Autor Wątek: Street Figter 3: 3rd Strike  (Przeczytany 120541 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 03, 2011, 17:07:37 »
Cambion - dwa lata to raczej nie, ja myślę że wypuszczą to jeszcze w tym roku.

Ornit, weź w końcu przyjedź na jakąś burse :(

ornit

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 03, 2011, 17:33:14 »
Cambion - dwa lata to raczej nie, ja myślę że wypuszczą to jeszcze w tym roku.

Ornit, weź w końcu przyjedź na jakąś burse :(
Byłem na jednej Bursie i zamiast grać w 3s 24h/dobę i nerdować do upadłego to piłem alkohol, jadłem nalesniki i socjalizowałem się z ludźmi. pi****lę takie imprezy :(

A tak na poważnie to poznałem tam mnóstwo wspaniałych ludzi i gdyby nie to, że przez moja pracę jestem uziemiony to z chęcią bym się tam wybrał (kilka razy już się nawet niby zapowiadałem a tu c***...nie dali wolnego).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 17:37:18 wysłana przez ornit »

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 03, 2011, 19:24:39 »
Od kilku dni gram tylko w 3rd strike'a na xboxie 360 TV 40' i grafika w zaden sposob mi nie przeszkadza. Gra wciaz mi sie podoba tak, jak kiedys. SF3 jest moja ulubiona bijatyka i chyba jako jedyna, gdzie moge grac kazda postacia i kazda postac mi sie podoba.

Cactuar: wyslij mi na gg jeszcze jakies filmiki z nico. Ten z Urienem jest zarabisty!

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 03, 2011, 19:49:09 »
Zalozcie sobie wszyscy account na nico, jest latwo i naprawde warto po tym jak sie nauczycie rozpoznawac tagi i wedlug nich szukac. Na nico jest za duzo dobrych filmikow z 3s zeby je tu wymieniac ( choc wiekszosc dobrych i tak jest upnieta tez na YT)
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

ornit

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 04, 2011, 06:53:40 »
Od kilku dni gram tylko w 3rd strike'a na xboxie 360 TV 40' i grafika w zaden sposob mi nie przeszkadza. Gra wciaz mi sie podoba tak, jak kiedys. SF3 jest moja ulubiona bijatyka i chyba jako jedyna, gdzie moge grac kazda postacia i kazda postac mi sie podoba.
Krill... Na x0 są mega spowolnienia...

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 04, 2011, 08:49:00 »
A wlasnie nie do konca, cactuarze, bo tylko na wybranych arenach. Na pewno nie ma spowolnien na planszy Makoto i Eleny : )

YattermanG

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 11, 2011, 15:14:20 »
k**wa. Zaczynam grać znowu w 3Sa na GGPO. Marvel Vs Capcom 3 jest grą złożoną i zajebistą ale nie dla mnie jak zasiadam wieczorem po pracy i nie chcę się już wkurwiać na lagi no i chyba jestem za stary na nowe gry i ludzie na livie mają zbyt kosmiczny poziom  i raczej nie jestem w stanie czasowo tego osiągnąć. Zresztą zarejestrowałem się tu na forum tylko dla mvc3 i i tak nikt w to nie gra i dział nie źyje. No ale c**j z tym ruszam z Denjin Ryu na GGPO  i podajcie mi jak wam się chce jakieś nicki japońskich graczy denjin ryu nie chce mi sie szukać na srk. Pozdro.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 11, 2011, 22:23:32 »
Kurody : http://www.nicovideo.jp/watch/sm8618338
4:38  piekna runda [ 6 command throwów pod rząd ]
Do ogladania mozecie uzywac tego samego co ktos podal wczesniej
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

ornit

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 11, 2011, 23:07:38 »
k**wa. Zaczynam grać znowu w 3Sa na GGPO. Marvel Vs Capcom 3 jest grą złożoną i zajebistą ale nie dla mnie jak zasiadam wieczorem po pracy i nie chcę się już wk**wiać na lagi no i chyba jestem za stary na nowe gry i ludzie na livie mają zbyt kosmiczny poziom  i raczej nie jestem w stanie czasowo tego osiągnąć. Zresztą zarejestrowałem się tu na forum tylko dla mvc3 i i tak nikt w to nie gra i dział nie źyje. No ale c*** z tym ruszam z Denjin Ryu na GGPO  i podajcie mi jak wam się chce jakieś nicki japońskich graczy denjin ryu nie chce mi sie szukać na srk. Pozdro.
srk, ładujesz denjina...po co filmiki? Na lagu denjin czyni cuda. Ja jeszcze muszę się męczyć 4 miechy z kijowym łączem, później wejdę na ggpo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 23:10:26 wysłana przez ornit »

YattermanG

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 11, 2011, 23:45:48 »
W ogóle zapragnąłem grać ryu denjinem jak przeczytałem w komentarzach chyba na youtube (wiem, najwiarygodniejsze źródło na świecie), że kuroda twierdzi, że to najstraszniejszy special. No ale ciekawe jak ludzi reagują na tego sa online, jak będą quitować albo jęczeć to nie pogram raju.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 11, 2011, 23:50:27 »
Nie ma straszniejszego supera niż genei-jin. Nawet SA2 Chun nie jest w połowie tak zatrważające bo nie ma tej świadomości, że prędzej czy później nadejdzie :F

ornit

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 12, 2011, 13:35:45 »
Ilu znasz dobrych Yunów?

http://mmcafe.com/nico.html + http://www.nicovideo.jp/watch/sm9627723 (zajebałem z srk) Hayao grający z CPU jedną ręką :D

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 12, 2011, 14:04:52 »
Denjin jest strasznie dobre w netplayu, nie ma gorszego uczucia chyba od zjebania parowania denjina przez lag.
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:54:33 »
krill kur wa gramy w 3s? ;D jestem na ggpo codziennie po 22:00 pod nickiem "RuchamLeszczy" :D
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 25, 2011, 13:55:14 »
http://p.twipple.jp/LFK4J - Hugo i Remy. Wszystko wygląda jak z emulaotrowym filtrem 2xSaI czy podobnym.  Jak dla mnie OK ;)
SC2:  
MvC3: