Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 204829 razy)

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #735 dnia: Marzec 05, 2012, 10:14:26 »
Do Mass Effect 3 jestem sceptycznie nastawiony - demko jest słabe:(.
Ogólnie cała seria nie przypadła mi do gustu, jest taka nijaka ...  A demko trójki mocno przeciętne.

A obecnie zagrywam się w klasykę:
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #736 dnia: Marzec 05, 2012, 15:07:29 »
Obecnie zaczalem Xenoblade Chronicles oraz The Last Story. Obie gry przepiekne, mimo ze na Wii. Polecam mocno, obie gry wywodza sie od autorow Final Fantasy. Xenoblades to chyba najlepszy jRPG jaki wyszedl na wszystkie platformy w przeciagu 3+ lat. Niektorzy nawet nazwali go najlepszym jRPG of all time. Jezeli ktos lubi jRPGi to musi stanac na glowie i w to zagrac;) [sluze ew. infem jak ktos chce sie bawic w homebrew, bo samej gry w polsce sie raczej nie kupi poza kilkoma sztukami z allegro]. Gra ma opcje japonskich glosow.

 The Last Story dopiero czeka, chwilke pogralem, grafika i muzyka w tej grze do majstersztyk.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2012, 15:09:50 wysłana przez Solo »

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #737 dnia: Marzec 06, 2012, 01:43:54 »
Jako posiadacz konsoli Sony nie mogłem zagrać w Alana Wake'a ; ale wraz z premierą na PC dostąpiłem wreszcie zaszczytu sprawdzenia tego tytułu. Jestem nim oczarowany, to chyba ten jedyny tytuł z ekskluzywnej biblioteki X360 który byłby w stanie przekonać mnie do zakupu tej konsoli. 

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #738 dnia: Marzec 06, 2012, 13:38:38 »
A ja przeszedłem na moc i od wczoraj gram w starą republikę :D
"Sua Sponte"

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #739 dnia: Marzec 20, 2012, 17:51:56 »
skończyłem w końcu pierwszą płyte w FF7(zrobilem wszystko co sie dalo na tej płycie nie licząc kupna omnislasha na battle square). końcówka tej płyty po raz kolejny wgniotła mnie w fotel... przez wracam do tej gry dopiero na wakacje xD.

wczoraj skończyłem opowieść w little big planet i powiem że całkiem przyjemny platformerek, chociaż troche się denerwowałem przez ten dziwny system checkpointów, ale ogólnie dałem rade.

miałem zacząć przechodzić w końcu Ninja Gaiden Sigma, lecz drugi boss rozsmarował mna podłoge i uznałem że nie mam póki co ochoty na slashera xD, dlatego dziś zaczynam w końcu Demon Souls.

a na DSie skończyłem przechodzić Devil Survivora, który okazał sie bardzo wymagająca, ale mimo wszytsko przyjemna grą z fajną fabuła. niestety pod koniec poszedłem nie tą scieżką co trzeba i skończyłem gre z bardzo bardzo złym endingiem ;_;. za kilka dni przechodze znowu. a póki co na ochłonięcie kirby super star ultra(jakoś ostatnio mnie wzieło na nietrudne platformerki).
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #740 dnia: Marzec 20, 2012, 20:53:51 »
DARK SOULS , MEGA GRA!!!!! :dansgame:

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #741 dnia: Marzec 21, 2012, 09:54:01 »
ff5 skończone jakiś czas temu, skajryma odstawiłem po ponad 200h, obecnie ff6 bo w to też jeszcze nie grałem

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #742 dnia: Marzec 21, 2012, 10:01:02 »
FF VI = BEST FINAL EVAR


Ja za to gram w Armed & Dangerous na PC od twórców Giants: Citizen Kabuto. Szkoda, że pomimo iż to studio robiło takie przezabawne i kozackie tytuły jakoś niezbyt im szło pod względem komercyjnym przez co musieli się rozdrobnić...

Do tego jeszcze odświeżam stare Residenty z PSXa na współ z Sword of Berserk na DC.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2012, 10:05:43 wysłana przez K' »

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #743 dnia: Marzec 21, 2012, 12:05:04 »
FF VI = BEST FINAL EVAR
Oj tam oj tam :P  Jakiś czas temu zaliczyłem FF8, ma takie epickie zakończenie <3  Czuję, że trzeba niedługo odkurzyć FF7 i znów poczuć ten mrok i zanurzyć się w gęsty klimat ^^

Ostatnio grane:

Alan Wake - nigdy nie zapomnę tej gry.

Portal 2 - jedna z moich ulubionych gier ever. Oficjalnie najlepsza gra roku 2011 ;]


Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #744 dnia: Marzec 21, 2012, 22:50:49 »
Ja w domu tylko czasem odpalę praktisa w SFXTK, a poza tym gram tylko w środkach komunikacji miejskiej. Przez kilka ostatnich dni Pullblox (polecam wszystkim posiadaczom 3DS-a!), a od jutra pewnie będę siedział nad trialami w SSFIV (3DS) ;).

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #745 dnia: Marzec 21, 2012, 23:13:19 »
The Settlers Online.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #746 dnia: Marzec 22, 2012, 15:36:18 »
Vanquish - gra która razem z Ninja Gaiden definiuje IMO pojęcie skilla w grach akcji (choć robi to dopiero na poziomie trudności dostępnym po pierwszym ukończeniu gry, wot ukłon w stronę casuali). Do tego wymagająca Platyna i mamy chyba najlepszy shooter tpp tej generacji (lol@Anczarted).

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #747 dnia: Marzec 22, 2012, 15:39:41 »
Uncharted to jest gra action-adventure a nie shooter, więc stfu. :dansgame:

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #748 dnia: Marzec 22, 2012, 15:46:15 »
To weź sobie nagraj swój gameplay i porównaj procentowo ile czasu zajmuje ci skakanie a ile napierdalanie do przeciwników zza osłony, zapewniam cię, że przynjamniej 60% czasu siedzisz z celownikiem (no chyba, że mówimy o poziomie trudności Casual, gdzie moby padają po 1 strzale z M9, więc looz, nie było tematu, tudzież robisz trofi ze znalezieniem wszystkich bezużytecznych skarbów).

A c**j, pociągnę temat - Uncharted z gatunkiem action-adventure łączy się chyba tylko akcjami w filmikach, bo generalnie elementy platformowe nie są ani w jedynce ani w dwójce zrobione jakoś wypaśnie i odkrywczo przez specyficzną animację głównego bohatera, który od zawsze skakał po prostu dziwnie (nie ma co porównywać z Asasynem), no chyba, że jara cię wspinanie się po z góry upatrzonej ścieżce. Zagadki w całej grze zliczę na palcach jednej ręki (+ są proste jak jebanie, a jak masz z jakąś problem, to gra ci podpowie), więc co pozostaje? Strzelanie, którego jest naprawdę dużo.
Nie hejtuję Uncharted, bo lubię te gierki, ale za mało jest tam adventure, a za dużo shooter action od zawsze. Prawdziwe action adventure to np. Prince of Persia czy właśnie wspomniane Asasyny.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2012, 15:54:36 wysłana przez Qjon »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #749 dnia: Marzec 22, 2012, 16:09:09 »
IMO Shooterem to jest BF czy Killzone bo tam nie robisz nic innego niż strzelasz. Vanquish'a dalej bym chyba wsadził do kategorii slasher bo jednak tą grę bym porównywał z DMC czy Bayonettą (o Gaidenie się nie wypowiadam bo grałem tylko w jedynkę na Xklocu i odpadłem szybko) :)

Uncharted action adventure jak najbardziej, to jest gra którą mogę oglądać jak ktoś przechodzi, niczym film. Samemu grać mi się nie chce x)
"Sua Sponte"