Autor Wątek: Street Figter 3: 3rd Strike  (Przeczytany 120534 razy)

bartaaz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Szczecin
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpień 31, 2011, 16:15:05 »
Czy ja kiedykolwiek powiedziałem że jestem lepszy od kornika w tą grę?:) W sumie to w każdym z tych punktów jest coś na rzeczy, może prócz tego zmień grę jak nie umiesz parować czy coś.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpień 31, 2011, 19:58:06 »
W sumie to w każdym z tych punktów jest coś na rzeczy, może prócz tego zmień grę jak nie umiesz parować czy coś.

W takim razie bardzo ciekawi mnie (teoretycznie, bo nie poważam tej gry zbytnio) co jest na rzeczy w:

Przestań robić rzut na wakeup albo zapytaj Pycha jak to działa.
3. walka ken vs ktośtam i przerywanie GJ rzutem to kompletne gówno.
5. Nie grajcie na same throwy i tick throwy bo to jest typowo polska przypadłość i z tego powodu był ostatnio wielki śmiech wśród lepszych graczy:)

W związku z deklaracją autora, że prawdopodobnie już tu wiele pisać nie będzie jak tylko ktoś nawet domyśla się o co może chodzić to proszę o oświecenie.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Barabasz

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #437 dnia: Wrzesień 02, 2011, 09:31:41 »
k**wa to jakas katastrofa bo już drugi dzień servery nie działają (wszyscy uploadują te chujowe walki na yt) i nie mogę zamiescić swoich epickich meczyków na forum. Poza tym gra więcej osób, spotykam duuuużo zielonych połączeń, na których gra mi się idealnie. Na żółte to ja już nawet nie splunę, chyba że wpadnę w rankedach na tokido 77 bo też widziałem, że jest na leaderboardzie.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #438 dnia: Wrzesień 05, 2011, 23:19:15 »
Ornit mam dla Ciebie kwiata :D

Gość/Laska zwie się azjatka_desu_yo

Niby nie zna backdasha, ale dal/a mi invite'a do znajomych wiec nie wiem jak mnie znalazł/a...

Nieważne...

Koleś/Laska czai grę nieźle, footsies ma zajebiste. Chętnie bym się czegoś nauczył...

ale UWAGA !!!!  nie gra z noobami po kilku walkach ze mną od razu wypierdolil/a mnie ze znajomków :D

w ogóle to mam wrażenie że nie jest polakiem, jakoś tak dziwnie pisze...:)

znajdź go/ją i zapodaj później walki :D

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #439 dnia: Wrzesień 05, 2011, 23:52:43 »
Ornit mam dla Ciebie kwiata :D

Gość/Laska zwie się azjatka_desu_yo

Niby nie zna backdasha, ale dal/a mi invite'a do znajomych wiec nie wiem jak mnie znalazł/a...

Nieważne...

Koleś/Laska czai grę nieźle, footsies ma zajebiste. Chętnie bym się czegoś nauczył...

ale UWAGA !!!!  nie gra z noobami po kilku walkach ze mną od razu wypi****lil/a mnie ze znajomków :D

w ogóle to mam wrażenie że nie jest polakiem, jakoś tak dziwnie pisze...:)

znajdź go/ją i zapodaj później walki :D

paweł pierwszy gra tylko na xlive

don

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje
    • Zobacz profil
  • PSN ID: don_rogalesko
  • Skąd: Zielona Góra
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #440 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:36:54 »
Ornit mam dla Ciebie kwiata :D

Gość/Laska zwie się azjatka_desu_yo

Niby nie zna backdasha, ale dal/a mi invite'a do znajomych wiec nie wiem jak mnie znalazł/a...

Nieważne...

Koleś/Laska czai grę nieźle, footsies ma zajebiste. Chętnie bym się czegoś nauczył...

ale UWAGA !!!!  nie gra z noobami po kilku walkach ze mną od razu wypi****lil/a mnie ze znajomków :D

w ogóle to mam wrażenie że nie jest polakiem, jakoś tak dziwnie pisze...:)

znajdź go/ją i zapodaj później walki :D


potwierdzam...bardzo poukładana gra i świetne wyczucie przeciwnika
też nie mam pojęcia jak mnie znalazł, a kiedy zapytałem go/ją z kim mam przyjemność to dostałem odpowiedź, że nie ma żadnego nicka bo nigdzie się nie udziela i gra 4fun wyłącznie
mnie na szczęście nie wywalił ze znajomych  :cool: chociaż też dostałem niezły wpi****l  :(

poprawka: właśnie zobaczyłem że też już go nie mam na liście znajomych :|
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 12:42:49 wysłana przez don »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #441 dnia: Wrzesień 06, 2011, 13:15:56 »
Kiedyś Matt (obecnie "brat Jezusa") grał w 3's i jest od wieków fanem azjatek, więc może to on ;)

Barabasz

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #442 dnia: Wrzesień 06, 2011, 13:24:50 »
Kiedyś Matt (obecnie "brat Jezusa") grał w 3's i jest od wieków fanem azjatek, więc może to on ;)
To zależy czy ten z psn gra Kenem ;)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #443 dnia: Wrzesień 06, 2011, 13:45:46 »
no też myślałem że to Matt, ale ten backdasha raczej zna

i tak gra Kenem....i Ryu...i Akumą... i już brał Huga, ale gdy go zagadałem, grzecznie podziękował za grę i sie rozłączył :D 

Zresztą widziałem na leaderbordzie Matta login, no chyba że ktoś sie podszywa...

Barabasz

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #444 dnia: Wrzesień 07, 2011, 12:25:00 »
Kilka walk. Uploadowałem bo i tak nic się nie dzieje w tym temacie więc przynajmniej będzie zabawnie.

Ja(UR) vs Peucher(HU) http://www.youtube.com/watch?v=VwVTjM3X1dU&feature=channel_video_title ale to gracz turniejowy a nie osiedlowy mistrz jak ja więc dostałem wpierdol...
Walid(CH) vs ja (HU) http://www.youtube.com/watch?v=sLpX6iaNcLw&feature=feedu
mój Urien vs Tatsu22(UR) http://www.youtube.com/watch?v=-5n4Oj2Uu8E&feature=feedu
mój Urien vs Reno SP(RE) http://www.youtube.com/watch?v=RGnrBYsbTAo&feature=channel_video_title gosc jest wysoko na liscie i ma niezłe W/L ratio chociaż nie jest tak dobry jak...
ja (UR) vs Everdred(RE)... http://www.youtube.com/watch?v=5Dgqihka77c&feature=channel_video_title
Walid(RY) vs ja(KE) no ja pierdolę! jak siebie kocham! musiałem być zmęczony :D :D :D !1!1!1! Warto przewinąć do ostatniej akcji żeby się posmiać. Z mojej strony żal lol http://www.youtube.com/watch?v=ysWvtbKO-RI&feature=channel_video_title uploadowałem dla beki
znowu Walid(RY) vs mój Ken trochę lepiej ale nie potrafię powstrzymać się od grania szotosem na pałę http://www.youtube.com/watch?v=WFgRpnjnlI4&feature=channel_video_title
Ja (UR) vs akra94(KE) normalnie ten koles jedzie mnie jak szmatę http://www.youtube.com/watch?v=KI0ay8KscrE&feature=feedu uploadowałem tą jedną walkę z dziesięciu, w której przyfarciłem...

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #445 dnia: Wrzesień 07, 2011, 14:22:38 »
Fajne walki. Uriena świetnie się ogląda. Uploaduj więcej.
Szkoda, że ja jestem tak zerowy, że nawet jednej dobrej walki na testowy upload nie mogę ugrać :)
SC2:  
MvC3:

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #446 dnia: Wrzesień 09, 2011, 22:47:00 »
Dobra chłopaki mam parę noobowskich pytań:

Makotka

Jest jakiś prosty sposób, na wklepanie Karakusa HP xx lp hayate - tzn, jakiś pewny sposób, aby zawsze na pewniaka zlinkowało HP po karakusie - buffor or somethin' ? Czy po prostu trzeba być dokładnym zawsze ?

Jedyna słuszna postać

Jak linkujecie c.lk c.lk xx SA III to jak wygląda wasz imput ?

Robicie to d+lk trzymacie cały czas dół i klepiecie kolejnie lk po czym dokręcacie dwa qcfy do SA III  czy,

d+lk d+lk i tutaj dokręcacie standardowo dwa qcfy (d/f,f  d,d/f,f + K)

Zawsze robiłem tą drugą metodą, ale chce wiedzieć czy są jeszcze na to jakieś prostsze sposoby, aby jak najbardziej zmniejszyć prawdopodobieństwo zepsucia cancela.


Ogólnie jak macie jakieś pro Tipy ułatwiające imputy dla tych postaci to coś poradźcie. Dawno nie grałem w nic z 2D, a chce się porządnie nauczyć prowadzić jakieś postacie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2011, 23:03:35 wysłana przez K' »

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #447 dnia: Wrzesień 09, 2011, 22:57:10 »
Makotka
Jest jakiś prosty sposób, na wklepanie Karakusa HP xx lp hayate - tzn, jakiś pewny sposób, aby zawsze na pewniaka zlinkowało HP po karakusie - buffor or somethin' ? Czy po prostu trzeba być dokładnym zawsze ?
Ja mashuje HP albo double tapuje we własciwym momencie
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #448 dnia: Wrzesień 09, 2011, 23:08:41 »
Double tap i mashowanie już badałem, a myślałem, że może jest jeszcze jakiś inny magiczny sposób, aby jak najbardziej zmniejszyć margines błędu. Pozostaje ćwiczyć :D

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #449 dnia: Wrzesień 09, 2011, 23:16:12 »
Maszuj double tapami, that should work !