Autor Wątek: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice  (Przeczytany 34151 razy)

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 07, 2012, 13:47:51 »
dzienks... a Tenshi???

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 07, 2012, 14:18:23 »
Poznań, ekipa TcT.

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 07, 2012, 14:28:44 »
Jeszcze jakis kontakt, gg czy cos do tych osob (przynajmniej jednej) to juz wogole byloby super. Chce zrobic malutki wywiadzik na temat turnieju i samego wystepu

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 07, 2012, 14:46:02 »
Dzięki za tur za freepleje wszystkim. Niestety się nie popisałem na tym wyjeździe obiecuje się poprawić i zdecydowanie popracować nad opanowaniem przy żyletkach a i przypomniał mi się wałek jak grałem z amokiem to zmienił postać mimo tego, że wygrał rundę :D ale to i tak mało ważne :)
Do następnego :)
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 07, 2012, 19:57:08 »
Hehe... :) to nie był wałek tylko chciałem spróbować inną postacią :P a że tymi dwoma gram troche to tak wyszło ;) ale i tak grało się super na następnym turnieju jak będziemy odegrasz się ;)

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 07, 2012, 21:39:52 »
Dobra, nie będę się rozpisywał - powiem tyle, że turniej pozostałby w mojej pamięci jako porządny, gdyby nie przekręt z nagrodami. No ale, taka rzeczywistość polskich turniejów Tekkena - 30 osób obecnych, z czego połowa kumatych graczy, nie dziwi mnie więc w sumie ze zainteresowanie i nagrody małe, bywa. Wkurza mnie natomiast, że o wszystkim dowiadujemy się po fakcie - dlatego też po fajnym w sumie turnieju i związanym z nim sukcesie pozostaje niesmak. Trudno.

Dzięki dla Łysego, Velura i BigBoya za support i towarzystwo, dla Tenshi, Robsona i Greya za pogaduchy w podróży i po (pozdro Łukasz, fajnie że wpadłeś do Łodzi!). No i wielki przytulas dla Olgotki za motywowanie, kształtowanie psychiki, nieskończony support i tydzień wieczorowych sparów przed turniejem - bez ciebie by się nie udało, ale następnym razem będzie do zera!  :-*

Garść podziękowań dla Amoka, Ruperta i Batiego za turniejowe emocje w walkach. Bati i Tenshi, macie u mnie piwko za wyeliminowanie Frizena, zaś ten ostatni ma kopa w tyłek za obijanie się w graniu, mam nadzieję że do Helsinek poukładasz na nowo grę. Szacunek dla HiKrusha za skuteczną grę i wdzięczność za podwózkę, a dla Pycha i Gordafa za spary i pogadanki.

I prywatne podziękowania dla Adama, za napięty finał, lekcje cierpliwości i nerwów. Gra z tobą zawsze czegoś uczy!

Pozdrawiam i do następnego! :)

PS. Aha, propsy dla Kreliana i Aramisa, za rzetelne przeprowadzenie turnieju i serdeczne podejście!

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 07, 2012, 21:58:55 »
Hehe... :) to nie był wałek tylko chciałem spróbować inną postacią :P a że tymi dwoma gram troche to tak wyszło ;) ale i tak grało się super na następnym turnieju jak będziemy odegrasz się ;)
Nie w tym rzecz. Wygrany nie może zmieniać postaci.
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.



amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 07, 2012, 23:59:21 »
Wiem wiem o co mu chodziło ;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 08, 2012, 01:21:45 »
Secundo, to dzięki za gratulacje, ale jakbyście zobaczyli, jakim stylem wywalczyłem to top 6, to aż wstyd. Na swoje wytłumaczenie mam to, że przez Mashtera mam traumę związaną z Lawem i boję się go atakować czymś innym niż low, rzut i peakaboo d/f+2. Auto pancz pary na fejku, pójdę przez to do psychiatry chyba. A że PKB d/f+2 wpuszczać nie chciałeś, a lowy blokowałeś, to zostały mi tylko rzuty. Zwyczajnie nie miałem pomysłu na nic innego. Ot, kolejny przypadek w tej grze, w którym lepszy gracz przegrywa z burackim, ale skutecznym stylem gry.
Daj spokój, w locie wypracowałeś taktykę która działa i egzekwowałeś ją do końca. To nie twoja wina że gra jest jaka jest. ;)

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 08, 2012, 14:59:18 »
Na miejscu z masterembkb + kolega z żoną byliśmy wczeeśnie bo jakoś o 7:30. Nikogo jeszcze nie było, tylko organizatorzy. Widok 20 stanowisk napawał optymizmem, ale okazało się, że będziemy grali tylko na 8 - nie bylo to dużym problemem bo w zeszlym roku były z tego co pamiętam tylko 4. Najpierw przybył Sub z TeeVarem i czekaliśmy na Kreliana bo miał przy sobie gry. Po jego przybyciu - standardowa krzątanina, sprawdzanie kto już się pojawił, kto się dopisał itd. Ludzie sobie grali freeplaye, masterbkb robił fotki z hostessami, a my lataliśmy od punktu do punktu w celu weryfikacji uczestników. W końcu zaczeliśmy układać grupy czego niedokonalibyśmy bez nieocenionej pomocy Tundry;p. Tur się zaczął. Plan był taki, że każda grupa miała swoje stanowisko, a na pozostałych grali freeplaye. Po kilku walkach jednak chyba się ludziom odechciało freeplayowania więc kilka grup rzuciliśmy na dodatkowe konsole - znacznie to przyspieszyło całą fazę. Moja grupa zakończyła walki najszybciej, Tundry najwolniej;p. Po grupach, chwila przerwy i ukladanie DE - bez walków, bez rozkladania faworytów - tak jak powinno DE wyglądać. Cała faza DE była ostra - wiele niespodzianek. Tenshi pokonała dosyć gładko Frizena, a Bati Robsona. Tokis i Gajda szli do przodu jak przecinaki. w pierwszej 6-8 działy się niesamowite rzeczy - HiKrush bodajze wyeliminował Robsona, a Bati który niszczył ludzi Kingiem, ubił Frizena! W międzyczasie Tenshi spadła do drabinki przegranych dzięki Gajdzie. Tokis, grając rewelacyjnie Zafiną wyszedł jako pierwszy finalista z drabinki wygranych. W drabince przegranych był Replay walki Tenshi vs Gajda. Tenshi gra wyśmienicie, ale ma wyraźne problemy z wyrywaniem się z rzutów co wykorzystał Gajda. Ponadto bardzo łykała d/f+1,4~4 Jina co było zaskakujące. Gajda za to świetnie wykorzystywał każdego whiffa. Tak więc mieliśmy już finalistów Tokisa i Gajdę. Przed finałem dowiedzieliśmy się z Krelianem, że nie będzie obiecanej kasy i pula wynosi 600zł (300,200,100) jako, że szła na to kasa z zapisów. Postanowiliśmy nie mówić tego przed finałem. Walka finałowa turnieju była bardzo zacięta, Gajda musiał wygrać 2 razy do 5ciu i pierszą piątkę mu się udało, w drugiej jednak Tokis dostał boosta i zakończył turniej na 1szym miejscu. Teraz był krytyczny moment - trzeba było poinformować podium o zonku z nagrodami. Wytłumaczyliśmy sytuację, ale dodatkowo postanowiliśmy zawołać głównych organizatorów, aby oni powiedzieli swoje 3 grosze - nie chcieliśmy aby ktoś pomyslał, że my zwinelismy w jakiś sposób kase - ekipa z Honmaru przyjechała tam charytatywnie i nie mieliśmy z tego złamanego grosza. Po prostu orgowie spodziewali się, ze w dniu turnieju przyjdzie 40 typa z ulicy (we wsi gdzie chyba nawet nie ma tylu domów licząc kościół i szkołę). No szkoda, naprawdę szkoda, bo cały turniej przebiegł super sprawnie, bez zadnych problemów, ale jak to w Polsce zawsze musi COŚ być. Potem wręczenie nagród, po którym natychmiast się ulotniliśmy (była już 18sta).

1. Tokis (Zafina i chyba w grupie z kimś grał Christie)
2. Gajda (Jin)
3. Tenshi (no zgadnijcie)
---------------------------
4. Bati (King)

Niecodzienne podium (dobór postaci) trzeba przyznać. Walki Tokisa i Tenshi były tak fajne, ze aż chciało mi się w to zagrać. Generalnie obsada turnieju była mocna, nawet niechcący stworzylyśmy jedną grupę śmierci (daliśmy Tenshi i Batiego jako faworytów, a okazało się że Rupert - którego nie skojarzyłem - wszystkich rozjechał, dodatkowo był w niej też Junior).

Ogólnie impreza poza kwestią nagród wypadła bardzo fajnie. Organizatorzy mają nauczkę z tymi nagrodami i jeżeli za rok byłaby kolejna edycja to na pewno nie będzie już takiego zonka.
"Don't f%ck with a witch"

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 08, 2012, 15:26:15 »
Dzięki jeszcze raz wszystkim z którymi grałem w grupach i na freeplayach. W sumie to dobrze się bawiłem na turnieju, ale o swojej grze to się lepiej nie będę wypowiadał. W ogóle to dalej nie mam pojęcia dlaczego nie odpaliłem tej 4 po low spinach przy grze z Tenshi i chyba się tego już nie dowiem :D .Pasuje poćwiczyć, żeby następnym razem były jakieś lepsze wyniki :) Gratulacje dla podium.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 08, 2012, 16:12:16 »
Moja grupa zakończyła walki najszybciej, Tundry najwolniej;p
ale jak to mozliwe przeciez tundra to prawa reka honmaru, nie rozumiem tego co sie stalo
fade em
need dat

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 08, 2012, 16:26:34 »
Organizacja to trudna sprawa ;p

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 08, 2012, 17:41:07 »
Tenshi pokonała dosyć gładko Frizena, a Bati Robsona.
Jak zwycięstwo kogoś w ostatniej rundzie na żyletkach (stan 2:2 w walkach i 2:2 w rundach) nazywasz gładkim pokonaniem to gratuluję... :o

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 08, 2012, 18:02:08 »
Moja grupa zakończyła walki najszybciej, Tundry najwolniej;p
ale jak to mozliwe przeciez tundra to prawa reka honmaru, nie rozumiem tego co sie stalo
Najpierw Tunder bardzo nie chciał ze mną grać, a później dojechał ktoś z Warszawy i go do nas dopisaliśmy.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.