Ankieta

Czy mam się czego bać na tegorocznym MFKiG?

Tak, bo złamany nos i zmiażdżona kość policzkowa.
9 (34.6%)
Nie, bo skill z bijatyk przekłada się na umiejętności walki na zewnątrz
17 (65.4%)

Głosów w sumie: 26

Autor Wątek: To tylko gra...?  (Przeczytany 35066 razy)

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 22, 2015, 19:31:49 »
To chyb musieliście grać na mega lagach, a jeżeli tak to po co?  :dansgame:

Btw. Zapewne siliłeś się na jakiś soczysty blockstring po 114 ex projectile i liczyłeś że po 114 air grab będziesz +4, postać mająca 6 klatkowy down poke może się wbić według nitki na TYM z której ten blockstring pochodzi.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2015, 19:51:49 »
Nawet niekoniecznie soczysty, a jakikolwiek blockstring - Kotal oprócz generic downguzików nie ma ciosu szybszego niż 10 klatek, więc w tym przypadku (bycie na +4) co najwyżej trejduje się z takim przykładowym 6frejmowym połkiem :opieop:

No ale wiadomo, wszystko online zawsze działa na moją niekorzyść, nigdy przeciwnika :4head:

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2015, 22:40:42 »
Wygląda to w skrócie tak ze strony taza:
- wyzywam kogoś i mowie że nie umie grać
- ktoś mi mówi to samo
- zasługuje żeby obić mu morde bo mnie nie szanuje

Fuck logic  :poke:

Poza tym od finalow w Paryżu trochę się zmieniło, zaczynając od postaci która gram.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2015, 23:17:53 »
Skill z bijatyk przekłada się na realny street fight... Tak! Śmierć realistom. Od teraz jak ktoś sprowokuje kogokolwiek to będą latały śnieżki, liny cumownicze i kapelusze z Reserved jako projectile :kappa:

Wyobrażam sobie jakby ktoś tak się rzucał grając w Teczkę. Było już paru takich fifticentów na onlajnie, ale bez jajec .-.
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2015, 00:40:27 »
Teraz i MKX ma swojego Nevana i Komandosa :popcorn:
https://youtu.be/aREsiYN-ZkI

Seriooo ta głupota musi się powtarzać?

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:41:09 »
Nie czytałem dialogów, bo się zniechęciłem - zwyczajnie nie wiem, czy się czyta z góry do dołu, czy na odwrót.

Jeśli przyjmę, że sprawy mają się tak, że Frizen zbił Taza w gierkę i Taz się wkurzył tak, że chce go zbić na serio, to będę daleko od prawdy?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2015, 11:23:58 »
Ze mną i Nevanem była inna sytuacja, bo nikt nikomu nie groził pobiciem. Po prostu się ustawiliśmy na fight  :kapparyu: No i mieliśmy podobne warunki fizyczne, a wnioskuję, że Taz jest sporo większy od Frizena.
W tym wypadku przypuszczam, że na groźbach się skończy, bo żeby uderzyć kogoś w miejscu publicznym przy dziesiątkach świadków trzeba być wyjątkowo głupim.  :plaza:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2015, 11:33:00 »
Online gra się na tyle na ile lag pozwala i tyle : /  Trapy siadają inne itp. , ale oczywiście obie strony mogą to wykorzystać i albo się zaadaptować do warunków albo dealować...

Taz skoro tak bardzo tak bardzo uraził Cię sposób gry (bo chyba o to głównie chodziło) Frizena to to co on zaproponował byłoby najlepszym rozwiązaniem. Zagralibyście offline w dogodnych dla wszystkich warunkach i sprawa gierki by się rozwiązała.

Jednak jeśli grozisz komuś realnym wp***dolem, a druga strona bić się NIE chce wtedy wychodzi na to, że grozisz pobiciem. Sprawy nie wyjaśnisz, a na miejscu będzie tyle ludzi, że do sytuacji nie dopuści lub zezna na nie Twoją korzyść także nie wiem po co podchodzić do sprawy tak emocjonalnie :/  Jako człowiek honoru przemyśl na spokojnie czy sprawa jest aż tak poważna ;)

« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2015, 11:59:42 wysłana przez K' »

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2015, 12:11:06 »
Czeba trailer montować...

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2015, 12:39:34 »
Tak sobie w sumie myślę, że dlaczego poprzestawać na pięściach? Przecież można od razu wyjąć nóż i schować komuś pod nerkę. Albo sięgnąć po broń palną. Zamknąć w klatce, polać benzyną i podpalić, o! Ludzie będą pytali "czym sobie na to zasłużył?", a my będziemy mówili, że zbił kogoś w gierkę, bo Kumpało frejmtrap onlajn sejf on blok, a ludzie będą mówili "ahaaa, no to rzeczywiście...".

Nie mogę ogarnąć absurdu sytuacji, więc próbuję racjonalizować.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2015, 13:00:47 »
Taz mialem Cie za zupelnie innego goscia, a widze, ze wlaczyl Ci sie tryb jakis komeplksow. Tak sie sklada, ze przez bite 5 lat gralismy / pilismy z Frizenem i nijak ma sie do tego, co probujesz tutaj zaprojektowac.

Prosze cie, nie strasz mi kolege z ekipy przez internet, bo o ile mialem po dluzszej przerwie pierwszy raz pojawic sie dopiero na pierwszym turnieju T7, to moze zrobie wyjatek i z checia pozwole sie wyciagac za glowe na zewnatrz i mozemy sobie krotko porozmawiac.

A jak cie deneruje czyjs sposob grania i lub nie potrafisz sobie poradzisz z tautowaniem to nie graj z ta osoba lub przejdz sie do apteki bo jakies specyfiki.

edit: fck MKX, tylko T7/SF5
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2015, 13:38:49 wysłana przez Solo »

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2015, 16:58:54 »
Ja bym nie chciał aby na MFKiG doszło do czegokolwiek bo będzie to ostatnie wejście na tego typu imprezę. Ja swoje przeżycia z frizenem w MK X też mam i też wylałem na Kung Lao wiadro pomyj i bluźnierstw jakich świat nie słyszał. jak na nasze Polskie warunki Frizen jest op w tą grę i koniec. Dopóki go ktoś nie pokona to może się chwalić, co prawda nie w jakiś tam szyderczy sposób ale może. Online w MK X nadal trochę ssie więc faktycznie nie za bardzo można grać to co się planuje bądź karać to co normalnie się da. Pytanie brzmi natomiast po co gadka że ktoś jest słaby ? Przecież ta osoba widzi że przegrywa więc nie trzeba jej jeszcze tego uświadamiać. Jedyne co powinni delikwenci zrobić w tej sytuacji to spotkać się offline i zagrać MM by rozstrzygnąć spór i tyle. A pyszczenie do siebie i wyzywanie w niczym nie pomoże. Zarówno ten który przegrywa jak i ten który wygrywa nie powinien prowokować takich sytuacji. Ja nie ukrywam że np bluźniłem sobie w domu przed ekranem tv na frizena że gra jak tania dziwka bo kung lao to taka postać, ale nie mam mu ochoty rozbić łba ani nic takiego.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 23, 2015, 23:45:29 »
Przecież pisałem, że tu nie o grę chodzi. Póki co Frizen się zesrał i włączył mu się konfident mode. Grozi mi policją, sądem i prokuratorem. Proponuję zawiadomić jeszcze NIK, GUS i UOKiK.

Zachowanie żenujące, ale tchórze już tak niestety mają. Najpierw prowokują, a potem lecą na policję. Już nie jest śmiesznie ? Już się nie polewamy? Poważnie się zrobiło ? 

update:

Frizen podziękuj mojej cudownej żonie. Powiedziała abym nie tracił czasu na takiego tchórza. Wyszło jaki mały jesteś i jak się rozprułeś. Nie myśl, że się boję twojego straszenia prokuratorem. Przerabiałem to już i o procedurach pisałem ci na PW. Moja żona ujęła sprawę idealnie:

"Paweł jeszcze raz ci mowię. Nie tykaj gówna, bo śmierdzi". Zgadzam się z nią. Dla mnie jesteś gównem niewartym zachodu. Póki co ci odpuszczę. W Łodzi podziękujesz mojej żonie. Ma na mnie kojący wpływ.

Spróbuj mnie jednak w tej Łodzi sprowokować......
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 00:21:29 wysłana przez Taz_Thrash »

Wiki_AKA_wmksdm

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Skąd: Olsztyn -> Gdynia
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 24, 2015, 00:27:14 »
Chłopie żyjemy w pańswie w którym obowiązuje jakieś prawo. Jak ktoś mi grozi uszczerbkiem na zdrowiu to musi się liczyć że będą w stosunku do niego wyciągnięte jakieś konsekwencje, bo owe prawo to reguluje. To nie jest feudalna Europa, gdzie jak Ci moja krowa nasra na pole to masz prawo mi jaja obciąć. Tu nie możesz przyj**ać komuś, bo Cię w gierki ograł i liczyć, że będzie spokój, a jak poszkodowany pójdzie na policję to ty im powiesz "ale ja jestem honorowy" i Cię wypuszczą bez niczego. Z tego co piszesz jesteś dorosły chłop pewnie dekadę starszy ode mnie, więc do nędzy zachowuj się jak na Twój wiek przystało, a nie siejesz akcje rodem z gimnazjum. Chcesz by chłopak pożałował? Pokonaj go na turnieju. Mało? Ograj go w MM.
Ale przede wszystkim przestań żalić się na forum, bo to już przestało być i śmieszne i interesujące.  :ejchlopaki:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 00:37:52 wysłana przez Wiki_AKA_wmksdm »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 24, 2015, 00:35:24 »
Mam żonę.

Mam żonę.

Mam żonę.

Jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział, to mam żonę. :pogchamp:

PS. mam żonę!