Autor Wątek: Tekken vs Street Fighter  (Przeczytany 5529 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 20, 2010, 18:50:43 »
chyba jednak nie było, tekken, vf, streety, morrtal, kof, blazblu, gg, MB, AH, crossovery, inne pokemony i pokojówki których nawet nie kojarzę, smash brosy i inne dgragonballe, do tego jeszcze na emulatorach fpyte....... kiedyś nie byo tyle
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Slide

  • Gość
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2010, 18:56:24 »
bylo jojo's bizzare adventure, rival school, samurai cos tam 2d, last blade i inne chodzi mi o to ze brakuje mi nowych wykreconych postaci albo klimatu rodem z tych bitek co wymienilem kazda byla unikatowi i byla nowa seria

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 20, 2010, 19:25:07 »
Też mi się wydaje że kiedyś było lepiej, tak mniej więcej ostatnie lata psx'a początki dc'ka. Darkstalkers, masa crossowerów typu mvc, cvs'y, najlepsze lata sc'ka i kof'ów, garou, doa które było bardzo aktualne, prócz tego wszystko co teraz nie licząc bb no i pokojówek:P. Ale nie narzekam i tak za mało czasu żeby uczyć się grać we wszystko w co by się chciało:P.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:09:19 »
Zobaczymy co wypuści Arc.

Mogą puścić Guilty Gear HD albo Blazblue 3 ale może to też być coś zupełnie nowego.

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2010, 08:48:13 »
Nie, no bez jaj. Wyciskacze kasy. Niech ta fuzja popuści, bo wychodzi mi już bokiem. Obie gry będą klapami, jeśli ich developerzy nie zamienią się. Bandai tworzy w 3D -_-

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 21, 2010, 13:44:25 »
jak dla mnie to są tylko plotki - patrząc na reakcje ludzi widać, że mało kogo interesuje taki cross-over więc po co mieliby tracić na to czas i pieniądze (podejmować ryzyko) skoro Capcom może wypuścić Darkstalkers na silniku SSFIV i zgarnąc masę kasy

co do tego czy kiedyś było więcej bijatyk - to normalka wystarczy przypomnieć sobie czasy PSX/Saturn/N64 - Battle Arena Toshinden, Bloody Roar, Rival Schools, Fighting Vipers, Last Bronx czy Killer Instinct - obecnie kiedy chodzi o bijatyki to tak naprawdę można policzyć je na palcach jednej ręki i połowa z nich to będzie Capcom
teraz po prostu rządzą FPSy dla casuali więc cieżko liczyć na to, że jakaś firma podejmie ryzyko i wypuści bijatykę
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Tekken vs Street Fighter
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:14:26 »
postacie z teczki beda lowestami, bo juz w tekkenie sa chujowe a co dopiero w crossie ;;