Autor Wątek: MK9 - Online  (Przeczytany 52408 razy)

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 01, 2011, 15:31:19 »
A to nie wiedzalem....ja od poczatku na kablu jade, ale dobrze wiedziec ;]
Moze to sie zmieni na lepsze w niedalekiej przyszlosci....;]

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 01, 2011, 15:32:40 »
No to cos musisz miec z netem mumin. Ja przyznam, ze po uporaniu sie ze wszelkimi trudnosciami, z pewnymi graczami mam polaczenie zblizone jakosciowo do offline. Just Frame'ow nie posadzisz, ale i tak gra sie bardzo wygodnie.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 01, 2011, 15:51:14 »
No właśnie nie wiem Furb, co ja mogę mieć z tym netem, bo SSF4 mi śmiga i zasuwa, BlazBlue też działa, HD Remix idealnie, wszystko OPRÓCZ cholernego Mortala.
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:01:18 »
No to moze netkode na X-ie jest gorszy, w co nie chce mi sie wierzyc. Albo masz klatki w oczach i kazdego, najdrobniejszego mini laga postrzegasz z taka mina


True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:09:57 »
Klatki w oczach mam, ale serio, jest bardzo źle. Gram pod wodą w tą grę, o dżaglach mogę zapomnieć. >_>
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 02, 2011, 20:45:57 »
No niestety, netcode w MK to porażka totalna i kpina z konsumenta. Obiecywali że będzie dobry online, a takiej padaki nie widziałem chyba nigdy. Tylko kabel, wi-fi nie ma żadnych szans.

Nie wiem Mumin, u mnie jak u Furba, z niektórymi graczami, z którymi gram w sumie najczęściej, gra się prawie jak offline na PS3.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 03, 2011, 01:29:45 »
No, akurat grałem dziś z Maniorem kilka walk i było nieźle. Mimo wszystko powoli odpuszczam sobie granie online.
Na początku hatemaile mnie bawiły, ale kiedy dostaje sie bluzgi w odpowiedzi na podziekowanie za gre to juz lekka przesada...

Teraz online praktycznie już tylko rekreacyjnie Barakę odpalam, bo Nooba mi bluzgają i ragequitują...

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 03, 2011, 01:50:49 »
To nie graj z randomami. Ja tylko kilka razy sindel zagralem po sieci i juz dostalem 2 wiadomosci o moich rodzicach.

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 03, 2011, 07:42:46 »
No, akurat grałem dziś z Maniorem kilka walk i było nieźle. Mimo wszystko powoli odpuszczam sobie granie online.
Na początku hatemaile mnie bawiły, ale kiedy dostaje sie bluzgi w odpowiedzi na podziekowanie za gre to juz lekka przesada...

Teraz online praktycznie już tylko rekreacyjnie Barakę odpalam, bo Nooba mi bluzgają i ragequitują...

EEEno, to się ciesz, widocznie jesteś tak dobry że zostaje im tylko Rage i hate mail. Ja bym się cieszył. Przynajmniej wiesz że jesteś jako taki a nie nijaki.

A co do lagów również je mam, może nie super wielkie ale zdarzają się opóźnienia. Niestety juggle jest nie do zrobienia. Szczególnie Njp jest z 2 sek opóźnione i muszę wciskać atak na wysokości 0,5 m żeby załapało. Netcode to kpina, i jak tego nie poprawią to gra będzie coraz mniej grywalna.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:01:17 »
A co do lagów również je mam, może nie super wielkie ale zdarzają się opóźnienia. Niestety juggle jest nie do zrobienia. Szczególnie Njp jest z 2 sek opóźnione i muszę wciskać atak na wysokości 0,5 m żeby załapało. Netcode to kpina, i jak tego nie poprawią to gra będzie coraz mniej grywalna.

Fragment-klucz: juggle nie do zrobienia. To tak jakby w Tekkena bez dżagli grać przecież. Jaki to ma sens w ogóle? Żal z tym netplayem w MK, totalny. Miało być lepiej, nie widzę żadnej poprawy. Wczoraj siadłem i przegrywałem np. bo koleś mi spamował na zmianę klona i slide, a ja nie mogłem ani blokować na reakcję, ani po wybitce niczego posadzić. Tak się nie da grać. Offline only dla mnie.
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:30:26 »
Teraz online praktycznie już tylko rekreacyjnie Barakę odpalam, bo Nooba mi bluzgają i ragequitują...

Ej spokojnie, są ranbaty, był już pierwszy netwarsowy KotH i możliwe że od nastęgo razu będzie 2x w tygodniu bo wszystkim się podobało, ogólnie wygląda to tak że są widoki na zarzucenie praktycznie całego tygodnia jakimiś cyklicznymi eventami, więc nie będzie trzeba się z jakimiś losowymi przygłupami użerać :)

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:15:30 »
<rant>

Sęk w tym że lubię grać na reakcję, a na online nawet z minimalnym lagiem już nic mi nie wychodzi, np cancel 2,1,2 do Kolanka na bloku muszę "popełniać" a nie confirmować, to samo z TP w projectile... Nie robię combosów z pamięci tylko "na wzrok" więc dropuję prawie każdą dłuższą akcję i ogólnie coraz mniej mnie kręci granie online.

Mogę robić normalne juggle Scorpionem mashując jK~TP a nie mogę skleić Charge'a po 2,1,2 u Nooba, tylko dla tego że patrzę czy 2,1,2 wchodzi i czekam na "ten moment".

</rant>

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 04, 2011, 00:48:03 »
To nie graj z randomami. Ja tylko kilka razy sindel zagralem po sieci i juz dostalem 2 wiadomosci o moich rodzicach.

Dokładnie. Gram raczej z ludźmi, których znam, ze sceny SF4 lub których nicki kojarzę z backdasha, jeśli chcę zagrać spokojnie i na poziomie. Ranked na razie odpuściłem, bo nie chce mi się czekać 10minut aż znajdzie mi random Scorpiona (6/7 na 10 razy najmniej).
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 04, 2011, 09:55:37 »
Pogralem teraz offline na CRT i normalnie za wczesnie karze. Fajna gra. Jestes za wczesnie z kara. Czaicie to?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: MK9 - Online
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:09:37 »
Jak jesteś za wcześnie z karą to maszuj karę xD ewentualnie może to być jedna z tych gier które nie nadają się na online'a. W takim gg nie ma żadnego bufferingu na takie rzeczy więc jak chcesz karać coś na styk to musisz robić to jf'owo, więc nawet nie wymaszujesz, i to nie jest wtedy problem z grą tylko to że na online'a nie powinno się w to na poważnie grać.