BACKDASH > Podcasty

Backdash Podcast 2: Spike

(1/15) > >>

Di:
Głównie o wyprawie do Korei oraz o pieniądzach rodziców Spike'a, ale i trochę o mentalności polskiej sceny. Na dodatek... KONKURS! Szczegóły już za kilka godzin :)


Wersja YouTube: *click*
Wersja mp3: *click*

Mała errata: W pewnym momencie pada z moich ust informacja o pozycji Sway'a na pierwszym Art of Tekken. Przejęzyczyłem się, bo chodziło mi wtedy o Devila, który zajął wówczas miejsce 5/6 (mówiąc to patrzyłem na Sway'a, więc stąd to przejęzyczenie ;) ).

Slide:
Czekam z niecierpliwością zwłaszcza żeby posłuchać o mentalności polskiej sceny (nie jest to uwaga złośliwa).

Di:

--- Cytat: Slide w Luty 22, 2011, 00:44:59 ---Czekam z niecierpliwością zwłaszcza żeby posłuchać o mentalności polskiej sceny (nie jest to uwaga złośliwa).

--- Koniec cytatu ---
To jest dosłownie krótki fragment, który traktuje o nostalgicznym podejściu niektórych ("ten kiedyś wygrywał, to i teraz musi grać świetnie").

Patosław:
Również czekam o wyprawie chętnie posłucham. Mam nadzieję, że jest trochę krótszy od poprzedniego :D

Dae:
Juz nie moge sie doczekac. Licze na ciekawy material, zwlaszcza ze gosc jest osoba nieprzecietna.

No i ten konkurs ^-^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej