Autor Wątek: MK9 - Online  (Przeczytany 52953 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:17:07 »
Najprawdopodobniej jest jak mowisz. Ale polecam to obadac bo naprawde ciekawie to wyglada ;d.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:46:37 »
Pogralem teraz offline na CRT i normalnie za wczesnie karze. Fajna gra. Jestes za wczesnie z kara. Czaicie to?
Czyli miałeś wcześniej tv/monitor z lagiem :P

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 04, 2011, 11:14:15 »
Kazdy lcd ma laga najwiekszego przez DVI najmniejszy jest po VGA (vga tryb wyłacza wiekszosc wodotryskow z monitora), z HDMI roznie zalezy od monitora i firmy swego czasu niezle sobie ACERy radziły z tym choc to kiepscizna. Najgorzej z monitorami dla grafikow im wiekszy prymityw czasem tym lepiej. najlepsze byłby do grania LCD ktore sa monitorami przemysłowymi na lotniska.
Kolesie z shmups.org i triggerzone masowo wykupuje uzywane monitory LCD z lotnisk ktore sa ogromne ida za grosze typu 200euro tam nie ma zadnego laga podbnie jest w LCD w cabach.
Mam laga na HDMI co do gg zrezygnowałem z grania online własnie po zmianie CRT na LCD raz lag a dwa smuzenie zabiło ta gre wyglada to jak klatkowanie i wiele osob zgłaszało ciecie tej gry na PC a powodem nie jest konfiguracja tylko smuzenie ktore sie tak objawia w tej grze i wyglada jak przycinki, ta gra jest za szybka dla wiekszosci LCD, mysle o plazmie ale ja zarzne na komputerze w rok. Plus z grania GG ofline ze jak nauczysz sie grac w tych warunkach to zazwyczaj offline grasz lepiej chyab ze ktos nauczył sie grac na dusta i SRK na pałe. W innych grach zazwyczaj ktos kto trenuje online w offline nie ma szans potem.

Punkstyler

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Punkstyler
  • Skąd: Warszawa
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 10, 2011, 14:40:39 »
No niestety, netcode w MK to porażka totalna i kpina z konsumenta. Obiecywali że będzie dobry online, a takiej padaki nie widziałem chyba nigdy. Tylko kabel, wi-fi nie ma żadnych szans.

Kabel w przypadku X'a nic nie daje, mam dobrego neta i lipsko straszne O_o Nie udało mi się rozegrać żadnej normalnej walki... Nie jest gorzej niż było w MK vs DC ale grać komfortowo się nie da. Granie z takimi lagami to istna loteria, nie wiadomo czy blok już trzymasz, nie wiadomo jak zrobić combo... bez sensu.

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:36:39 »
Muszę tu napisać. Wczoraj wieczorem, po ostrym wpier*** jaki zaserwował mi Qjon postanowiłem poćwiczyć. Wlazłem na najbardziej zatłoczony pokój i szukałem gości z największa ilością rozegranych walk. Trafiłam na bardzo dobrego gościa z którym miałem BOSKIE połączenie. Po raz pierwszy od początku mojej przygody z online w MK grałem prawie jak offline. Robiłem wszystko, ścianę +50% Noobem, karanie spina Kung Pało dash wybitką, skakanie nad Hellfire Scorpa i kara TP, praktycznie zero zepsutych juggli. Już dawno nie miałem tyle przyjemności z gry ^^



Po tym wszystkim mam wrażenie że pokoje stałe (Chaosrealm itp.) oferują lepsze połączenia niż te zakładane przez graczy.

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:04:35 »
szukałem gości z największa ilością rozegranych walk.
Myslełem ze zawsze tak sie robi hihi. Przewaznie patrze na statystyke przegranych do wygranych a nie na ilosc walk.  Ostatnio na wyszukiwanych pare razy trafił mi sie naprawde dobry Reptile i Jade, ale problemem jest brak kontynuacji i mozliwosc potrenowania dłuzej z dobra osoba. Nie wiem czemu tej opcji tam nie ma. Przewaznie na ruskim serwerze gram i francuskim niezłe połaczenia mam z turasami i tam trafiaja sie czasem naprawde ogarnieci kolesie. Franc i ruskich nie lubie bo wysyłaja tony hatemaili, uciekaja z gier a wygrana walka to gwarant na Raidena czy innego topa w kolejnej. ALe grałem z nimi w gulitygear i to był zawsze standard. Rozczarowywuja tez niemcy mało dobrych i tez mase dropow. W gg helmuty grały w miare dobrze. Ja bym proponował załozyc temat gdzie mozna podac zagranicznych graczy co maja opanowane mniej topowe postaci i zachowuja sie w miare normalnie coby namiary miec na nich.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 12:06:53 wysłana przez kowal »

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:26:25 »
Późnymi wieczorami gra się praktycznie jak offline :)

Jak się gra na takich 2500 winów, 1500 winów to trzeba się nabawić z nimi. Ale ciekawie jest przynajmniej.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:47:39 »
rotfl, DVI to Hdmi + dzwiek, wiec nie wiem jak mozna napisac ze jest lag po dvi, a po hdmi nie, rotfl. xD

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:56:37 »
szukałem gości z największa ilością rozegranych walk.
Myslełem ze zawsze tak sie robi hihi. Przewaznie patrze na statystyke przegranych do wygranych a nie na ilosc walk.  Ostatnio na wyszukiwanych pare razy trafił mi sie naprawde dobry Reptile i Jade, ale problemem jest brak kontynuacji i mozliwosc potrenowania dłuzej z dobra osoba. Nie wiem czemu tej opcji tam nie ma. Przewaznie na ruskim serwerze gram i francuskim niezłe połaczenia mam z turasami i tam trafiaja sie czasem naprawde ogarnieci kolesie. Franc i ruskich nie lubie bo wysyłaja tony hatemaili, uciekaja z gier a wygrana walka to gwarant na Raidena czy innego topa w kolejnej. ALe grałem z nimi w gulitygear i to był zawsze standard. Rozczarowywuja tez niemcy mało dobrych i tez mase dropow. W gg helmuty grały w miare dobrze. Ja bym proponował załozyc temat gdzie mozna podac zagranicznych graczy co maja opanowane mniej topowe postaci i zachowuja sie w miare normalnie coby namiary miec na nich.

"Madzin" na roomie niemieckim jest naprawdę dobry, gra Noobem (jakieś 650 do 150 statystyki), z tym, że bluzga słabszych graczy bezlitośnie, ale jak ktoś nie zna niemieckiego to whatever. Ponadto grałem na roomie Polska ze świetną Kitaną "BrianaaRE5" z tego co pamiętam, ale nigdy wcześniej, ani później już go tam nie widziałem.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:11:33 »
DVI to Hdmi + dzwiek
Chyba odwrotnie.

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:12:25 »
rotfl, DVI to Hdmi + dzwiek, wiec nie wiem jak mozna napisac ze jest lag po dvi, a po hdmi nie, rotfl. xD
niezły lol to jest z ciebie
az to zacytuje zebys nie edytował

a skoro temat bluzgania online poruszony to pochwale sie ze pan Apock majacy nik grudzien13 (i patrzac na ogolne zachowanie na chatach w roomach pewnie ma te 13 lat a gra jest do 18 wiec nie wiem co on tutaj w ogole robi) wysyła lolowe maile po tym jak dostaje po dupie w stylu "pozdro pocwicz" albo "czy nic innego nie potrafisz". Ziomus jestes załosny, i nie tylko ty zreszta. Na szczescie te osoby co mam na mysli nie sa strikte z backdasha tylko przeszczepiane z innych "grup".


Co do Briany to jest to w ogole jeden z najlepszych kombatantow w PL i jak z nia rozmawiałem to wychodzi na to ze jest kobieta i w serie MK gra od dawna. I fakt ze jest to poki co najlepsza Kitana z jaka udało mi sie zagrac i nie tylko w PL. Przesrane komba trzaska po 50% i jeden z pierwszych graczy co mnie odłuczył okizame na pałe i na ktorego musiałem zaczac dashcancela uzywac.

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:12:58 »
Ja tego BrianaRE5 skopałem kilka razy pod rząd. Problem jest nie w tym że tej osoby więcej nie widziałem tylko w tym że ostatnio w ogóle nie widziałem roomu Polska xD

Nawet Qjona ostatnio widziałem w roomie pt. "GIRLS" xD

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:14:40 »
Drantzell, ja z tobą chyba ostatnio trochę pograłem.

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:18:50 »
Drantzell, ja z tobą chyba ostatnio trochę pograłem.

Tak ;) Dostałem w tyłek. Dawno nie grałem z ogarniętym Smokiem i nie do końca wiem jak i co mogę karać. Tym bardziej że rzadko ktoś grający Smokiem używa tego trzęsienia z wakeupa :)

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:20:25 »
Spoko zabawka nie? :)

Jakbyś jugglowal troszkę mocniej to było by ci lepiej chyba. Albo się po prostu nie składało i okazji nie miałeś.