Autor Wątek: Mortal Kombat Arcade Kollection  (Przeczytany 25539 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Mortal Kombat Arcade Kollection
« dnia: Wrzesień 05, 2010, 14:22:13 »
MK1, MK2 i UMK3 w pakiecie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 20:10:19 wysłana przez Di »

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2010, 14:34:14 »
Ja się pytam- po co? Po co nagrywać nowe sprajty do dwóch pierwszych Mortali- gier, ktore dniu premiery miały drętwy, niezbalansowany i ślimaczy system walki, a wątpię żeby te podstawy teraz zmienili. Jak na dzisiejsze standardy są po prostu słabe (co dobitnie pokazał mk2 na Psstore; a ludzie to kupowali...). Jedynie umk3 HD może przejawiać jakąś wartość... Imo to będzie gra tylko dla ortodoksów/trofeowców, reszta powinna poczekać na mk9.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2010, 20:55:22 »
To jest Fake dziekuje dobranoc ...

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2011, 20:24:47 »
No i mamy oficjalne info: Mortal Kombat Arcade Kollection (już bez HD w nazwie) zawita "wkrótce" na PSStore i XBLA w cenie 9.99$/800MP za: MK1, MK2 i UMK3 - wszystkie w wersji Arcade Perfect, czyli żadnych bonusów, żadnej zremasterowanej grafiki. Krótko mówiąc - bieda i uj ; G
Póki co pokazano tylko skriny z Char Select screen, więc nie będę ich przeklejał z Fejsa MK bo nie ma po co (wiadomo jakie są).

ornit, bez urazy zioom

  • Gość
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2011, 20:37:39 »
No i mamy oficjalne info: Mortal Kombat Arcade Kollection (już bez HD w nazwie) zawita "wkrótce" na PSStore i XBLA w cenie 9.99$/800MP za: MK1, MK2 i UMK3 - wszystkie w wersji Arcade Perfect, czyli żadnych bonusów, żadnej zremasterowanej grafiki. Krótko mówiąc - bieda i uj ; G
Wierz mi, wiele osób (w tym także ja) dałoby się pokroić za wersje arcade perfect tych gier, zwłaszcza umk3. I tak, wiem, że można pograć na mame, było też dostępne na xbl dla Amerykanów ale ja się cieszę z wydania całej trylogii :)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2011, 21:15:50 »
Tyle, że tak naprawdę tylko umk3 jest z tych starych Mortali grywalne, dwójka to jest beton (nie wspominam już nawet o jedynce), a z racji tego, że nie ma nawet online to nie wiem jaką to robi różnicę - pogram na PC czy konsoli ;) No ale cóż, niektórzy uważają, że TK3 to wciąż najlepsza część i gwaranty na bloku czy zabijanie jednym strzałem jest spoko. :P

Przynajmniej cena jest ok.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2011, 22:12:27 »
Arcade perfect UMK3 = HYPE. Haters gonna hate. ;)
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:55:07 »
Okay, I am posting via my phone so I am unable to post the actual press release, however, what just came down from NetherRealm Studios is that the Mortal Kombat Arcade Kollection will actually drop for "PSN US Only" on August 30th and the following day (August 31st) it will drop globally for PSN, Xbox and PC all each at the same price of $9.99.

INFO
TYM

Barabasz

  • Gość
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 31, 2011, 15:54:41 »
Już mam. Jak ta kara długo się ładuje...Ale jest ok, trochę lepiej niż gdybym grał na MAME :)

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Mortal Kombat HD Kollection
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2011, 20:09:29 »
ponoc online ssie na maxa:/

na PSN dalej nie ma:P

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat Arcade Kollection
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2011, 08:42:14 »
No czytalem na TYM, ze sa jaja. Oni k**wa maja tendencje wypuszczac BETy xD
Z MKII problemu nie bede mial, ale UMK3 na padzie z klawiatury to bedzie hardore.
Kowal, moze zrzuta?

Barabasz

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Arcade Kollection
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2011, 09:28:27 »
LAGI W c**j! Nie da się grać. Włączam rankeda, widzę że przeciwnik ma 3 zielone kreski to podniecony wybieram Suba. A tu gra działa w zwolnionym tempie jak jakies 50%. Mi i jemu niewiele wychodzi, najwyżej jakies hp,hp,hk,hk comba więc napierdalam wslizgami. Walka skończona, sprawdzam skąd gosciu jest. USA. No k**wa ale 3 zielone kreski zobowiązują. Niezrażony, bo zawsze może się zdarzyć, szukam kolejnego meczu. I znowu ta sama sytuacja. 3 zielone kreski, 50% szybkosc gry, USA! Daję jeszcze raz. Widzę 3 zielone kreski. I ZNOWU GRA DZIAŁA WOLNO ale tym razem gosciu jest z Hiszpanii!

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Mortal Kombat Arcade Kollection
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 02, 2011, 14:09:29 »
sadze ze nie ma zadnego online tylko zaimplementowane ggpo niezoptymailzowane w ogole.
z ta gra zawsze beda jaja problem w tym ze nikt nie chce sie za to wziasc aby napisac emulator porzadnie do midwayow bo niby emulowane ale prawda taka ze emulacji perfect brak.

sie zastanawiam czy jest jakikolwiek sens brania tego  jak nie ma online. woffie nie ma z kim grac a z cpu frajda taka sama jak na trzeszczacym mame. Wersja jest na dodatek z art bezelem. Da sie to zmienic aby poszła na fullu? ta gra swietnie wyglada na szerokim aspekcie i gra sie duzo lepiej, ta jej naturalna rozdziałka idelanie pasuje do 16:9 pomimo ze oryginał na arcade był niby w 4:3.


btw jest cała kwestia scorpa przy puszczaniu linki? czy Boon juz totalnie przywalił w kloca i puscił to na emulacji. Mzoan tez sprawdzic czy sie ekran nie wykaszania na rusterze po odkryciu Ermaca, Milleny i Suba.

Barabasz

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Arcade Kollection
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2011, 15:03:16 »
Jesli chodzi o wygląd to jest k**wa bieda. Sa tylko 2 opcje: klassic i kabinet z tym, że przemilczę wygląd i funkcjonalnosc tego drugiego.

Scorpion krzyczy ge...

kodów nie sprawdzałem bo nawet nie chce mi się skillować na 2 kontrolery ale już teraz widać, że ta konwersja to k**wa kpiny tego c***a Boona. Co za k**wa syf i żenada.

poza tym taka ciekawostka. przy wyborze gry są 3 automaty, które się obraca. Nie mogę obrócić w lewo tak żeby od razu wskoczyło z mk1 na umk3 tylko muszę przesuwać mk2. No żesz k**wa...

Kupiłem tylko dlatego, że zostały mi punkty za sf3.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2011, 15:07:25 wysłana przez Barabasz »

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Mortal Kombat Arcade Kollection
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 02, 2011, 16:46:05 »
jak scorp sie dusi no to wychodzi na to ze uzył wersji 1.0 co jest niemzoliwe bo przy pisaniu konwersji uzyliby by nowszych wersji. za to bład jets w emulatorze na wszytskich wersjach wiec ciul uzyl pewnie zrodłe z mame i przepisali to gowno na PS3 i X360 dokładajac fronted.
gosc jets nienormalny naprawde
XDDD

 zrobił z premedytacja i dlatego online skopany

przeciez to produkt skierowany do oldboyow nikt normalny tego nie kupi. a kupia po to aby uniknac emulacji i miec kokretny online.