Autor Wątek: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja  (Przeczytany 23079 razy)

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:36:32 »
Powiedzmy, że nie miałem humoru.

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 25, 2011, 17:58:47 »
ja nie gram dla kasy, ale zasad się nie zmienia na miejscu a jak telewizor działa w 50 hz to oznacza slow motion i takie telewizory nie idą z pro graniem . Nie uczcie się na błędach weźcie przykład za granicy  gdzie każda ważna gra jest rozgrywana bez czucia oddechu na plecach innych ziomków. Nawet jak był rozgrywany turniej tekkena to wszyscy na siebie powłazili ludzie 2m od graczy, nawet wasz kochany organizator Big Boy mi zasłonił finałową walkę jak grałem w teamie sf4 LOL  gratuluje. A co do zgłaszania problemów na turnieju, to byłem zbyt zmęczony. Jak przyszedłem na turniej o godzinie 10 00 to do godziny 22 00 musiałem ślęczeć jak zostanie rozegrany turniej między 16 osobami świetnie i tak nie został LOL ja nie jestem na nikogo zły, to takie rady żeby następny turniej został rozegrany z uwzględnieniem ich. Tym razem nie pojadę na turniej gdzie będzie tekken rozgrywany razem ze streetem nie ma bata
Ziom nie pierdol! Jesesmy z jednego miasta, więc mogłes nam pomóc - w końcu to tobie zależy żeby scena SF się rozrosła nie?
Nie przyłożyłes ręki nawet żeby cokolwiek było tak jak wam się to widzi. Pierdolenie że combosy w tekkenie są banalne też nie jest na miejscu. Ciesz się że nie zapierdalałes na 2gi koniec polski na ten turniej. A twój ziomeczek powinien dostać ciężkie lanie za to co zrobił - jak nie wiesz OCB to go zapytaj. Tak przyznaję że był problem z nagrodami dla was. Nagrody w postaci gier dosyłamy pocztą. Dla czego teraz płaczesz o te TV?! Przecie miałes Manqa w teamie. Nie mogłes jemu czegos powiedzieć? Nawet jesli nie miałes siły podejsć do któregos z nas to on i Odslon aka Budyń siedzieli koło ciebie. Jesli twój kolega miał jakies ale to mógł to po prostu powiedzieć na miejscu i/lub zaproponować jakies logiczne rozwiązanie zamiast się burzyć. To które podał było bez sensu. Jeszcze jedna krzywa akcja w jego wykonaniu i będzie źle.
Turniej był niszowy, przyznaję bez bicia. Ale był. Chcesz żeby był lepszy to pomagaj a nie pierdol.
Pozdro & Poćwicz!

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 25, 2011, 19:58:38 »
spoooko