Ankieta

Czy w trakcie turniejów za stanowiskiem z backdashową kamerą powinni siedzieć komentatorzy?

Tak
22 (78.6%)
Nie
6 (21.4%)

Głosów w sumie: 28

Głosowanie skończone: Wrzesień 02, 2011, 22:29:48

Autor Wątek: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek  (Przeczytany 59112 razy)

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 04, 2011, 23:18:22 »
Madd-to Twoje kończyny? Gdzie takie szkody?

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 04, 2011, 23:20:37 »
Madd-to Twoje kończyny? Gdzie takie szkody?

tak moje , wiesz ze nie wiem nawet XDD

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2011, 23:27:56 wysłana przez maddest »

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 05, 2011, 02:02:56 »
@Hiryu - dobra organizacja , było klawo , mimo że termin słąby w moim odczuciu to było naprawdę zajebiście , keep up the good work , mam nadzieje że zdołam się pojawić na następnej bursie i weź ściągnij polskiego latifa.
@Havoc - lol zajebiste live action ultry , normalnie polski juicebox.
@Vdh - nie zagraliśmy w melty blooda :( gomennasai , mam nadzieję że następnym razem weźmiesz dobrego builda i poskillujemy cuś.
@Szostak - Arcana Heart 3 + Weiss + qcf + A = lol. skilluj w syfa coraz lepiej Ci idzie , kupuj xboxa i będziemy napieprzać w Arcane i przestań używać tego dziwnego layouta na sticku o_O
@Apo - ładnie grasz tym Yangiem chociaż za bardzo abuseujesz c.lk (mimo że ma 3 frame) , w ogóle zaskakująco mało comb robiłeś po rekka > fadc - zawsze myślałem że siła Yang'a polega na różnych mixupach przez to że ma dosyć słaby damage.
@Fazza - nieźle grasz Rose chociaż myślę że powinieneś się teraz bardziej skupić na Gen'ie którego zbuffowali w AE 2012 i może będzie mógł coś tam namotać , niestety nie mieliśmy okazji zagrać więcej niż fazzy(lol) grupowej , zdziwiłem się czemu Gen'a na mnie nie spróbowałeś  ; pp
@Avi - lolz jedyna osoba która mnie dopingowała głosowo , dzięki za tuczenie mnie różnymi żelkami , czipsami i innymi cukierkami , przyjemnie się z Tb rozmawia , zacznij grać w syfa ;33
@Tejotl - lol flip lol wall dive lol scarlet terror lol - sorry grasz Vegą nie mogę tego inaczej napisać xD a tak serio to nieźle nim grasz chociaż uważam że powinieneś więcej normali używać i footsies grać niż latać po ścianach
@Garg - ćwicz , ćwicz - coraz lepiej Ci idzie tylko ogarnij te combosy nareszcie i będzie miód malina , fajnie było pograć i pogadać.
@Snake - sensei masz wpierdol że nie chciałeś pograć casuali z moim Sethem a poszedłeś grać w jakiegoś crapa ;d , no nic następnym razem , co mogę więcej napisać przecież dobrze wiesz że dobrze grasz lol , dzięki za smycz ;p
@Żyleta - bardzo ładnie grasz tym giefem , ciężko z matchupami ale widać że sobie nieźle radzisz , musimy grać więcej na xlive :)
@Krill - solid gameplay , a tak serio to rozpisałem się pare postów wyżej , spoko gość z Cb , graj więcej ;p
@Maddest - zajebiście było się spotkać i pograć , tak trzymaj!
@Daigo - おかしい_おかしい_おかしい 333333333333

jak kogoś zapomniałem albo co to sorry ale piszę to już od godziny jedną reką :ffffffffffffffffff

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 05, 2011, 02:32:53 »
No wlaśnie zaczełam na Bursie, Maddest ;D Ale jeszcze dłuuuga droga w tym świecie 2d.Niemniej - luuubie to :)

Zapomniałeś o Cieślaku np^^

Zbanowany PiT

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Grasz w Tekkena? Nie postuj.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Funky_PiT
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:17:30 »
Wyniki:
Guilty Gear XX AC+
1. Cieślak
2. Hiryu
3. Najlepszy Potemkin w Polsce a.k.a. Czaper vel Basta

Oficjalne zrodla donosza ze turniej GGAC sie nie odbyl ;q

wtf?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:52:02 »
chłopaki sie schowali w pokoiku, spili i zrobili tura dla 3 osób ;ddd, pewnie nawet nie ma filmikow wiec ciężko powiedzieć czy w ogóle grali czy im sie wydawało ;dd

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 05, 2011, 13:19:41 »
Było przegenialnie. Cieszę się, że zostałem do samego końca. Poważne rozmowy o stanie sceny nad ranem ftw.
Nagrałem się, nagadałem, niewyspałem, czyli wszystko jak być powinno.

@Hiryu - moja trzecia Bursa i chyba najlepsza. Szacun za organizację, chociaż tur syfa trochę się przeciągnął w czasie (no ale wiadomo, ograniczenia sprzętowe). Miło było poznać, szkoda że nie pograliśmy w ogóle.
@Kaczilla i Taster - też nie pograłem z wami (prócz grupy), ale przynajmniej trochę pogadliśmy. Spoko ziomki z was. Epicki komentarz do moich walk z Fazzą. Następnym razem trzeba was nie dopuścić do tura, upić i dać na majka :)
@Fazza - chyba z tobą najwięcej się nagrałem i mam już jakieś pojęcie o Rose i Genie. Jak zawsze dobre bęcki zebrałem. Tak jak Maddest pisał - skilluj Gena w ae12, szkoda czasu na Yanga ;) Wymień sobie gałę, bo to jakaś patologia i do następnego.
@Apo - ultimate tournament choke :D wracaj do boxera, bo cię ten negative edge wykończy psychicznie, a Balrog znowu będzie dobry.
@Szostak - pograliśmy więcej i trochę pogadaliśmy - dobra sprawa. Przyskilluj comba Feiem i obczaj FA i będzie gitara. Nie gadaj, że nie ma progresu.
@Havoc - mistrz :D szkoda, że nie śledziłem na żywo mystery tournamenta.
@Tejotl - też cholera nie zagraliśmy nic, a przydałoby mi się powalczyć z Vegą. Rzucasz genialne teksty - dzięki za ubaw. EXPOSED k**wa!
@Snake - wiem, że cieszysz się już na myśl o buffach Clawa w ae12 :D fajnie, że troszkę pograliśmy. Nadal nie wierzę, że nie wygrałeś marvela (chociaż w sumie nie widziałem jak Liber gra, więc, żeby nie było disrispektu) i też dobry choke z Maddestem ;) Przełknij sól i następnym razem wymieciesz, bo jesteś kozak.
@Krill - co tu dużo mówić - gratsy za wygraną. Mocna defensywa pokrzyżowała plany naszemu Poongko. Dzięki za gry - myślałem, że coś już kminie w tych matchupach, ale twoja Chun, a ludzie na live to inna bajka. Tak samo propsy za bycie wporzo.
@Maddest - w końcu mogłem zebrać bicie na offline. Wiem, że chciałeś to wygrać, ale jak sam mówiłeś nie przygotowałeś się i nie mogłeś się zdecydować na postać. Następnym razem jak prosisz o porady to się potem ich trzymaj, lol. Mówiłem ci, że Krill będzie grał nadal mega defensywnie i żebyś nie ryzykował przy life leadzie, ale nie - POONGKO ex srk! Tak czy siak dobre przedstawienie pomimo niesprzyjającej widowni. Integruj się więcej ;)
@Bellevar - lol, dopiero po turze obczaiłem jak się kara to u2. Niestety wiedza w syfie to podstawa.
@Cieślak, Van i cała reszta - nie pograłem, nie porozmawiałem prawie, ale zawsze jest następny raz, więc czekam.

Dostałem wpieprz praktycznie od wszystkich, ale nie myślcie, że się mnie pozbędziecie ;) Będę cisnął rankedy i na następnej Bursie nie ma lipy :D

Świetnie spędzony czas - kto nie był ten wafel.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 05, 2011, 14:48:07 »
Było tak dobrze, że pisanie shotoutów zajełoby mi 5 godzin : )
Bawiłem śię świetnie i każdy kto był, był mocno elo. Do następnego razu nauczę się grać w tego syfa i może potierwhoreuje jak wyjdzie 2012 ver super turbo. Wielki szacun dla Hiryu za zorganizowanie tego wszystkiego, mimo że niektóre rzeczy się przedłużały, ale wiem że z każdą kolejną bursą będzie już coraz lepiej ; )
Maddest, mega wtopa z tym,że wziąłem wszystkie bijatyki jakie mam na ps2 w tym Hokuto no Ken, a zapomniałem melty blooda który nagrałem dzień wczesniej : ( Następnym razem już bedzię nowy arcade build raczej, a jak nie możesz sie doczekać to mogę Cię pouczyc online z mikrofonem
Mystery tournament musi sie stać tradycją, jakby co moge poszperać i poszukać kiedys DOBRYCH starych bitek i jakies tęgie romhacki z nimi do nastepnego tura : P


For the record, wyniki turnieju Windjammers :
1 van
2 Crono
3 Michał

Myślałem że mi się oczy wysuszą na grand finals z Cronem, bałem się nawet mrugnąć, a bywało tak, że przez 30 sekund się wymienialismy superami. Gdyby czas nie był zmieniony na 99, to pewnie ciągle byłby timeout, draw i suddent death : )

Pozdro i do następnego razu, wszyscy .
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

HavocWingPLZG

  • Poznań Dojo
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HavocWingPLZG
  • Skąd: Zielona Góra / Poznań / Taichung
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 05, 2011, 14:58:20 »
Bursa udana jak zwykle. Było fantastycznie aż by się chciało z tydzień tak posiedzieć :D

@Hiryu - Organizacja przednia, turnieje bombowe, szczególnie mile zaskoczyło mnie Windjammers. Nie wiedziałem, że aż taka frajda z tego będzie. Podkoksam sie do następnego razu, gra warta świeczki.
Totalną rewelacją był turniej bijatyk z MAME. Tutuły o których w życiu nie słyszałem (Avengers in Galactic Storm, Nainja Master's (sic) wtf?! haha). Już dawno sie tak nie naśmiałem.
Nie mogę się doczekać zimowej edycji Bursy :]
@Taster, Crono - przez moje wariacje musimy poczekać na wyłonienie Boga Bijatyk do następnej bursy ;p
@Szostak - Sorry jeszcze raz za sticka :p Przejdzie do historii Bursy, filmik już zreszta poszedł na youtube'a hahaha :D  Poza tym elegancki Fei i Sakurka
@ Van - dzięki za towarzyszenie mi na fajke i do biedry za każdym razem, za wynalezienie combo kanapa + fotele oraz ogólnie za świetną zabawę! :D
@Tejotl - EXPOSED K*RWA!!! Jak dla mnie idealny kandydat na komentowanie meczy :D Thx za danie mi solidnych batów Pazurem (jakkolwiek to brzmi :p ) Wnioski wyciągnięte, następnym nrazem będę lepszy hehehe
@Bellevar - bardzo fajna Makoto, musimy więcej pograć niż tylko turniejówki następnym razem
@Apo - co prawda tylko 4 walki stoczyliśmy, ale pierwszy raz miałem okazje pograć z Yangiem. Ciekawy matchup.
@Kaczilla - "darmowy" sok był pierwsza klasa. Nie ma to jak umieć sobie radzić, co nie? ;]
@Snake - za mega zaciętą walkę w Marvelu. Były emocje a i sie uśmiałem co nie miara :)
@Fazza - Bursa nie byłaby dla mnie tym samym bez naszego, tradycyjnego już, jedynego w Polsce, mirror matchu Genów! Niezliczona ilość walk mimo tego, że to już chyba 4 w nocy była tylko świadczy o determinacji haha. Nie zapominaj o Genie, muszę mieć brata-rywala, tym bardziej, że poziom prezentowany jest bardzo wysoki :]
@Kot - teksty i spinki lecące od obu stron podczas sparringu w Marvela. Ale się uśmiałem :D
@Taster - epic walkę na poziomie Bogów w ten zj*bany wrestling, 3 Count Bout. Przejdzie do historii :D No i oczywiście elegancka Ibuki
@Poznan Dojo Team (Wacho, Griever, Guardian, no i Crono) - los chciał, że musieliśmy się nawzajem wyeliminowac z turnieju Streeta :p No cóż życie. Dzięki za kibiicowanie na turnieju Marvela i plz, nie degradujcie mnie do rangi "Warszawiaka" heheh ;p
@ Oficjalna Komisja ds. Przyszłości Polskiej Sceny Bijatyk (Snake, Szostak, Tejotl, Fazza, Van, Hiryu i pasywnie też Gargooletz) - dobra debata, trzeba coś pociągnąć dalej w sprawie obgadanych tematów i ustawić się na ten wyjazd do Czech (Pierdowice, tak? ;D )
@Cieślak - 10 min więcej w practice mode Dudleyem i bedziesz umiał te nowe bajery z AE
@wszyscy przybyli - BIG THX. Reszta niech żałuje. You had to be there!

Tajna technika "mycie naczyń" ftw


Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 05, 2011, 15:01:05 »
Piątek 02 IX 2011 – dzień pierwszy

Na początek atak obsuwą, czyli rozwożenie sprzętu rozpocząłem z niemal 50 minutowym opóźnieniem. Szybka rundka do bursy z pierwszym załadunkiem i już widzę pozbawione emocji twarze pierwszych uczestników zwrócone w stronę monitora z odpalonym AE. Powitawszy, kontynuowałem wraz z GXKierowcą Yokujim zmechanizowane hasanie po Włocławku. Chwila przerwy na rozstawienie pierwszych partii i rozpoczęcie spisu uczestników i już telefony od Inu i Ryu, że są gotowi do przekazania swoich TV i konsol.
 
Ostatecznie spokój ze sprzętem nastał około 20 30. Wszystko podłączone, wszystko hula i większość uczestników spisana. Ponieważ na liście znalazło się około 20 osób, zrezygnowałem z grania grup w piątek i zostawiłem salę do wolnej eksploatacji.  Sam pograłem parę meczy, po których stwierdziłem, że za dużo dłubałem w sticku ostatnio. Oczywiście, po przesiadce na pożyczonego TE grało się normalnie, jednak motywacja na sobotnie turnieje spadła niemal do zera. Dlatego też kilka gier na zmianę z odwiedzaniem organizatorskiego pokoju, odwiedziny magicznej kebabiarni Guliwer i już o 3:30 zebrałem się spać.

Sobota 03 IX 2011 – dzień drugi

Pobudka o 10:30, poranne rytuały i hajda z zeszytem zagłady sprawdzać obecność na sali. Żeby za łatwo nie było, grupy musiałem rozpisać na 25 osób. Szybka kalkulacja zakończona podjęciem decyzji, że grać będzie 6 grup. Z 4 odpadnie po jednej osobie, z dwu „jokerowych” odpadną po dwie. Rozpiska, kontrola jakości, chwila odetchnięcia. Czas rozpoczęcia turnieju SSF4:AE przypadł około godziny 13 30.

Grupy:
I: Tejotl, Kot, Cieślak, Wilku
II: Krill, Apolon, Liberty, Wacho
III: Fazza, Maddest, Brown, Griever
IV(joker): Gargooletz, Bellevar, TasTer, Havoc
V(joker): VanDarkHolme, Kaczka, Draco, Guardian
VI:Żyleta, Crono, Szostak, Snake, Pro8e

Niestety, ograniczenie sprzętowe zmusiło do grania 3 grup na raz na 3x PS3. Na szczęście zażarte walki rozegrały  się sprawnie i przed 17 rozstawiliśmy dwa stanowiska drabinkowe odciążając drugą połowę sali. Świetna walka Snake vs Maddest w półfinałach wygranych zakończyła się przegraną Snake’a, jednak nie bez sporego zainteresowania (i udziału) publiczności. Wiadome było, że emocji nie zabraknie. Wreszcie, etap DE doszedł do wielkiego finału. Do tego momentu byłem już cały pochłonięty przygotowaniami turnieju MvC3 jak i ogarniania technicznego stanowisk pod Mystery Tournament. Ostatecznie na MT mogłem zaoferować tylko jedno stanowisko w związku z czym turniej o niekwestionowany tytuł MEGA Boga Bijatyk rozpisany został na dwie drabinki single elimination (przecież bogowie nie przegrywają!).

Kiedy DE MvC3 ruszyło (bez fazy grupowej) w najlepsze usiłowałem podłączyć do laptopa dwa sticki tak, by działały bez problemów. Ostatecznie Mystery Tournament został uratowany przez Vana i Szostaka oraz ich Mayflashowe PCB.

Po pełnym emocji finale SSF4:AE nastąpiło naturalne rozprężenie na sali, na szczęście nie na tyle, by turniej MvC3 sprawił jakiekolwiek problemy organizacyjne. Idealne 16 osób na DE grało dzielnie i nieprzerwanie, a gdy już odpadłem po przegranej z Kotem zająłem się dopieszczaniem stanowiska pod następny turniej. Równolegle ruszyły zapisy na czwartego asa GXBursy – Windjammers.  W MvC3 Snake spaprał karę, co kosztowało go obudzenie Bestii666 w Libertym i zmusiło do zadowolenia się drugim miejscem.

   
Gdy Mystery Tournament i Windjammers były rozstawione i rozpisane odbyła się gala nagród za główne turnieje [Tu miejsce na link do YT, edit gdy załaduję] i w końcu ruszył MT.

Zasady MT:
1 Walka o wejście do jednej z dwu drabinek (przegrana na pierwszym etapie nie usuwała z turnieju).
Następnie 2x drabinka SE.
Każdy mecz przed top6 toczył się do dwu wygranych walk w jednej losowanej grze.
Obaj gracze grali na gotowych, skonfigurowanych stickach bez możliwości przepięcia na swoje kontrolery ani używania klawiatury.

Każda para tuż przed przystąpieniem do gry rzucała dwoma kośćmi dziesięciościennymi, pierwsza określała liczbę dziesiątek, druga jedności. Każdy z możliwych wyników miał przyporządkowaną grę na liście 50 tytułów.

Po wylosowaniu gry obaj gracze rozgrywali jedną walkę testową, aby mogli sprawdzić przyciski i wczuć się w system wylosowanej gry, po czym następował reset i mecz do 2 wygranych walk na podstawowych ustawieniach. Zbanowane były postaci ukryte oraz Krauser (zajmowanie 2 slotów na ekranie wyboru postaci uznałem za imba/brołken/etc)

MT przebiegał równolegle z Windjammers, obie gry zbierały wiele emocji - niesamowite starcie Snake’a i Wacho w Blood Warriors, czy Griever vs Crono w Dairaku Tenshi – The Fallen Angels toczyły się z przysłowiowym over-the-roof Hype. Niemniej, przy stanowisku naprzeciwko, na którym hektolitry potu wyciekały w Windjammers również publika szalała (a i graczom się zdarzało). W końcu Nadszedł wyczekiwany moment. W Windjammers wygrał Van, po nim na podium stanął Crono, następnie Michał. Księżniczka Balbinka zajął 4, osolone miejsce.

A w szale tajemnic weszliśmy w fazę top 6, tytularnych Mistrzów Bijatyk, którą ostatecznie cancelowaliśmy do Top4. Crono jako zwycięzca swojej tabelki trafił do wielkiego finału, lecz w drugiej tabelce pozostało jeszcze 3 wojowników. Aby wyłonić spośród nich 3 miejsce jak i oponenta Crono zarządziłem mecz KOTH. Każdy grał z każdym do 2 wygranych w 2 losowanych grach. Havoc zwyciężył nad Hikim 2:1, następnie TasTer pokonał Hikiego 2:0, pozostawiając Hikiego słonego, lecz i dumnego z tytułu Mistrza Bijatyk, wywalczonego w poprzednich etapach turnieju.

W końcu walka o wejście do wielkiego finału, TasTer vs Havoc. Pierwsza gra do 2, w X-Men Children of the Matoł, emocjonujący beam spam Cyclops vs Iceman i tryumf Havoca. TasTer jednak, artysta piano nie odpuszczał. Duchem był nadal silny. Kolejne losowanie i Bóg vs Bóg, dłonie artysty vs chwyt krzyża południa, walka w Trzy [3] Count Bout. Emocje sięgnęły zenitu, backdashowa kamerka poszła w ruch, gdy Tejotl wraz ze mną wychwycił, że Bogowie Bijatyk uwalniając swoją boską moc dadzą nam pokaz prawdziwej potęgi i należy to uwiecznić. Już, już TasTer znalazł instynktownie top tiera. Już, już w ruch poszły najtajniejsze sekrety mycia garów, kiedy do uszu wszystkich dotarło głośne trzaśnięcie.

Havoc, choć ze wszystkich sił, z zaciśniętymi zębami starał się kontrolować swoją moc, nie podołał. Nad Włocławkiem zadudniło ponure „I CAN’T CONTROL IT!” i wraz z DARK HAVOC RISES eksplodowała supernova Boga Bijatyk. Przy anielskich chórach i w matrixowym slow motion Dark Havoc wyrwał JLF Szostaka z uchwytów, bezlitośnie łamiąc śruby trzymające go w miejscu.


Niedziela 03 IX 2011 (oraz wczesny sobotni poranek) – dzień trzeci

   W tej sytuacji mogłem tylko niczym druid, zinterpretować sygnały bogów. Mystery Tournament, który odbył się na Bursie XI – GXBursie nie dobiegł końca. Dark Havoc – Bóg Rozwagi i Miłosierdzia zniszczył stanowisko, by żaden z Trzech nie stanął ponad innymi. Jako organizator, nakręciwszy pokorne wyznanie Havoca, który mimo boskiego statusu pełen jest szacunku i troski o bliźnich, poprosiłem go by wyznał Szostakowi, co miało miejsce. Następnie ogłosiliśmy przed backdashową kamerą, że z GXBursy trzech wojowników wraca nosząc tytuły Boga Bijatyk.

Bogowie Bijatyk:
Crono, DarkHavoc, TasTer

Ponadto, potężni wojownicy, którzy ulegli Bogom w trakcie swych zmagań na etapie Top5 mogą z dumą nosić tytuły Mistrzów Bijatyk.
Mistrzowie Bijatyk:
Hiki, Wacho_VHO

Niech jednak wszędzie dotrze głos – wszystkie nadane tytuły są gwarantowane tylko na okres czasu między jedną Bursą a drugą. Na Bursie XII również odbędzie się Mystery Tournament i w jego trakcie wyłonimy (być może) nowych 6 Mistrzów, 3 Bogów i (spośród tych 3) jednego MEGA Boga bijatyk. Tylko tytuł MEGA Boga Bijatyk pozostaje wieczny.

Wreszcie nadszedł czas spokoju. Turnieje rozegrane, pierwsi wojownicy pożegnani. Długa, konstruktywna rozmowa odbyta. Salę sprzątnięto, sprzęt odwieziono, zakończyła się jedenasta Bursa – Bursa, którą z pomocą Cieślaka organizował GXHiryu, a którego wspierał GXKierowca – GXYokuji.

Krótko:
Cieślak – Dziękuję za pomoc, dziękuję za wsparcie i dziękuję za poprzednie dziesięć Burs. To Twoje wysiłki zmotywowały mnie, żeby działać teraz.
Tejotl – Dziękuję za opinie i kręcenie Hype’u.
Crono – Dziękuję za pomoc przy turnieju SSF4:AE. Każdy uczestnik Bursy, któremu się ten turniej podobał powinien być Ci wdzięcznym.
TasTer, Kaczka i Gargooletz – Wasze towarzystwo było nieocenione przy sprzątaniu!
Ryu, Inu, Kosmo, Bellevar – Miło było się spotkać. Dziękuję za wsparcie sprzętem i klimatem.
Szostak – Dobra dyskusja była, Czesi niech drżą! Przepraszam, że nie dopilnowałem Twojego sticka.
Kot – Taskmaster + Akuma mnie przerosło, muszę poćwiczyć.
Van a.k.a bishounen Bursy – Windjammers uczyniłeś standardem. Nie zagrałem ani jednego meczu z Tobą, ale cieszę się, że przyjechałeś i liczę, że Cię nie zabraknie jako głównego seeda na następnym turnieju WJ!
Liberty – Jeszcze raz gratulacje MvC3, jeszcze raz odbierasz mi ochotę na grę w GG, jeszcze raz przepraszam Cię za fail z sam-wiesz-czym podczas gali rozdawania nagród.

Oczywiście, nie każdy uczestnik musiał się pozytywnie popisać. Były osoby, które z wolności robienia fermentu skorzystały. Wszystkim jednak zapowiadam, że XI Bursa była początkiem i dołożę starań żeby XII odbyła się i była jeszcze lepsza. Dziękuję wszystkim uczestnikom. Dla Was warto robić zloty.

(teksty:
INTRUSION!
Victoly!
Cancel przytomności
Cancel umywalki
DarkHavoc śpi - gała jest bezpieczna
TasTer ma manuala wyrobionego od gitary, DarkHavoc od mycia garów
I CAN'T CONTROL IT! DARKHAVOC RISES )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2011, 15:48:18 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 05, 2011, 15:02:23 »
O samej bursie nie trzeba dużo pisać, było jak zawsze zajebiście. ;] Cieślak's legacy wylądowało w dobrych rękach, Hiryu poradził sobie bez problemu. Największe plusy to oczywiście mystery tournament oraz brak rock banda. ;]

Co do turnieju streeta - to był zdecydowanie najlepiej obstawiony (jeśli chodzi o poziom) i moim zdaniem najlepszy turniej w tą grę od wyjścia sf4. Hype w niektórych momentach naprawdę dawał radę, a walki były epickie. Chociaż dla mnie strasznie dziwne było to, że ani razu nie grałem z Krillem. :F Nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz zdarzyło się tak, że obaj byliśmy na turnieju i w ogóle w żadnym momencie się nie spotkaliśmy. Nie chce mi się pisać tradycyjnej prywaty więc napiszę trochę o przebiegu turnieju dla mnie, może ktoś sobie przeczyta (i tak pewnie pisałbym to samo Pitrexowi ;d), pomijam grupy:

Pierwsza walka DE, vs Taster (Rufus vs Ibuki): po graniu w Szczecinie jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że ten matchup ma jedną prostą zasadę - nie daj się przewrócić, bo zostaniesz zabity. ;d Na szczęście udało mi się nie zebrać knockdowna więcej razy, niż mogłem sobie pozwolić i samemu udawało mi się robić knockdown akurat wtedy, kiedy Taster nie miał paska, co dało mi wygraną.

Druga walka DE, vs Fazza (Rufus vs Gen, Rose):  Fazza, zapomniałeś chyba że nie mamy jeszcze 2012 roku. :p Poczekaj na patcha i wtedy bierz się za Gena, chociaż już teraz bardzo fajnie nim grasz. Z Rose było sporo ciężej, jak to z Rose, ale bez całkowicie bezpiecznego reversala raz/dwa razy w ciągu rundy to nie jest już to.

Półfinał WB: jak dla mnie razem z finałem najlepsza walka w całym turnieju, jestem mega salty że nie została nagrana (po, albo juz w trakcie pierwszej walki wysiadła bateria w kamerze) :/ Maddest zmajndfakował mnie mówiąc mi że już w ogóle nie gra Feiem, przez co nawet na chwilę nie wziąłem go na warsztat. Przy stanie 2:0 dla mnie (Seth vs Rufus) Maddest zmienił na Feia i wyrównał do 2:2, w ostatniej rundzie pierwszej walki robiąc comebacka (I fucking had it ;[). Zmieniłem na Yanga i przegrałem 2:1 w rundach na totalnych żyletkach (nie będę pisał z jakiego powodu, bo denerwuję się na samą myśl o tym :F). Trzeba było to nagrywać. : (

Ćwierćfinał LB, vs Apolon (Rufus vs Yang): ten mecz był strasznie nieuczciwy, bo ja miałem tylko jednego przeciwnika, a Apo musiał walczyć aż z dwoma - ze mną i z negative edgem. ;] Ale mimo tego mecz był zacięty, chyba każda walka kończyła się finałową rundą, ale ostatecznie udało mi się wygrać 3:0. Thank you negative edge. :p

Półfinał LB, vs Żyleta (Rufus vs Zangief): musze przyznać że tej walki bałem się chyba najbardziej w całym turnieju (nie uspokoiła mnie nawet wygrana z Żyletą w grupie, bo tam grał Simem, który jest dobrym matchupem dla Rufusa i na którego jestem dość dobrze ograny). I bałem sie słusznie, bo mimo że wygrałem 3:0 każda walka była na maksa męcząca - ten matchup to jest grind od początku do końca, na szczęście pograłem dzień wcześniej z Giefem Maddesta i nauczyłem się robić ex ss'y na reakcję (z którymi i tak musiałem uważać, bo Żyleta po pewnym czasie zaczął baitować neutral jumpami).

Losers Finals: walka o której najchętniej jak najszybciej bym zapomniał. ;d Byłem już zły (bo oddałem poprzednią naszą walkę), nie miałem weny do gry i skakałem po postaciach jak debil, zamiast metodą prób i błędów wypracować jakiś solidny gameplan Rufusem/Yangiem (Viper w stresowych sytuacjach to jednak nie najlepsze rozwiązanie :p), i Maddest to wykorzystał. Fei long is too fucking solid, Capcom! W sumie to i dobrze, jak już odpadać przed finałem to najlepiej tak, przynajmniej nie ma tego c***owego uczucia, że zbiły cię w turnieju dwie osoby. ;d

Szkoda że Maddest nie wygrał, to by potwierdziło moje zajebiste wyczucie (przy stanie 2:0 dla Krilla podpowiedziałem mu, żeby wziął Ryu), no ale trudno. O turnieju marvela już nie chce mi się pisać mimo że według mnie był równie dobry, chociaż hype był o wiele mniejszy, bo nie dość że wszyscy byli już zmęczeni, to mniej osób ogarnia co się dzieje w tej grze. :p Top 4 z postaciami to:

1. Liberty (Wesker/Magneto/Phoenix, Storm/Sentinel/Phoenix)
2. Snake (Amaterasu/Wolverine/Tron)
3. Griever (She-hulk/Ryu/Hulk)
4. Kot (Taskmaster/Akuma/Wesker)

Skończyło się jak na evo, finiks wygrywa, logan drugi, co zrobić. ;d Ale finał był dobry i skończył się na żyletach (2:2 i ostatnie postacie, I had this shit tylko dropnąłem combo Tron :[ ), to było nagrywane? Tak samo mam nadzieję że ktoś nagrał moje walki z Havociem i Grieverem, muszę znowu zobaczyć te comebacki z 0:2 na 3:2. 8)

Pozdro dla wszystkich obecnych, kto nie był niech żałuje, zdecydowanie. ;] Aha, i Havoc wygrał swoim "Polskie evo, kolesie śpią na fotelach". XD

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 05, 2011, 15:43:57 »
@Havoc - 'pasywnie' od człowieka, który cancelował przytomność :D

Zapomniałem jeszcze o Żylecie - pamiętam twojego Giefa jeszcze z supera. Teraz to inna bajka. Ładnie przyskillowałeś.

Crono

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poznań Dojo
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Crono86
  • PSN ID: CronoPL
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 05, 2011, 16:36:25 »
Jako że w końcu w pełni zregenerowałem sie po Bursie, pora na opisanie moich wrażen ze zlotu :)

Turnieje:

SSFIVAE:
Przyznaje że nie liczyłem na zbyt wiele w tym turnieju, ostatnio bardzo mało grałem (brak czasu i sparingpartnerów) zatem zaraz po ogloszeniu grupy do której trafiłem : Snake.Żyleta,Szostak, Pro8e pomyślalem że mój udział szybko sie zakończy. Szcześliwie wygrałem pierwsze dwa starcia (pro8e, Szostak) i wyszedłem z 3 miejsca. Choć musze w pełni przyznać że w meczu z Szostakiem miałem dużego farta i wygrałem głownie ze wzgledu na bardzo nerwowa grę mojego przeciwnika.

W fazie DE odrazu trafiłem na członka elitarnego klubu Poznań Dojo i  musiałem stoczyć bratobójczy pojedynek z Grieverem (Cody vs Chun-Li) w którym zwycieżyłem (bez klaskania xD).

W Ćwiercfinale trafiłem na Cieślaka z którym dzień wczesniej toczyłem wyrównane boje w match-upie Dudley vs Chun i tym razem walka trwała do ostatniej rundy i żyletek energii. Była to zdecydowanie moja najlepsze walka w turze w której po emocjonujacym meczu wygrałem 3:2 resza to już historii i dwie szybkie przegrane do 0 z Krillem i Żyleta. Ostatecznie turniej ukończyłem na miejscu 5/6 wraz z Apolonem co i tak uważam za całkiem duży sukces, biorąc pod uwage iż Bursowe top4 gra już w jakiejś innej lidze niż cała reszta :)

MvC3:

Moja pierwsza gra i odrazu turniejowa. W pierwszej rundzie zgodnie z bursowa tradycja trafiam na kolege z Poznania Havoca i wykorzystuje te 3 szybkie przegrane na nauke podstaw systemu gdyż już w nastepnej rundzie trafiam na Szostaka i rozgrywamy pełen dramaturgii i emocji Noob vs Noob mecz  w którym wygrywam dzieki znalezieniu Infinite "kosiarki" Hsien-Ko (dół + special attack FTW) W nastepnej rundzie tradycyjnie znów trafiam na Poznan Dojo i Wacho odprawia mnie na Mistery Tournament ;)

Mistery Tournament aka "Bóg Bijatyk":
Z miejsca przyznaje że był to najbardziej bekowy turniej w jakim zdarzyło mi się brać udział xD
Gdyby nie on nigdy nie wiedział bym o takich perełkach jak Ninja Masters czy też Avengers in Galactic Storm. W pierwszej rundzie dostaje od Hiki w Fatal Fury zaraz po tym jak pomagam mu ze znalezeniem Top Tiera. W LB wygrywam już co tylko sie da raz po raz odnajdujac tania, chamska zagrywke w każda dostępną gre. Niestety nie dane mi było walczyć o tytuł Wielkiego Boga Bijatyk gdyż DarkHavoc postanowił sabotować ten wyjątkowy turniej. Licze na seeda i kolejna edycje :) Podziekowania dla Hiryu za pomysł i organizacje

Windjammers:

za sprawa Ryu w końcu doczekaliśmy sie 16 osobowego turnieju w mała rewelacje tej edycji Windjammers- PowerFlying disk! Walki były bardzo emocjonujace i musze przyznać ze jak na totalnych nowicjuszy w tą gre Michał, Tejotl pokazali niezwykłego skilla. W finale zasłużenie przegrałem z Vanem i zadowoliłem się 2-miejscem aczkolwiek wielką szkoda jest to że nasze finałowe starcie nie zostało zachowane w postaci streema dla przyszłych pokoleń gdyż 30-sekundowe wymiany specjali robiło wrażenie takie że bałem się nawet na chwilę mrugnąć :) Gratki dla Vana i Michała za podium  :)

Na koniec mała prywata:
@Hiryu – Dzieki wielkie za organizacje, prowadzenie, wyrozumiałość i pomoc z bankomatem. Miałeś genialny pomyśł z turniejem Boga Bijatyk i mam nadzieje że nadal będzie ci sie chciało to wszystko organizować. Jeśli tylko będe w PL wbijam na każda Burse :)
@Cieślak – Również wielkie thx za organizacje. Dzieki za świetny emocjonujący mecz w turnieju syfa, mam nadzieje że znajdziesz jeszcze troche Magii w tej grze i wrócisz do częstszego grania :) Przyznaje również że co jak co ale Włocławskie naleśniki to klasa światowa, dzięki wielkie za cynk
@Snake – 3 w streecie 1 w marvelu ewidentnie rządzisz w bijatyki, przyznaje że twój mecz z Maddestem w półfinale WB to mistrzostwo świata i mam nadzieje że nastepnym razem pogramy tez troche Freeplayi
@Krill – "Jestem słaby w tą gre" ciagle sie nie sprawdza bo znowu wygrałeś, wymiatasz tą chunka, wpadaj do nas czesciej w Poznaniu bo musze się w końcu nauczyć lepiej grać tą postacia
@Maddest – Genialny mecz ze Snakiem, dzielnie walczyłeś z Krillem w finale, szkoda że nic ze soba nie pograliśmy bo widzę ze mocno przyskillowałeś od czasów starych Ranbatów. Musimy to nadrobić na PSN-ie ;)
@Żyleta – Zmiana postaci na Giefa a i tak jechałeś wszystkich po kolei :) Dzieki za szybki podwójny wpierdziel w turnieju i wpadaj jak  najczęściej
@Fazza – Masz zupełnie innego Gena od Havoca i w związku z tym nie wiedziałem co się dzieje w tym  Match-upie. Nasze mirrory Rose vs Rose to mój ulubiony match-up w SF ever xD. Następnym razem musimy więcej pograć... jakieś FTW 30 Rose vs Rose 
@Szostak – Dzieki wielkie za wsparcie i rady w turnieju. Co sie spotykamy to grasz kimś innym ale i tak robisz to bardzo dobrze. Popracuj nad nerwami i w turach będziesz zachodził o wiele dalej :)
@Pro8e – Mój nastarszy znajomy ze sceny bijatyk :) Fajnie że troche pograliśmy i pogadaliśmy. Dobrze widzieć że nie ulegasz chwilowej modzię i ciągłe wiernie łupiesz w tego GG. Koniecznie pozdrów Patrola
@Hiki – Nic nie graliśmy w street ale następnym razem przypomnij mi bym nigdy nie dawał rad swojemu przeciwnikowi, z tym Joe Higashim to sam wykopałem sobie grób xP
@Michał – Gościu albo masz mega talent albo skillowałeś w piwnicy przed turniejem w Windjammers. Poza Vanem byłeś moim najtrudniejszym przeciwnikiem, a swoją droga na następna Burse popracuj nad jakaś lepsza ksywka ;)
@Kot – Nieżle wymiatasz tam w tego Marvela, keep up the good work i wpadaj jak najczęściej
@Ryu -  Dzieki za organizacje turnieju w Windjammers. Widać że złapałeś niezła wkretę na tą gre, twoje historie z życia wżiete też rządza ;)
@Tejotl – W streeta nie pograliśmy ale widze że nadal wkurzasz wszystkich tym swoim lataniem po planszy Vega, może to i dobrze bo nienawidze tego match-upu ;). W Windjammersach pokazałeś niezłego wrodzonego skilla, troche potrenujesz i pojedziesz każdego
@Taster – Szkoda że nic ze soba nie pograliśmy a nasze spotkanie o tytuł Mega Boga Bijatyk nie doszło do skutku przez Bursa Moment 01 xP, na następnej Bursie musimy wszystko rozstrzygnąć :)
@Kaczilla – Wielkie kudos za elegancja wódeczke i sok porzeczkowy. Tak jak mówiłeś musimy w końcu wiecej ze sobą pogadać i pograć. Obowiązkowo next time
@Van – Dzieki za gadke i gre niemal we wszystkie tytuły, fajnie było cie poznać, ,mam nadzieje że to nie będzie twoja ostatnia bursa bo następnym razem tytuł w Windjammersach nie przyjdzie ci tak łatwo
@Avi – Kto jak kto ale nikt nie nakręca Hypu przed walkami tak jak ty. Dzieki wielkie za tuczenie czekolada i chipsami. Fajnie było pogadać i dowiedzieć się że znasz się na porządnej kinematografii spoza tego całęgo Hollywood :)
@Poznan Dojo – Chłopaki dzieki wielkie za wspólne wspieranie i eliminowanie siebie nawzajem xP, szkoda tylko że Havoc okazał się takim "Warszawiakiem" ale mam nadzieje że następnym razem będzie jeszcze lepiej :) Vipe, Snow żałujcie że nie byliscie

Oczywiście pozdrowienia i podziękowanie dla całej reszty o której przypadkowo zapomniałem tudzież nie dane mi bylo pograć&pogadać i do następnego

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 05, 2011, 16:45:28 »
A właśnie Crono - dzięki za sticka , szkoda że nie pograliśmy , jak dostane sticka to kupie AE na PS3 i napewno coś się zagra.
Jeszcze przypomniałem sobie o Wacho który mnie zmindfuckował tymi combosami różowym rogiem :D

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Bursa XI - GXBursa - [2,3,4 września 2011] Włocławek
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 05, 2011, 17:13:43 »
Łatwo nie będzie, ale nadał tytuł Windjammera pozostanie mój ; ) Teraz tylko czekać aż pojade na SBO
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."