BACKDASH > Strona

Backdashki 2012 - wyniki

(1/2) > >>

Gargooletz:
*fanfary*

Bijatyka roku: Tekken Tag Tournament 2 (22 głosy - 47,8%)

2. SSF4AE 3. GGXXAC+

Głosów ogółem 46

Gracz roku: Devil (13 głosów - 41,9%)

2. Maddest/Ring 4. Kot

Głosów ogółem 31

Turniej roku: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier (11 głosów - 36,7%)

2. Laguna 3. Bursa XIII

Głosów ogółem 30

Użytkownik forum roku: Qjon (9 głosów - 33,3%)

2. Vergil714 3. Gargooletz

Głosów ogółem 27

Nagroda specjalna: Szałtbaks community (9 głosów - 23,3%)

2. Clan Poland 3. Qjon/Tundra/Hiryu

Głosów ogółem 30


Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Ilość głosów niestety jest dużo mniejsza niż w zeszłych latach, czy to ze względu na brak błogosławieństwa administracji, czy też umierające FCG (*)... a może ma to ze sobą związek?! #illuminati

TTT2 i Devil pewnie łyknęli pierwsze miejsca, zostawiając konkurencje daleko w tyle i przypominając nam, że król jest tylko jeden #tylkoTekken
MFKiG również ze sporą przewagą nad innymi eventami potwierdziło swoją wagę jako kwalifikacje do prestiżowych europejskich turniejów.
Walka o tytuł użytownika roku była bardziej zacięta. Nieświadomie zbesztany Vergil w końcu jednak uległ naczelnemu MLG pr0 samobójcy (w przyszłym roku sami sobie robicie backdashki, niewdzięcznicy :salt:)
Pokrzepiające jest zwycięstwo społeczności shouta, która jest jednym z ostatnich bastionów backdasha, nad esportsami pod postacią Clan Poland.

Snake:
Nie ma kapeluszowej sztuczki. ;_;

Qjon:
Dziękuję, naprawdę dziękuję ;_; to dla mnie wielka radość przynajmniej w jakiejś chujowej :plaza: ankietce móc wygrać ze Snejkiem :pogchamp: :pogchamp: :stayfree: :kejim: :kapparyu: :kapparyu: :kevinturtle:

Oxva:
Zaraz Cię k**wa zdetronizujemy zią  :dawajfajke:

Shirr:
A nagród nie będzie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej