Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 204795 razy)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #855 dnia: Październik 13, 2012, 20:08:20 »
BTW o co dokładnie chodzi w achievemencie za 0 alarmów? Nie może być alarmu - ok, ale ta gra przez alarm co dokładnie rozumie? To, ze gość pobiegnie włączyć czy to że w ogóle zostaniemy zauważeni i będzie pisało "wróg"?
Alarm to aktywowanie panelu dotykowego na ścianie - jest wtedy czerwony. Możesz zostać zauważony, mieć hostile i nic nie zaszkodzi trofikowi dopóki nikt nie aktywuje panelu - po prostu trzepnij go wtedy :dawajfajke:
Pamiętaj jednak, że kamery włączają też alarm (nie mogą cię mieć hostile, może być suspicious; turrety podobno mogą być hostile i do ciebie nawet strzelać). Tak samo podobno zawalone hackowanie to alarm. Tak samo jeśli przeciwnik znajdzie zwłoki, może polecieć do panelu a ty możesz o tym nie wiedzieć.
No i na koniec Story-related alarmy się oczywiście nie liczą :kappa:

Walki z Bossami w tej grze są BEZNADZIEJNE, jakby wyrwane z innej gry, każdego bossa na najtrudniejszym poziomie można rozwalić waląc na pałę 3, 4 razy Typhoon (którego zapas mamy zawsze grając bez alarmów/zabić). Namira na dodatek można po prostu przypierdolić na strzała z piąchy, kończąc walkę w 10 sekund. Ostatni boss jest troszeczkę inny (no spoilers, chill), ale niewiele lepszy. Jedyne wyzwanie to boss nr1 bo Tajfuna można wtedy po prostu nie mieć i trzeba pchać w niego hojnie porozrzucany po lokacji ołów + granaty, ojj ciężko, ciężko :kejim:

Mi jedyne co się w grze nie podoba to trochę zbyt niski poziom trudności grając full stealth :o Zbyt wiele ścieżek, możliwości paradoksalnie sprawia, że każdego da się załatwić bez większej spinki; no chyba że ja jestem po prostu taki pro MLG :swag:

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #856 dnia: Październik 13, 2012, 21:02:45 »
Ja już ci nie wierze ;\ Za bardzo MLG.

kinetiKc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: kinetiKc
  • PSN ID: tomekbuszewski
  • Skąd: Sanok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #857 dnia: Październik 13, 2012, 22:27:34 »
Mam dwa przejścia za sobą, nigdy nie brałem Tyhpoona. Stąd też musiałem walić ostrym ogniem po szefach, nieraz klnąc jak szewc. Dopiero potem znajdywałem "ej fanty" i się zaczynało :stayfree:  Swoją drogą, brakuje mi możliwości ominięcia bezpośredniego starcia i jakiegoś cichego killa czy cuś, a nie, tu niby nindża, cicho cicho, a za chwilę wyjmuj karabin długości Twojej nogi i strzelaj do kobity.

Z drugiej strony (spoiler) pod koniec, jak są ci ogłupiali ludzie, to jak sobie z nimi radziliście? Ja starałem się wyminąć bucostwo, ale jak po paru próbach nie dało rady, to kill. Może nie widziałem dobrej ścieżki.

Jak już przy DE jesteśmy, ktoś gra w "Dishonored"? Nie mam czasu i na pewno nie zagram, ale kupić może i bym kupił. Na Polygamii widziałem pierwsze 20 minut, wygląda nawet nawet (klimat jest fap), graficznie dość kiepsko, ale nie o to tu chodzi, amiriteowut :swag: W sumie tylko brak jakichś wskaźników mówiących o poziomie ukrycia (to, na co facet narzeka kilka razy w filmiku) zdaje się być wadą. W Deusie chyba też nie było niczego takiego, ale jak się przylepiałeś, włączał się tryb TPP i życie było inne.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #858 dnia: Październik 13, 2012, 23:01:10 »
Z drugiej strony (spoiler) pod koniec, jak są ci ogłupiali ludzie, to jak sobie z nimi radziliście? Ja starałem się wyminąć bucostwo, ale jak po paru próbach nie dało rady, to kill. Może nie widziałem dobrej ścieżki.
Batony + Double Stun, a potem już tylko sprint na pałę i niech mnie próbują dogonjat.

W Deusie chyba też nie było niczego takiego, ale jak się przylepiałeś, włączał się tryb TPP i życie było inne.
W Deusie to po prostu widzieli cię zawsze po linii prostej, nie było tam cieni/półcieni jak w Splinterach czy Czifach. Ja bym w Dishonored pograł, ale jednak wolę poczekać na Dark Souls Complete.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #859 dnia: Październik 14, 2012, 09:21:31 »
mnie w deus exie wkurzyl brak zbieractwa - w mieszkaniu trzymalem kazda mozliwa bron + amunicje i upgrade'y, na osobnych "kupkach" batony i alkohol. I to wszystko na nic bo wiekszosci z tego nawet nie mialem okazji uzyc (karabiny, pistolety paralizujace itd)
kiedy chodzi o bossow to pierwszy faktycznie byl najtrudniejszy dopoki nie sprawdzilem jak dzialaja na niego EMP granaty i miny - do tego kazdego cwaniaka ubilem max upgrade'owanym rewolwerem
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

kinetiKc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: kinetiKc
  • PSN ID: tomekbuszewski
  • Skąd: Sanok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #860 dnia: Październik 14, 2012, 11:06:40 »
W Deusie to po prostu widzieli cię zawsze po linii prostej, nie było tam cieni/półcieni jak w Splinterach czy Czifach. Ja bym w Dishonored pograł, ale jednak wolę poczekać na Dark Souls Complete.
Cóż to takiego? Niedawno spuściłem swoje "Dark Souls" na 360 za "Wiedźmina 2" (no kurde, nie będę płacił 200 za możliwość grania online raz na miesiąc, bo tyle potrzebuję) i chciałem odkupić obie części na PS3. Ale tu słyszę, że coś cieplejszego się szykuje. Details, details.

DLC do DE macie? Miałem kupić po premierze, ale jakoś mi się rozeszło, może niebawem się połakomię.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #861 dnia: Październik 14, 2012, 12:12:17 »
Chodzi mi o tę edycję Prepare to Die - czyli z nowymi DLC, ma wyjść pod koniec października.

kinetiKc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: kinetiKc
  • PSN ID: tomekbuszewski
  • Skąd: Sanok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #862 dnia: Październik 14, 2012, 12:23:57 »
A to, right right. Na Alle chodzą po 150zł, trzeba będzie kupić na dniach.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #863 dnia: Październik 15, 2012, 20:39:07 »
W XCOM - Enemy Unknow (tryb classic+iron man). polecam.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #864 dnia: Październik 15, 2012, 20:40:17 »
Afterfall: Insanity. Szału nie ma, ale nie narzekam. typowy średniak, chociaż oczywiście warto posiedzieć nad tym dla nietuzinkowego klimatu polskiego horroru sci-fi :P
Moje pięści krwawią śmiercią!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #865 dnia: Październik 15, 2012, 21:11:28 »
Dead Island. Na chwile obecna znosne, choc juz sie zaczynaja tworzyc pewne schematy.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #866 dnia: Październik 16, 2012, 05:59:22 »
to the moon i frozen synapse, polecam
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

cube01

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: cube01_
  • Skąd: Rumia
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #867 dnia: Październik 16, 2012, 16:16:01 »
Walki z Bossami w tej grze są BEZNADZIEJNE, jakby wyrwane z innej gry, każdego bossa na najtrudniejszym poziomie można rozwalić waląc na pałę 3, 4 razy Typhoon (którego zapas mamy zawsze grając bez alarmów/zabić). Namira na dodatek można po prostu przyp***dolić na strzała z piąchy, kończąc walkę w 10 sekund. Ostatni boss jest troszeczkę inny (no spoilers, chill), ale niewiele lepszy. Jedyne wyzwanie to boss nr1 bo Tajfuna można wtedy po prostu nie mieć i trzeba pchać w niego hojnie porozrzucany po lokacji ołów + granaty, ojj ciężko, ciężko :kejim:
sa beznadziejne bo po prostu inna firma je robila, dlatego tez do trofika zadnych zabojstw w grze nie licza sie walki z bosami bo bosow po prostu trzeba zabic i nie mozna tego obejsc.
cieli koszty :P

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #868 dnia: Październik 16, 2012, 16:35:04 »
Tyle, że dla mnie irracjonalnym jest zlecanie zrobienia takiego elementu gry innej firmie?! Srsly, rozumiem jeszcze robienie singla/multi osobno, ale robienie całej gry przez jeden zespół, a walk z bossami przez inny? I to faktycznie aż tak zredukuje tego koszta? Logiko, halo, gdzie uciekłaś?

Na dodatek szefem tego Grip Ent. jest kolo polskiego pochodzenia :kejim:

cube01

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: cube01_
  • Skąd: Rumia
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #869 dnia: Październik 17, 2012, 09:01:56 »
koszty to nie tylko pieniadze ale i czas, wiec zlecajac rozne rzeczy roznym firmom mozna zrobic gre szybciej.