Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 198622 razy)

Tarai

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łubudubu
    • Zobacz profil
  • Skąd: Soncz
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #1020 dnia: Grudzień 08, 2014, 22:07:28 »
Po latach ponownie ogrywam Tekken Taga na PS2. Wciąż jest w niej masa miodu. Oprócz tego przymierzam się do ogrania jakiegoś KoFa i SFa, żeby to to przetestować dogłębnie. Ostatnio jakoś powróciła mi ogromna ochota na bijatyki. Idealna okazja, żeby ograć coś, co niegdyś było poza moim zasięgiem lub, o zgrozo, nie wiedziałem, że istnieje.

Czeka na mnie ciągle zapisany stan gry z pierwszej Castlevanii na NESa. Boję się trochę do tego wrócić, bo doszedłem do Drakuli, który jest cholernie trudny. Legendarny ostatni korytarz przed walką z Kostuchą, to dla mnie łatwa rzecz bez utraty życia. Przechodząc cały poziom zaskoczyłem siebie, bo od początku do końca przelazłem go na jednym życiu i tylko z wodą święconą. Nie mam pojęcia jak mi się to udało, skoro robiłem wszystko na zasadzie "biegnij przed siebie i rzucaj wodą".

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #1021 dnia: Styczeń 29, 2015, 23:07:19 »
Dopiero niedawno dorwałem Red Dead Redemption. Przeszedłem całe i bardzo mocno liczę na kontynuację. Końcówka była dla mnie totalnie niejasna, a fajnie by było zobaczyć jak młody Marston robi rozpiernicz za staruszka. Gameplay to rzeźnia. Myślałem, że Gun z ps2 jest nie do pobicia, a tu bam.
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.