Autor Wątek: Street Figter 3: 3rd Strike  (Przeczytany 120556 razy)

ornit

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 03, 2011, 06:38:50 »

Slide

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 03, 2011, 09:23:02 »
HD bez rebalansu - czyli idealnie ;D
Jak idealnie skoro jest HD :( ?

Ornit żartujesz? Przecież te gry (SF3rd Strike, MvC2 itd.) wyglądają mega brzydko. Rozumiem sentyment, ale równie dobrze możesz kupić sobie PS2 i grać. Po to mamy nową generacje konsol, żeby trzymać się jakiegoś standardu w grafice.

PS: Już nie mogę się doczekać kolesia w gaciach w HD XD

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 03, 2011, 10:51:00 »
Co? :psyduck: W jaki sposób 3s i marvel brzydko wyglądają? Może i 3s ma w większości chujowe designy postaci, ale pod względem technicznym to jedna z najlepiej zrobionych bijatyk ever. MvC2 imo wygląda zajebiście. Co do braku rebalansu to spodziewałem się tego, bo 3s i tak ma dobry balans postaci (co nie znaczy że jest dobrą grą : P).
Cytuj
ale równie dobrze możesz kupić sobie PS2 i grać.
Lol. Online.

Slide

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 03, 2011, 11:11:13 »
Co? :psyduck: W jaki sposób 3s i marvel brzydko wyglądają?

W czasach HD wyglądają cudownie... z takim podejściem to możemy nadal grać w gry z grafiką z pegazusa. Mamy taką technologię to chcę grać w gry przystosowane do dzisiejszych standardów.

Może i 3s ma w większości c***owe designy postaci, ale pod względem technicznym to jedna z najlepiej zrobionych bijatyk ever. MvC2 imo wygląda zajebiście.

To w 2005 może wyglądało dobrze, ale po 6 latach nie wyobrażam sobie grać w to na 32 calowym tv.

Cytuj
ale równie dobrze możesz kupić sobie PS2 i grać.
Lol. Online.

Lol. Co Ty nie powiesz? Mówiłem to w kontekście grafiki. Chyba specjalnie wyjąłeś z środka część wypowiedzi żeby się przyczepić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 11:42:49 wysłana przez Slide »

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 03, 2011, 11:26:21 »
Cytuj
ale równie dobrze możesz kupić sobie PS2 i grać.
Lol. Online.
LOL. GGPO. d-;

Jak idealnie skoro jest HD :( ?
A ktoś pisał, że tylko HD? Bo jak nie to STFU póki się nie okaże, że nie ma oryginalnej grafiki do wyboru d-:

W ogóle ja tam widzę tylko "graphic enhancements", więc może niekoniecznie przerysowane wszystko w HD (przy HDRze pisali, że nowsze gry mają tyle klatek animacji, że przerysowanie ich nie ma żadnego ekonomicznego sensu), a jedynie jakieś filtry.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 03, 2011, 11:56:37 »
To w 2005 może wyglądało dobrze, ale po 6 latach nie wyobrażam sobie grać w to na 32 calowym tv.
A kto komu każe grać w to na takim tv? To samo w sobie jest patologią.
Cytuj
Bo jak nie to STFU póki się nie okaże, że nie ma oryginalnej grafiki do wyboru d-:
Co z tego jeśli będzie? Widziałeś kiedyś żeby na jakimś turnieju grali w HDR'a z klasyczną oprawą? ;] Ta nowa oprawa w HDR wygląda TRAGICZNIE, po prostu boje sie że w 3s zrobią to samo.

Slide

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:00:47 »
To w 2005 może wyglądało dobrze, ale po 6 latach nie wyobrażam sobie grać w to na 32 calowym tv.
A kto komu każe grać w to na takim tv? To samo w sobie jest patologią.

... osz kurna xD już myślałem, że głupszej rzeczy nie wymyślisz... Ty i te Twoje telewizory CRT...

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:03:17 »
Co z tego jeśli będzie? Widziałeś kiedyś żeby na jakimś turnieju grali w HDR'a z klasyczną oprawą? ;] Ta nowa oprawa w HDR wygląda TRAGICZNIE, po prostu boje sie że w 3s zrobią to samo.

Wolę HDRa z nową grafą i jak widać nie tylko ja skoro turnieje są tak grane. No ale tak: myślałem, że whine leci o to, że nie będzie się dało GRAĆ w takich ustawieniach jak się chce, ale jeżeli chodzi jedynie o spektowanie to jeszcze większe whatever d-:


... osz kurna xD już myślałem, że głupszej rzeczy nie wymyślisz... Ty i te Twoje telewizory CRT...

CRT for life! A dokładniej do czasu kiedy sprawię sobie naprawdę bezlagowy monitor.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Slide

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:07:11 »
Polecam Sony Bravia KDL32E4000 http://www.sony.pl/product/t32-e-series/kdl-32e4000

Kiedy brat brał go na raty nie wiedzieliśmy o czymś takim jak lag na PS3. Mieliśmy farta, bo okazało się że jest on bezlagowy. Każdy kto u nas gra chwali sobie ten telewizor (przede wszystkim Krill swojego czasu ;))

Czytałem gdzieś że 12 kwietnia mają podać jakieś informacje na temat 3rd strike.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:14:51 »
Ktoś tu nie docenia sprite'ów :0

Przecież Darkstalkers, 3s i znaczna część postaci z Alphy i crossoverów to cuda animacji i designów. Te nowe blejzblu i inne kofy mają lepszą rozdziałkę i miliard kolorków, ale ilość klatek animacji jest uboga i nie ma w tym finezji i polotu.

2d to nie 3d. To się tak boleśnie nie starzeje i też nie widzę przeszkód, żeby grać w takie gierki na klasycznych crt. Niestety tak to działa, że nowe gry na crt wyglądają tragicznie i vice versa - stare gry wyglądają kiepsko na full ultra hd monitorkach.
W niektórych emu są fajne filtry, które symulują wypukłość ekranu, zwiększają nasycenie itd :D

Nie ma co się martwić. HDR był prawdopodobnie ostatnim takim projektem Capcomu (i może dobrze, bo chłopaki z Udonu po prostu spieprzyli sprawę...). Za dużo roboty z hd sprite'ami, a nie chcą robić takiej sieczki jak w kofie. Pewnie dadzą opcję z jakimiś filtrami, poprawią paski staminy i supera itp. głupotki.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:18:10 »
No nie chodzi przecież jedynie o spektowanie, ale też granie w turniejach. Mam nadzieje że ta wersja będzie tak brzydka, że scena sama ją oleje ;p

Slide, co to znaczy że myślałeś, że głupszej rzeczy nie wymyślę? Tzn. głupszej niż co?

Z tego co pamiętam ten biały lcd nie jest bezlagowy, ale lag jest stosunkowo mały.

Garg, nowe gry wcale nie wyglądają tragicznie na crt ;p

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:27:10 »
Sorry, mam takie pytanie. Czy są jakieś przecieki informacji co do tego czy ta gra pojawi się może na PSN, bo nie powiem chętnie bym ją ściągnął i pozdzierał sobie kciuki na padzie  :)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 03, 2011, 13:04:32 »
Ta gra będzie tylko i wyłącznie do ściągnięcia ;)

Lol, Ornit walnął posta na pół strony i zaraz go usunął :F

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 03, 2011, 13:38:17 »
A wiadomo może kiedy? Za rok, dwa?

ornit

  • Gość
Odp: Street Figter 3: 3rd Strike
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 03, 2011, 17:00:30 »
@Wężu - nic tam ciekawego nie napisałem

Ktos z wawy chciałby ze mną zagrać? Najlepiej na emu, bo wiadomo...arcade perfect (i mam sticka tylko do xa) :D . Tak mnie jakos wzięło jak obejrzałem Uriena Kurody http://mmcafe.com/nico.html + http://www.nicovideo.jp/watch/sm14041440