Autor Wątek: walentynki i inne helołiny  (Przeczytany 10864 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:55:19 »
Kati, no właśnie, właśnie. Wszystko zależy od człowieka. Jeden lubi imprezy czy spotkania i byle powód jest dobry do władowania się komuś na chatę czy pójście do pubu. Inny lubi spędzać czas ze swoją drugą połówką i byle powód jest dobry by widzieć się z nią więcej lub częściej. Jeden czuje i lubi klimacik pubów wrzawy i smrodku papierosowego, inny lubi i czuje klimacik tych dni;].
Dlatego wszystko zależy od człowieka. I w większości przypadków wszystko jest ok, dopóki ktoś czegoś nie robi na siłę, pod presją otoczenia i wbrew sobie.

Jeszcze jedno małe porównanko które miałem podać wcześniej ale mi wyleciało.

Chodzi o rocznice. Zarówno rocznice bycia ze sobą jak i rocznice ślubu. Można to porównać trochę do walentynek. Bo to takie święto dwojga ludzi. Według tego co napisałaś wcześniej też można by było w ogóle tego nie obchodzić i traktować te dni jak najzwyklejsze dni. W końcu nie trzeba mieć pretekstów w postaci rocznicy do tego by się spotykać. W każdy dzień można przynieść kwiaty kobiecie czy zaplanować coś ciekawego. Więc po co się bawić w jakieś rocznice:P?

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:44:28 »
I w większości przypadków wszystko jest ok, dopóki ktoś czegoś nie robi na siłę, pod presją otoczenia i wbrew sobie.
no właśnie w pełni się z Tobą tutaj zgadzam dlatego nie znoszę walentynek bo "atakują" swoją komercją ludzi, którzy niekoniecznie muszą chcieć, żeby im przypominano że są sami albo właśnie zostali zdradzeni/porzuceni czy coś ;)

co do porównania to przecież o Twojej rocznicy nikt nie będzie trąbił w TV i przystrajał wystaw sklepowych serduszkami, w tym nie ma nic nachalnego ;)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:18:03 »
Ale jest rodzina i jeżeli ktoś może nie lubić rocznic, a pewnie są i tacy, to od ich strony może iść ta presja.

Zresztą, ja już na samym początku napisałem że podstawowym błędem jest patrzenie na to co się dzieje dookoła i reagowanie na to jakimś poirytowaniem. Olać to i odciąć się od tego, niech sobie gadają jakie to wspaniałe święto że wszyscy zakochani mają ze sobą tak och i ach dobrze a ci co nie są zakochani to niech sobie wyjdą do carefoura i może tam się do nich uśmiechnie jakaś hostessa czy babka z budki z hotdogami i a nuż widelec to będzie ich walentynka. A po tym dniu niech dalej piszą na onetach czy tlenach o tym że ojej xx% dziewczyn i aż xx% mężczyzn zaliczyło skok w bok, oraz super tutoriale o tym jak poznać czy druga połówka nas nie zdradza.
Oczywiście rozumiem że jak ktoś jest singlem to może go coś takiego ruszać (chociaż mnie nigdy nie ruszało), oraz że na pewno ktoś kto jest pokrzywdzony, zdradzony, rzucony to może w takie dni czuć się wyjątkowo źle. Przykro mi bardzo ale chyba jedne co mogą takie osoby zrobić to być silne bo wtedy odciąć się całkowicie to nie da. Ale nie można mieć w takim przypadku pretensji do mediów. Bo to tak jak by mieć pretensję do tego że w święta media starają się wprowadzić świąteczny nastrój i podają co rusz jakieś wzorce rodzin spotykających się przy stole. Przecież nie każdy ma rodzinę, są tacy którzy ją, lub część, stracili w wypadku, są tacy którzy nigdy jej nie mieli. Teraz pomyśl jak oni się mogą czuć, kiedy to nie jest tylko jeden dzień a kilka, jak może się czuć taka matka która jeszcze 2 dni przed świętami pichciła smaczne potrawy oraz piekła ulubione ciasto swojego dziecka co by mu sprawić radość, za już dzień później dowiaduje się że jej mąż wraz z tym dzieckiem zginęli w wypadku samochodowym. W takim momencie dla człowieka to niewyobrażalna tragedia i nawet silna jednostka może się po czymś takim nie podnieść.
Mimo tego nie uważam że święta, czy inne dni w których większość się świetnie bawi a reszta jest smutna bo nie ma z kim, powinny być cichutkie i media powinny milczeć. Ten kraj i tak jest wystarczająco szary a jak by jeszcze zniknęła ta otoczka kreowana przez media czy hipermarkety w te wszystkie dni to byłby już poważnie szary.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:55:30 »
A ja to w ogóle nienawidzę żadnych świąt i wszystkie po mnie spływają. Nawet swoich urodzin, na wigilię siedzę sam wcinając kanapki w koncie niż przy suto zastawionym stole z rodziną - autentyk ;D Zuuo!

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2010, 22:52:58 »
Ale rozgorzała dyskusja lol, ja osobiście również nie przepadam za świętami, ale to raczej kwestia charakteru, jestem troszkę samotnikiem w tym sensie, że potrzebuje sporo czasu i przestrzeni życiowej, którą przeplatam zaplanowanymi spotkaniami rodzinnymi/towarzyskimi. Interakcji randomowej mam dosyć w pracy lol.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2010, 20:20:27 »
Wszystkiego najlepszego dla Kasi, Asi i Olgi :)

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2010, 21:18:56 »
Hehe, skromne 3 sztuki ;)

DZIĘ-KU-JE-MY  :)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2010, 22:07:38 »
Dokładam się do koncertu życzeń, całuski dla naszych nielicznych tekkenowych ziomalek :-*
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2010, 22:15:27 »
dzięki dzięki :)
i oby nas przybywało ;)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2010, 23:36:39 »
pozno bo pozno ale tez sie dokladam do zyczen z okazji dnia kobiet i oby was przybywalo :D

Never give up no matter how bleak your situation is.

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2010, 00:00:02 »
Wszystkiego najlepszego kobietki Wy nasze:) - Jeszcze zdążyłem :D
Kurcze na moim zegarku było 23:59 ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 00:01:54 wysłana przez Fazza »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2010, 00:18:09 »
Po czasie ale szczerze. Dziołchy:-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2010, 09:18:24 »
Dziękuję również :)

...

Ja tam lubię święta. Okazja aby świętować jeszcze intensywniej. ^^ Ogólnie każda okazja jest dobra. :)

Kawał (musi być po angielsku):
"It's not true that I'm an alcoholic. I only drink at days beginning with letter "T" - Tuesday, Thursday... Today, Tomorrow."
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2010, 09:50:40 »
mi zawsze podobał się joke krasnali w WoWie a propos picia:
"Oh, I'm just a social drinker. Every time someone says, 'I'll have a drink', I say, 'So shall I'!"
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: walentynki i inne helołiny
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 10, 2010, 14:32:05 »
no to ja dzisiaj pożyczę najlepszego wszystkim samcom :) dużo Was tu więc tak hurtowo bez wymieniania ;)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php