Autor Wątek: Showmatch NetWars vs backdash  (Przeczytany 34295 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Showmatch NetWars vs backdash
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 27, 2011, 18:47:55 »
Turnieju nie będzie na 100 %w Lipcu, bo ja już organizuję 2 turnieje w tym miesiącu ( ikar cup [pes] i ostatnia tawerna [pes,tk]) , a na trzeci jadę do tarnowa :D  Natomiast już wysłałem zapytanie do pozostałych organizatorów z propozycją aby zrobić to w pierwszym, góra drugim weekendzie sierpnia i w tym okresie możecie się go spodziewać. Ponadto będzie turniej w streeta i marvela, czyli turniej w gry 2d które są w 3d :D

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Showmatch NetWars vs backdash
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 27, 2011, 18:56:49 »
Frizen SBO to w zasadzie KOTH (:.
Ale offline ;> I mozna zagrac ze do jednej wygranej ale do 12 winow jak bedzie po 6 osob.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Showmatch NetWars vs backdash
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 27, 2011, 19:09:14 »
Chce podziekowac BD Team za umozliwienie mi gry. Wyszlo tak calkiem spontanicznie!
Szkoda, ze przegram do jaja bo spoko moglem ugrac pare walk - nie raz bylo na zyletach :D

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Showmatch NetWars vs backdash
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 27, 2011, 19:22:57 »
Turnieju nie będzie na 100 %w Lipcu, bo ja już organizuję 2 turnieje w tym miesiącu ( ikar cup [pes] i ostatnia tawerna [pes,tk]) , a na trzeci jadę do tarnowa :D  Natomiast już wysłałem zapytanie do pozostałych organizatorów z propozycją aby zrobić to w pierwszym, góra drugim weekendzie sierpnia i w tym okresie możecie się go spodziewać. Ponadto będzie turniej w streeta i marvela, czyli turniej w gry 2d które są w 3d :D

W sumie to chyba nawet lepiej jak sierpień, pewnie im większe wyprzedzenie tym większa będzie frekwencja :D Szkoda tylko że na żadnej tawernie dla MK nie znalazło się miejsce...

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Showmatch NetWars vs backdash
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 27, 2011, 20:04:02 »
Ja się akurat z tego cieszę, Tawerna to nie miejsce dla Mortala :D Wolę wersję gdzie będą też turnieje w inne bijatyki 2d, taki koncept imo przyjmie się znacznie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 20:06:06 wysłana przez ZajmaN »