Autor Wątek: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]  (Przeczytany 33576 razy)

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 10, 2012, 11:02:43 »
Bardzo ładny event, tylko proszę o wiecej komentowaniu o trwającej grze, a nie o samej grze, bo troche sie kiepsko slucha o stunie
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 10, 2012, 11:08:22 »
Event miał charakter promocyjny, dlatego chcieliśmy opowiedzieć jak najwięcej o mechanice gry - gdybyśmy co chwilę na lewo i prawo strzelali EX Shoryukenami czy innymi Rekkami, część publiczności nie wiedziałaby o co chodzi. Podobnie zrobiłem dwa tygodnie temu podczas turnieju SCV i "zielonym" (nie Marjanom) się podobało :).
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 11:16:28 wysłana przez Di »

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 10, 2012, 11:29:56 »
Duzo bylo ludzi nowych? Czy raczej entuzjasci fighterow zatwardziali?
I love my daughters, they are so pretty!

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 10, 2012, 11:34:23 »
Większość "naszych", ale trochę "świeżaków" też było.

Chris

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Batista do WWE
    • Zobacz profil
  • PSN ID: NM_Chris_PL
  • Skąd: Kraków
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 10, 2012, 11:36:01 »
Fajnie, że nareszcie event na taką skalę został zorganizowany. Di graty za prowadzenie imprezy, choć jak Van słusznie zaznaczył, część o Tundrze była niezrozumiała dla ludzi (w tym i dla mnie). Od siebie dodam także, że jeśli już chcieliśmy zachęcić nowych ludzi do świata bijatyk, to warto było podać im kilka nazw i adresów serwisów, które najmocniej traktują o bijatykach, a nie tylko backdash.
Ogólnie impreza jak najbardziej na + !!!

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 10, 2012, 11:38:37 »
W ogóle mój koleżka co raz na ruski rok zagra w bitke obejrzal te finały i wysłał mi na gg :
Marcin Ciecierski, 2012-03-10 11:32:06:
szkoda mi tundry

Marcin Ciecierski, 11:32:11:
chociaz nie wiem kto to jest

Marcin Ciecierski, 11:32:24:
scisk na cala polske dostal
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 10, 2012, 11:44:33 »
Kwestia Tundry została przeze mnie przetrawiona i na pewno wyciągnę z tego wnioski. Tundra poniekąd sam to nakręca, a ja jak głupi podłapuję (tak samo było rok temu przy okazji podcastu po Art of Tekken). Muszę "zerwać" z Tundrą ;].

Od siebie dodam także, że jeśli już chcieliśmy zachęcić nowych ludzi do świata bijatyk, to warto było podać im kilka nazw i adresów serwisów, które najmocniej traktują o bijatykach, a nie tylko backdash.
Nie chciałbym wywoływać kolejnej wojny, ale abstratując od tego, że adres Backdasha podałem chyba tylko raz (mówię o sobie), czy nie uważasz, że to by było dziwne, gdybym reklamował Honmaru w sytuacji, gdy nikt stamtąd nawet nie zapytał mnie o to, czy nie jest potrzebna jest pomoc przy tym evencie?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 10, 2012, 12:57:11 »
fajny strim był ale faktycznie przydałby się jakis link w temacie a nie zupełnie przypadkowo na shoucie

gratsy dla podium, dobre walki były, no i dla Di + Maniek że ładnie wszystko ogarnęli


no i gratsy dla Pitrexa za wygranie stika którego zaraz wystawi na allegro ;d

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 10, 2012, 13:33:08 »
Od siebie dodam także, że jeśli już chcieliśmy zachęcić nowych ludzi do świata bijatyk, to warto było podać im kilka nazw i adresów serwisów, które najmocniej traktują o bijatykach, a nie tylko backdash.
Di jest Backdashowy więc reklamuje Backdasha, a nie jakieś inne serwisy. Proste

Dumian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Bijatyki online - Honmaru.pl
    • Email
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Dumian
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 10, 2012, 13:55:47 »
Oglądałem stream i uważam, że impreza wypadła bardzo fajnie. Dobrze, że takie eventy mają miejsce i oby ten trend się utrzymywał. Z minusów to chyba tylko te żarty dla wtajemniczonych, ale to już było wspomniane, generalnie impreza zdecydowanie na plus i oby tak dalej.

Pitrex farciarzu :D

czy nie uważasz, że to by było dziwne, gdybym reklamował Honmaru w sytuacji, gdy nikt stamtąd nawet nie zapytał mnie o to, czy nie jest potrzebna jest pomoc przy tym evencie?

A powiedz czy potrzebna była jakaś dodatkowa pomoc z naszej strony? Jeśli tak to dlaczego nie zdecydowałeś się zapytać np. mnie (masz przecież kontakt) czy kogokolwiek innego (albo chociaż napisać na Backdashu, że potrzeba pomocy)? Uważasz, że przy każdym turnieju ktoś z Honmaru powinien pytać czy potrzebna jest jakaś pomoc bo w innym wypadku narażamy się na zarzut, że nikt pomocy nie oferował? Gdyby dochodziły jakieś sygnały, że potrzebna jest pomoc to staralibyśmy się dodatkowo pomóc, a tak nikt nie musiał pytać bo i bez tego zrobiliśmy co w naszej mocy jako nie-organizatorzy, czyli standardowo tak jak zawsze pisaliśmy na stronie zapowiedzi, promowaliśmy imprezę newsami i banerami/linkami, zachęcaliśmy do uczestnictwa, zamieściliśmy link do streama itp. mimo, że nikt o to nie prosił, ale to dla nas naturalne, że takie eventy warto promować (o wszystkich turniejach offline o jakich wiemy zawsze staramy się informować i pisać).

Ja nie twierdzę, że powinieneś reklamować Honmaru, chciałem tylko odpowiedzieć na ten zarzut o braku pomocy, bo wygląda to tak jakbyś nie mógł na nią liczyć albo nie chcielibyśmy jej udzielić.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 10, 2012, 14:00:53 »
Nie powiedziałem, że była - to nie był zarzut. Skoro jednak Chris ma pretensje o to, że podczas turnieju nie wspomniałem o Honmaru, to chciałbym znać konkretny powód (czytaj: dlaczego powinienem był to zrobić). Z mojej perspektywy sprawa wygląda tak, że podczas tego typu imprez powinno się mówić o sponsorach oraz patronach medialnych. Informację o Backdashu rzuciłem dość spontanicznie na zakończenie eventu, wcześniej o BD mówił gł. Zajman podczas mojego meczu z Mariuszem.

Podczas turnieju Soulcalibur Impact wspominałem o Honmaru i nikt później nic na ten temat nie powiedział, więc tym bardziej jestem zaskoczony tym zarzutem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 14:03:21 wysłana przez Di »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 10, 2012, 14:29:29 »
Potwierdzam, na imprezie z sc'kiem wspomniał także o honmaru

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 10, 2012, 14:32:44 »
event na plus zdecydowanie - jeszcze raz dzieki dla organizatorow i sponsorow za to ze troche milosci trafilo na scene bijatyk

pomijam zarty z Tundry bo tutaj juz temat zostal wyczerpany - odnosnie promocji samej gry to OK chociaz bylo dla mnie dziwne to ze finalowe pojedynki zamiast krecic hype to byla gadka o cameo w tle czy samych backgroundach - to chyba raczej tematy do poruszenia przy freeplayach itd.

mimo wszystko nie jestem przekonany co do formuly zapisow na turnieje - wiem ze niby to mialo zachecac nowych ludzi do grania, ale w praktyce najwieksze tlumy na tych stanowiskach widzialem kiedy wszyscy "prosi" przeniesli sie do sali kinowej (wtedy stanowiska z SFxT byly oblezone przez tlumy - takze ludzi ktorzy przyszli po prostu do kina)

dobrze ze udalo sie uniknac tej wtopy z "kazdy musi sobie wybrac jeden turniej" - bo tego typu rzeczy trzeba komunikowac przy pierwszej informacji o turnieju, a nie w dniu turnieju.

wielkie gratulacje dla podium - szczegolnie dla Maddestra ktory przelamal choke'a i zgarnal pierwsze miejsce w SFa no i dla Hayata za zaznaczednie obecnosci w kazdym turnieju.

z mojej gry nie jestem zadowolony, ale ugralem minimum takze jest ok :)

swietnie ze zjawil sie Krilluch i Kejim - co do Kejima to do tej pory mysalem ze to jest tylko AI, a nie prawdziwa osoba - tym lepiej ze zjawil sie w koncu na czyms offline :D

pozdro dla Koko, Zaja i Tundry za dzisiejsze granie - mam nadzieje ze dotarliscie cali.
Zajman dostaje tez karnego jezyka za I4 i I10 dzieki czemu stick nie trafil do mnie

tak czy inaczej dziady - bedzie bardzo za wspolna gre, za to ze chcialo sie Wam ruszyc dupe nawet z dalekich koncow Polski
no i mam nadzieje ze zobaczymy sie na Bursie
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Dumian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Bijatyki online - Honmaru.pl
    • Email
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Dumian
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 10, 2012, 14:40:47 »
Cytat: Di
Nie powiedziałem, że była - to nie był zarzut. Skoro jednak Chris ma pretensje o to, że podczas turnieju nie wspomniałem o Honmaru, to chciałbym znać konkretny powód (czytaj: dlaczego powinienem był to zrobić). Z mojej perspektywy sprawa wygląda tak, że podczas tego typu imprez powinno się mówić o sponsorach oraz patronach medialnych. Informację o Backdashu rzuciłem dość spontanicznie na zakończenie eventu, wcześniej o BD mówił gł. Zajman podczas mojego meczu z Mariuszem.

Podczas turnieju Soulcalibur Impact wspominałem o Honmaru i nikt później nic na ten temat nie powiedział, więc tym bardziej jestem zaskoczony tym zarzutem.
Dla mnie jako widza na streamie turniej wypadł dobrze i mogę tylko żałować, że z racji terminu nie mogłem się pojawić, więc ode mnie to nie jest zarzut tylko odpowiedź na konkretnego posta, Chris z tego co widzę też nie miał pretensji, a jedynie wyraził swoją opinię. Pytasz dlaczego warto wspomnieć o Honmaru? Bo promujemy, promowaliśmy i będziemy promować bijatykowe eventy, w tym także ten turniej? Bo to ciekawa strona z dużą oglądalnością i sporym wkładem w promocję bijatyk, która może zainteresować wielu początkujących ale nie tylko? Dla mnie powodów jest wiele ale to tylko moje zdanie, dlatego napisałem wcześniej, że nie uważam, iż powinieneś reklamować Honmaru. Jeśli chodzi o Soul Calibur Impact to mogę odpowiedzieć tylko za siebie - nie wiem, nie oglądałem, ale jeśli tak mówisz to miło z Twojej strony i pozostaje mi tylko podziękować;).

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SFXTK, AE 2012, UMvC3] Capcom SFXTK Fight Club [9.03.2012, Warszawa]
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 10, 2012, 14:46:08 »
Fajny turniej, nawet pomimo, że niemcy wygrali (ale w sumie to i tak nie polak przegrał). ;) Szkoda, że na pociąg nie zdążyłem.
A żarty z Tundry zawsze miło widziane. Trzeba promować chłopaka, może do tag teamu z HC Koksem się załapie :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.