Autor Wątek: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3  (Przeczytany 4708 razy)

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« dnia: Grudzień 14, 2010, 14:31:34 »


W związku z Waszymi pytaniami i prośbami odnośnie kolejnego turnieju online, wychodzimy po raz kolejny z inicjatywą zorganizowania owego eventu. To kolejna odsłona turnieju online w Tekkena 6 pod egidą Honmaru. Poprzednie edycje, pozwoliły nam na nabycie niezbędnego doświadczenia, które miejmy nadzieję, pozwoli nam zorganizować jeszcze lepszy The Iron Fist Tournament :). Jak pewnie zauważyliście, tym razem startujemy bardzo szybko, aby spełnić Wasze oczekiwania i miejmy nadzieję, że częste turnieje staną się już małą tradycją. Nowością będzie, że będzie to pierwszy turniej w Tekkena 6, przeprowadzony przez użytkownika forum (czytaj: mnie;p). Mam nadzieję, że uda mi osiągnąć zamierzony cel i Was nie zawiodę. Czytając Wasze komentarze podczas ostatniego turnieju, w którym brałem udział, wyciągnąłem kilka wniosków. I nasunęło mi się kilka propozycji, które mogą polepszyć rozgrywkę online, mianowicie:

1. Dużo osób narzekało na rzuty online, oczywiście nie można ich zbanować, natomiast zezwala się na dogadanie się przed walką, na np. nieużywanie ich. Zdarzyło mi się zagrać kilka takich walk. Jeśli obu graczom takie coś pasuje, to czemu nie? Każdy doskonale wie, jak ciężko się wyrwać z rzutu offline a online jest to praktycznie niemożliwe.

2. Tutaj bardziej w celu przypomnienia regulaminu. Sporo z Was, skarżyło się na bardzo złe połączenie z jakimś graczem, które uniemożliwiało sensowną grę. Jeśli to się zdarzy, nie rozgrywajcie walki , bo wtedy już nie będzie odwrotu, napiszcie o tym na forum i jeśli zostanie to potwierdzone, to osoba, po której leży wina, przegra.

3. Nie możemy ustalić, jakie minimalne połączenie jest grywalne, bo na ten temat też była dyskusja, jednakże proponuję nie grać gier z połączeniem mniej niż 3. Poczekać, może uda się zagrać na lepszym, pójść do znajomego itd. Chodzi o fun a nie o męczarnie i potem wyzywanie innego użytkownika, że wygrał przez laga itd. Turniej jest od graczy dla graczy i głównie chodzi o dobrą zabawę, a zdążyłem zauważyć, że niektórzy traktują ta grę zbyt poważnie i potem były niestety jakieś nieporozumienia.

To tyle w kwestii wstępu, życzę dobrej zabawy. Mam nadzieję, że frekwencja nam dopisze i będzie to naprawdę dobry turniej. Dodam też od siebie, że też biorę udział :). Poniżej podstawowe informacje o turnieju. Wszystkie pytania można kierować do mnie i w sytuacjach problematycznych, postaram się obiektywnie je rozwiązać.


Podstawowe informacje:


Tundra Cup odbędzie się wyłącznie na konsoli Playstation 3.


Uczestnicy:

Lista uczestników (widoczna po zalogowaniu się na konto).


Zapisy:

1. Turniej rozgrywany będzie na naszym systemie turniejowym.

2. Aby móc się zapisać trzeba mieć konto na naszym forum oraz być zalogowanym, a następnie przejść do zakładki Zapisy znajdującej się w Menu po lewej stronie. Po kliknięciu przenosimy się do kolejnej podstrony, na której klikamy Zapisz się obok Tundra Cup.


Dla osób, które mają problem z zapisaniem - można to teraz zrobić także poprzez bezpośredni link do zapisów.


3. Informacje o grupach pojawią się w terminie późniejszym.


Regulamin:

Regulamin dostępny jest w tym miejscu.


Termin rozpoczęcia turnieju:

Zapisy odbywają się do 19 grudnia do północy. Turniej ruszy najprawdopodobniej dzień później (więcej informacji wkrótce).


Pozostałe kwestie:

Jestem otwarty na wszelkie sugestie związane z nadchodzącym turniejem, dlatego też jakiekolwiek pytania, uwagi czy propozycje będą mile widziane w tym temacie.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak zaprosić wszystkich graczy do zabawy, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia


Topic turnieju

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2010, 17:45:22 »
Hahahah. Dla turnieju pod taka nazwa moglbym przelknac moja niechec do online i sie zapisac, ale ostatnio mam jakiegos strasznego laga i wszystkie polaczenia to 1-2 kreski. W SSF w ogole mi meczy nie szuka ;D. Powodzenia wam.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2010, 19:25:18 »


2. Tutaj bardziej w celu przypomnienia regulaminu. Sporo z Was, skarżyło się na bardzo złe połączenie z jakimś graczem, które uniemożliwiało sensowną grę. Jeśli to się zdarzy, nie rozgrywajcie walki , bo wtedy już nie będzie odwrotu, napiszcie o tym na forum i jeśli zostanie to potwierdzone, to osoba, po której leży wina, przegra.

Topic turnieju

Nie biorę w tym udziału więc mnie to jakoś specjalnie nie rusza, ale mimo wszystko pragnę zwrócić uwagę na swoistą kontrowersyjność jednego punktu... Co to znaczy "osoba, po której (stronie - przyp. red. ^^) leży wina"? Zazwyczaj zdarza się tak, że niektóre osoby mają ze sobą słabe połączenie, albo nie mogą się połączyć wcale, ale nie można tutaj mówić o niczyjej winie - po prostu niekompatybilność pewnych provider'ów internetu. 

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2010, 19:47:14 »
No no, Tundra już wyrósł na osobistość pod której imieniem się organizuje turnieje. Co następne? Koszulki, pady?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tundra

  • Gość
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:35:33 »
PePe chodzi o to, ze czasami ktos ma bardzo slaby z net. I to nie z jedna osoba ma zle lacze, takowa informacje sie sprawdza i jesli wielu uzytkownikow ma z dana osoba ten sam problem, to przegrywa. Zeby miec polaczenie 3 nie trzeba miec nie wiadomo jakiego neta, a  3 to juz jets jakos grywalne. Nie ja ustalilem zasady, to jest w regulaminie honmaru. Nevan :D Nazwe wymyslil moderator forum nie ja :D Ale dzieki za uznanie :D

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:41:36 »
No no, Tundra już wyrósł na osobistość pod której imieniem się organizuje turnieje. Co następne? Koszulki, pady?

Rozumiem co chciałeś przekazać swoją wypowiedzią. Jednakże turnieje użytkowników na honmaru najczęściej są tak nazywane, także w tym wypadku nie ma tutaj nic dziwnego :)

Pitrex

  • Gość
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:43:00 »
Ja zamawiam gacie z wygrawerowanym napisem "Mariusz"Tundra"Pudzianowski" :D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2010, 22:12:32 »
Przecież niczego, Dzieci moje drogie nie neguję tutaj:-). W ogóle to Tunder zdobył ogromną popularność w trakcie mijającego roku i mu za to gratuluję:-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:14:13 »
Ja zamawiam gacie z wygrawerowanym napisem "Mariusz"Tundra"Pudzianowski" :D

Wygrawerowanym? Czyli gacie z metalu?


K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2011, 00:03:14 »
No i po turnieju :)

Podium:

1. Tundra
2. Komandos
3. Grizzly

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2011, 00:25:53 »
Tundra ma mega skilla, tylko gry pomylił, powinien grać w WWE zamiast w Tekkena :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2011, 00:27:56 »
Ale to nie byl tekken. To byl tekken online.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2011, 00:33:00 »
No właśnie, dlatego wygrał ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2011, 01:40:16 »
Mowilem to juz wielokrotnie, ale we wszystkich swiatowych spisach gier powinna dodatkowo figurowac pozycja T6:O.

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2011, 02:10:53 »
No co wy!? Ktoś chciał w tym czyś z tunderanickiem w  nazwie grać!? zadziwiacie mnie! Do bani z takimi wymiocinai :P

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P