Autor Wątek: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie  (Przeczytany 2633 razy)

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« dnia: Kwiecień 13, 2010, 15:07:57 »
Ponieważ TasTer mi sprzątnął ostatniego fightpada z allegro, musiałem zrobić research.
Znalazłem >sprzedawcę< z amazon UK, który zakup poniżej 20 funtów przesyła do PL za 4 funty. Dorwałem fightpada round 2 z grafiką Viper za ?23.94 już łącznie z przesyłką - kartę obciążyło na 108zł. Cena w miarę ok, a ponieważ w PL tego stuffu obecnie niet, to nie ma co wybrzydzać. Jak dojdzie, to napiszę tu czy wszystko było w porządku.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2010, 15:53:10 »
:* właśnie przyszedł zaraz go rozpakuje.



Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2010, 15:56:45 »
No ja czekam na swój lol, kochana poczta <3
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2010, 01:28:15 »
Mam noobskie pytanie. Czy dobrze się na nich gra i czy istnieje wersja bez grafiki?

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2010, 01:52:10 »
Niestety nie ma takich bez grafiki http://www.madcatz.com/Default.asp?Page=347

Czy dobrze się gra... Z wersją na ps3 jest taki problem, że jest tylko wersja bezprzewodowa. Trzeba blisko siedzieć konsoli, żeby lagów nie było. Z trialami Viper na standardowym padzie do PS3 nie dawałem rady na początku, jednak na tym dałem radę raczej bez problemów (teraz pewnie na obu bym dał radę). Krzyżak wygodny do kręcenia qcf, hcf, 360, 720, trochę gorzej z chargeami. Rozłorzenie przycisków bardzo wygodne, nawet mashowane ciosy raczej nie powinny robić problemów. Baterie trzymają dość długo jak się nie zapomina wyłączyć pada.

Wersja na klocka jest na długim kabelu, o wiele lżejsza (brak baterii), i lagów ni ma. Nie rozumiem czemu nie zrobili takiej na PS3.

Ogólnie jeżeli chodzi o pady, to bardzo wygodnie się na nich gra, lepiej niż na standardowych. Trochę dokucza "Lag-free 2.4GHz wireless signal" tiaa.

Edit: Jeżeli szukasz pada wyłącznie do tekkena to niestety nie testowałem go w tej grze. Ja bym jednak do tekkena chyba wybrał standardowego dualshocka z PSone po przejściówce. W weekend potestuje jakieś EWGFy.Chyba, że ktoś mnie w tym do tego czasu wyręczy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 01:55:41 wysłana przez TasTer »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2010, 21:46:07 »
Testowałem i o ile guziki są naprawdę ok o tyle krzyżak wymaga trochę przyzwyczajenia się, do tekkena stanowczo odradzam tego pada, w sf jest po przestawieniu się naprawdę fajny.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:08:37 »
Znalazłem >sprzedawcę< z amazon UK, który zakup poniżej 20 funtów przesyła do PL za 4 funty.
Dostałem przesyłkę, więc mogę polecić tego sprzedawcę. Co prawda czekałem mega długo, ale grunt że w końcu jest co ma być. Złożyłem zamówienie 13-tego kwietnia, tego samego dnia dostałem mejla od amazon z informacją że towar wysłano, a kartę obciążono. 23-ciego kwietnia wysłałem mejla do sprzedawcy z zapytaniem czy rzeczywiście wysłał 13-tego, dostałem odpowiedź z której wynikało, że dopiero 19-tego 8). Ostatecznie awizo miałem 28-mego.

grove1982

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grove1982
  • Skąd: Ostrda
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2010, 12:39:41 »
Ja też zdecydowałem się na zakup, znalazłem sklep gdzie mają po 147,65zł plus 11zł za przesyłkę
i zastanawiam się czy warto. Korzyść taka, że nie ma zmartwienia czy wogóle pad dojdzie :) no i czas realizacji 24H. Co o tym sądzicie??

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Fightpady MadCatz w przyzwoitej cenie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2010, 20:19:06 »
ja placilem 108 razem z przesylka z amazon.uk, wiec roznica nie az taka duza, a z uk czeka sie 100lat