Autor Wątek: Sonya - Dyskusja ogólna  (Przeczytany 4535 razy)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sonya - Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2012, 13:56:03 »
Da się zrobić cartwheel po MS i 4 ??? Ja próbowałem i CW robię tylko po F+1. Pewnie mam drewniane palce :)

Jaki string jest najlepszy do karania taki rzeczy jak Dash Kabala, Tele Scorpa, Slide Suba ? B2,1 moim zdaniem jest za wolny to samo f11. Zostaje tylko 21 ???

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Sonya - Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2012, 14:58:48 »
Da się zrobić cartwheel po MS i 4 ??? Ja próbowałem i CW robię tylko po F+1. Pewnie mam drewniane palce :)
Nie rozumiemy się chyba do końca, robisz tam albo standing 4~Cartwheel albo standing 4~MS i co dalej chcesz ;)
Po MS 4 juggle siedzą tylko pod ścianą.

Jaki string jest najlepszy do karania taki rzeczy jak Dash Kabala, Tele Scorpa, Slide Suba ? B2,1 moim zdaniem jest za wolny to samo f11. Zostaje tylko 21 ???
Na stojącego kary to b2,1 (tyle, że to ma aż 17 klatek, więc karasz tym tylko największe straty) albo 2,1; no chyba, że jesteś bardzo szybki to możesz robić instant Dive kick~21~CW itd ;D (najszybciej da się go zrobić w 11 klatek).
Na Suba czy inne nisko idące ciosy jeśli nie masz pewności czy 2,1 trafi to możesz robić 4~CW.
Na zablokowane teleporty (czyli jak przeciwnik się kręci w powietrzu) robi się b2,1~CW i co tam dalej chcesz, a jak jesteś szybki, to 1~MS b2 ff b2,1~CW 112~MS.