Autor Wątek: Wytarte zielone cos w DS3 (zdjecie)  (Przeczytany 1451 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Wytarte zielone cos w DS3 (zdjecie)
« dnia: Styczeń 06, 2011, 21:40:02 »

Otoz problem tkwi w tym, ze wytarlo mi sie miejsce zaznaczone na powyzszym zdjeciu, przez co musze niemilosiernie dusic lewy guzik w krzyzaku. Gra na takim padzie jest niemozliwa :( Jest jakas opcja zeby to naprawic? Przykleic cos pod gumke, ktora jest pod krzyzakiem czy cos?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Wytarte zielone cos w DS3 (zdjecie)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2011, 22:08:28 »
Wymienić folie. Albo wszystkie bebechy poza całym układem przełożyć do nowego paździerza v.v miałem to samo z PSButtonem i nic się nie udało mi z tym zrobić v.v

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Wytarte zielone cos w DS3 (zdjecie)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2011, 22:38:54 »
Idzie ja bez problemu wymienic, nie siedzi jakos mocno w padzie?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Wytarte zielone cos w DS3 (zdjecie)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2011, 17:22:14 »
Taki jest problem z padami - gumki się pierniczą a te folie wycierają. Lepiej na Sticka się przerzucić - wychodzi taniej na dłuższą metę - mikrostyki są po parę zł a koszt nowego pada hm...
Ale inna sprawa, chyba mam taką jedną - mogę ci sprezentować, ty pokryjesz tylko koszta przesyłki, wymienisz ją - dziecinnie proste zadanie zważywszy że już rozbebeszyłeś pada - i sprawa z głowy aż do następnego przetarcia.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true