Autor Wątek: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE  (Przeczytany 7669 razy)

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2011, 00:35:34 »
Wlasnie, w jaki sposob oszukiwaliscie, bo nie ogarniam...

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 26, 2011, 00:46:34 »
Domyślam się, że chodzi o to, że Nevan grał sam dwoma postaciami. No na prawdę, powód do wyzywania ludzi od złamasów. :F

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 26, 2011, 00:51:46 »
Dobra, gwoli ścisłości:
1. Grać we 2 jest trudniej niż samemu. Dużo trudniej timingowe rzeczy robić, dużo trudniej tagować. Myśl jest dużo szybsza niż jakakolwiek forma komunikacji, więc w przypadku jednego gracza jest decyzja "robię X" -> typ robi X, w przypadku nawet super zgranej pary jest decyzja "robimy X" -> powiedzenie "ej robimy X" -> zrobienie X -> ew. usłyszenie wiązanki bluzgów bo X było spóźnione o 0.5 sekundy.
2. Gdzie w regulaminie jest napisane że nie można grać we 2?
3. Jak ktoś gra na czyimś nicku w teamie to nie nabija sobie pkt, więc tak naprawdę szkodzi tylko sobie.
4. Jak przegrasz z teamem X + Y to są spore szanse że przegrałbyś oddzielnie z X i Y. Co nie znaczy że X czy Y > Z, i tak liczą się turnieje offline jeśli chodzi o "powerlevel".

Także sorry Apock, chciałbym wziąć twoją stronę bo cię lubię, ale nie mogę. Jak dla mnie robisz niepotrzebną napinkę, przemyśl to na chłodno najlepiej.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:06:52 »
Ale to nie ma nic do rzeczy, kto miał przewagę kto jej nie ma. Mieliśmy grac w tag teamach (sami), a nie 2v2. Myślałem, że to oczywiste, Crono, zresztą na czacie przyznał, że chodziło o tag teamy(1v1) nie 2v2. Więc jeśli ktoś grał we dwójkę to uznałem to za oszustwo, tyle.

Jeśli się mylę, to przepraszam, natomiast bardzo nie lubię jak ktoś oszukuje. ;)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:13:58 »
Domyślam się, że chodzi o to, że Nevan grał sam dwoma postaciami. No na prawdę, powód do wyzywania ludzi od złamasów. :F
Wręcz przeciwnie - chodzi o to, ze dziś każdy miał grać sam w trybie TAG dwoma postaciami (jedna osoba), a Nevan ze mną dla beczki postanowił grać na koncie Oskara w parze online na jednej konsoli (bo można); na dodatek teraz mam jeszcze większą B K, że wyszła z tego taka afera :D Udał się dziś wieczór, nie powiem.

Na dodatek tak wyoszukiwaliśmy, ze ani ja, ani Nevan ani Oskar nie dostanie punktów rankingu ranbatów, olaboga :o

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:20:24 »
Na dodatek tak wyoszukiwaliśmy, ze ani ja, ani Nevan ani Oskar nie dostanie punktów rankingu ranbatów, olaboga :o

Qjon, ja nie chcę nic mówić ale są granice walenia w ch*ja. Gdyby to był Oskar + Nevan to jeszcze bym rozumiał ale tak to po prostu wtf? Jak będziemy kiedyś grali i oddam komuś pada bo np. nie lubię matchupu to będzie ok? Ja rozumiem że online = niepoważne gry ale kurde, scena jest mała, wszystko gra tylko i wyłącznie jeżeli wszyscy mają chęci i grają fair, po co robić jakieś cienkie wałki? I pomyśl też o Crono - typ się stara, poświęca czas żeby to zorganizować co tydzień, a ty go stawiasz w sytuacji że musi rozkminić czy ma podstawy do stwierdzenia przewinienia a potem w locie wymyślić co z tym robić... no cholera, trochę szacunku dla ludzi :/

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:26:41 »
To i tak mój ostatni udział w jakichkolwiek rozgrywkach online na przynajmniej 2 miesiące, więc ten jednorazowy wybryk nie powinien zakłócić wam dalszych rozgrywek.
But the trollshow must go on.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:32:51 »
To który to udział nic nie zmienia. Punktacja nic nie zmienia. Ogólnie nic się niby nie stało, bo "onlajn is a dżołk". Więc co mnie zdenerwowało? Ano fakt że ktoś poświęca swój czas żeby coś dla ludzi zorganizować, a ty robisz tam lipę mimo że nic na tym nie możesz nawet zyskać. Sorry, to nie jest fajne - i nie sądzę żebym był trollem pisząc że zjebałeś.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 01:34:30 wysłana przez Wombat »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:44:30 »
Rozegraliście walkę? No to w jaki sposób to przeszkadza Ranbatowi? Na miejscu Crono przyznałbym pkt zgodnie z PSN id i nie ma się o co spinać.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:48:18 »
Rozegraliście walkę? No to w jaki sposób to przeszkadza Ranbatowi? Na miejscu Crono przyznałbym pkt zgodnie z PSN id i nie ma się o co spinać.

Dobra, to na następnym offline'owym turnieju vs. Qjon przekazuję pada Volowi bo mam taką fantazję. Że niby ktoś będzie miał pretensje? Ale przecież nie ma się o co spinać, prawda?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:53:30 »
Dobra, to na następnym offline'owym turnieju vs. Qjon przekazuję pada Volowi bo mam taką fantazję. Że niby ktoś będzie miał pretensje? Ale przecież nie ma się o co spinać, prawda?
Tym lepiej dla mnie :D

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:56:04 »
Tym lepiej dla mnie :D

Dobra, to oddam JWongowi :D

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:57:08 »
No to teraz faktycznie lipa :/ Na pocieszenie dubstepowa owca:
http://www.youtube.com/watch?v=uStsVSUupbI

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2011, 02:07:52 »
Dalej nie czaję, o co chodzi co poniektórym... Graliśmy TAGA zgodnie z regulaminem - że Oskar był w pracy wtedy i nie mógł wziąć udziału to nie wziął. Że Qjon i ja mieliśmy naprawdę udany wieczór dzięki temu ranbatowi (czy jak to się tam pisze) to chyba lepiej niż gorzej? I proszę nie mówić mi o oddawaniu pada w offline, sorry ale to trochę inny świat jest.

Proszę też przyznać mojemu Bratu pkt zgodnie z regulaminem Waszych rozgrywek - jak pisał wcześniej Hiryu użyczył swojego PSN ID więc się mu to należy - jakby wpierdlił do zera dwie pierwsze walki to by nikt nic chyba nie skomentował?

A Chrono ma mój szacunek za ogarnianie tego burdelu co się dział na necie... Qjon poinformował go w trackie rozgrywek kto faktycznie gra.

@Wombat - a co by to była za różnica, gdybym grał w teamie z Oskarem? Czy trzeba być spokrewnionym, żeby to nie było "oszustwo"?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 02:13:39 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ranbat IV - 25.06.2011 21:30 TAG BATTLE
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 26, 2011, 02:38:04 »
Nevan - granie TAGa na zasadzie "osoba z konta + ktoś tam" jest jeszcze ok (nie było zabronione afaik). Granie za kogoś już nie. Popatrz że ja się nie czepiam że graliście we dwóch, tylko że graliście we dwóch na innym nicku. Kurde, nie mogliście grać np. na twoim? Myślę że zupełnie inaczej zostałoby to odebrane. I sorry, ale przyznanie Oskarowi punktów to chyba jakiś żart? Że co, nie grał i ma dostać pkt? :D Kurde, jakby ten tok myślenia pociągnąć do jego logicznej konkluzji to możnaby wygrać te ranbaty w ogóle w nich nie grając... no bez jaj. Czym to się różni od oddawania pada w offline? Tym że gracze się nie widzą, a rozgrywka jest gorsza bo są lagi? Sorry, fair-play się między offline i online nie zmienia.