo średnio do siebie pasują, Spencer potrzebuje sporo pasków jako ten trzeci w ekipie (bo tylko tam go widzę) a Dormmamu potrzebuje pasków niezależnie który jest. Trish radzi sobie całkiem dobrze jako Bateria ale do Crisa jej daleko który bez hyperów potrafi zmiażdżyć całą drużynę. Zastanawiam się też w jakim teamie najlepiej czułby się Skrull.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 11:18:26 wysłana przez ZajmaN »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 21, 2011, 11:33:14 »
W sumie nie mam maina ale ostatnio jak gram to najwięcej dwoma pierwszymi.

1 Wesker, Mag, Finix - baa

2 Mag, Finix, Senti - aaa

3 Storm, Finix, Senti - aaa

W sumie nie ma się co rozpisywać, 2 pierwsze to głównie dhc glicz, w razie potrzeby lvl3 hyper (w pierwszym 2x) a w razie jeszcze większej potrzeby d finix. Trzecia to taki mój pierwszy team jakiego się uczyłem i raczej zawsze będzie, jest dhc glicz i jest finix

poza tym for fan czasami wyjdą jakieś kompilacje typu storm mag finix.
Poza tym już nic nie szukam, tyle mi wystarczy. Jeżeli będzie potrzeba nowego teamu to sklecę coś z tych postaci które już umiem tylko że wywalę finix żeby nie była w każdym moim teamie.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 11:39:48 wysłana przez CheeseOfTheDay »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 21, 2011, 11:38:14 »
Finix jako druga? Bardzo ciekawe ;] Duet mag-finix może zrobić DHC glitcha ;p Pierwszy team bardzo fajny, wspólnie panowie Wesker-Magneto nabiją 5 pasków w kilka sekund. Ja tam będę szukał cały czas nowych rozwiązań mimo że te teamy które podałem to na pewno 3 podstawowe.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 21, 2011, 11:44:07 »
Finix jako druga w niczym nie przeszkadza, chyba że o czymś nie wiem xD. Poza tym tak jak mówisz, dhc glicz. Nawet ze storm zabija większość postaci.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 21, 2011, 11:45:28 »
Oczywiście że w niczym nie przeszkadza, można nią grać nawet jako pierwszą ( pozdro Justin).

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 21, 2011, 11:57:50 »
No widzisz.
Żeby zabić finix jako pierwszą wystarczy ją tylko trafić.
Żeby zabić finix jako drugą wystarczy ją tylko snapbakować a później trafić
Żeby zabić finix jako trzecią wystarczy ją tylko snapbakować a później trafić

Jaka jest różnica w posiadaniu finix jako trzecią a jako drugą? Tylko w takim rozumowaniu top playera (czyli takim że jeżeli ktoś ma finix to trzeba na nią snapbakować bo inaczej nidyrydy).

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 21, 2011, 12:10:05 »
[teoria mode on]
To niby prawda ale kiedy jest druga to można do niej łatwo dojść bez snapbackowania, wystarczy zabić twojego Magneto który dużo HP nie ma (to samo Storm). W takiej sytuacji pasek na snapbacka można wykorzystać na hypera i takim taskmasterem wystarczy jedno kombo. Wchodzi ci finix jako druga i zaczynasz się motać, musisz ją zmienić, ale jak to zrobisz?  (kalkulując z głowy masz około 3 paski w tym momencie) Hard tagiem ? Ja bym tylko na to czekał, wpada ci Senti i z miejsca dostaje kombo+snapback, wchodzi finix, masz około 4 paski, jeżeli teraz nabijesz do 5 to fakt, jesteś ustawiony ale co jeśli ci się nie uda ? Ja mam cały team, jeżeli jest wystarczająco mobilny to Sentinel sobie z nim nie da rady nawet na x factorze (nie liczę wyjątków kiedy wpadnę w panikę). Sytuacja oczywiście się zmienia kiedy to TY Magnetem na początku wsadzisz Kombo, wtedy wszystko idzie świetnie bo nabijesz sobie do około 3 paska, nawet jak go potem zabiję to już masz prawie 5 pasków i tutaj masz fajnie bo nie trzeba hard tagować finix z 3 miejsca tylko od razu po śmierci Magneto wpada z 5 paskami. Patrząc takim tokiem rozumowania ekipa z Weskerem prezentuje się IMO najlepiej.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 12:11:48 wysłana przez ZajmaN »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Kim grasz?
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 21, 2011, 12:52:35 »
Masz rację tą teorią, masz też rację że to tylko teoria.

Ale gdybym miał się bać że jako pierwszy mi będziesz zabijać maga to równie dobrze mogę sobie go odpuścić albo w ogóle przestać grać:P.
Proste, jeżeli nie będę sobie dawać rady i prze większość czasu ty będziesz mnie trafiać i zabijać jako pierwszy to uznam że jesteś po prostu lepszy a skoro tak to muszę albo zmienić coś w swojej grze (spejsingu czy difensie) albo przyskillować bo jak będziesz lepszy to finix jako trzecia niewiele mi pomoże bo ją zaczniesz snapbakować i jak sobie nie radziłem wyskakując nią jako drugą, tak sobie nie poradzę wyskakując nią jako trzecią.

Inaczej. Podchodząc do walki raczej nie zastanawiam się "co będzie gdy" bo imo to nie jest za dobry mind set przed walką, dobry mind set to dla mnie "co zrobić żeby":) więc nie dopuszczam do siebie takiej opcji że ktoś tam mnie pierwszy trafi bo to ja mam pierwszy trafić

Poza tym w teorii wszystko ładnie wygląda. Ludzie co chwila piszą że zabicie każdej postaci to jedno combo, a ja co chwila widzę jak ludzie na najwyższym poziomie psują te comba i nie zabijają postaci nawet jeżeli ona nie ma pełnego zdrowia. A później wygrywają cały turniej. Nie mówię przez to że ty akurat będziesz psuć comba i tak dalej bo to ty najlepiej wiesz jakie masz zestawy i skuteczność exe, ale to nie jest tak że trafienie to zawsze character kill, finix lvl5 to zawsze auto win itd).

Ale z pierwszym teamem masz rację, według mnie też prezentuje się najlepiej ale jeszcze nie w moich rękach bo jeszcze uczę się weskera:P.