Autor Wątek: Problem 8001050F  (Przeczytany 9818 razy)

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2010, 14:51:54 »
probowalem zmienic date ale nic to nie daje :/

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2010, 14:54:37 »
Ponoc kazdy kto za duzo janil dostal bana na tekkena!

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2010, 14:56:32 »
A mnie trofea tez denerwuja. Od poczatku. Nie zdobywam w zadnej grze. Nie prezentuja one czyjegos skilla, tylko ile wyCKowal w danej grze aby zabic 1000000000 mobow o czerwonym kolorze czy znalezc wszystkie golebie w gta. skilowe jak nic. no ale sa osoby ktore lubia - tylko powinna byc opcja, ylacz trofea, coby kazda gra mi sie przez to dluzej nie odpalala ; o.

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2010, 14:57:04 »
i tobie pewnie dziala co solo ?  8)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 01, 2010, 14:58:19 »
Moja konsola będzie sobie odpoczywać dopóki ktoś nie potwierdzi braku buga jutro... ale Sony wpadło, jak śliwka w kompot. :)

Co do trofeów, w ogóle do mnie nie przemawiają... ot, taki kolejny sposób na zatrzymanie gracza dłużej przy tytule. Zgadzam się, że powinna być opcja ich wyłączania.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2010, 15:02:28 »
też nie czaje opcji z pucharkami, wk$^%^ mnie to :/
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Rafimaru

  • TcT
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Rafimaru_TcT
  • Skąd: Poznań TcT
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 01, 2010, 15:06:02 »
Aż strach pomyśleć co by było, gdyby wydarzyło się to w czasie Damagermany... xD
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 15:10:39 wysłana przez Rafimaru »

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 01, 2010, 15:06:57 »
zgodze sie z toba ze niektore trofea sa tylko po to by ktos siedzial przy grze i meczyl ja bez konca (golebie w gta). Sa tez jednak takie ktore nagradzaja gracza za skilla, bo nie kazdy jest w stanie przejsc gre na najwyzszym poziomie np. A przyznam ze sprawia mi przyjemnosc jak mi stuknie trophy za cos (dla mnie) trudnego - poprostu daje mi satysfakce i w jakims stopniu nagradza mnie za moj wysilek.
Mysle ze trofea sa po to by gracz po jedenym ukonczeniu gry nie odkladal jej w kat tylko wracal do niej i podejmowal wyzwania - i uwarzam ze jest to dobre, i napewno ciekawsze nic brak trofeow.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 01, 2010, 15:07:16 »
Jak cos na Slimach dziala, FATy musza czekac na aktualizacje; o

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2010, 15:08:01 »
Ano Rafi - niewiele braklo, bylaby beczka roku :)

Jezeli Sony do jutra tego nie poprawi - jutro wystarczy ustawic date na 2 marca i bedzie ok - oba zegary beda wskazywaly poprawna date. i zapewne tak bedzie ; o.
Heh ten kto zrobil tego buga pewnie niezle po uszach teraz dostaje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 15:12:29 wysłana przez Solo »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2010, 15:13:49 »
@c2h5oh - jak mi sie podoba gra to wracam do niej wiele razy (dmc, valkyria itd) i nie potrzebuje do tego ikonki na show-offa, aby chwalic sie innym "mam 10 platyn uuu" itp:). Kwestia podejscia:). Kazdy lubi cos innego itp =) A z trofeami doszlo do takiech smiesznych scen, ze czytalo sie w komentrzach "e gra nie ma trofeow? to nie kupuje - L O L" lub ludzie czitowali aby miec trofea itp.

no ale to drugie to zawsze bylo, juz w 1996 roku w starcrafcie ludzie sobie nabijali winsy na koncie, aby miec stats 1000-100, a potem sie ich jechalo majac w 1 rece browara; o.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 15:15:23 wysłana przez Solo »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2010, 15:14:54 »
Solo, jak możesz, to wrzuć newsa o tym. Ja mam wykład ;]

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2010, 15:28:56 »
@solo w kazdej spolecznosc jest jakis margines, i w tym przypadku ten margines stanowia ludzie ktorzy trophy zdobywaja by sie popisac i zdobywaja je oszukujac. Sa tez gracze dla ktorych trophy to poprostu wyzwanie a sprostanie mu wynagrodzone jest nagroda w postaci malej ikonki. I to cieszy. Przynajmniej mnie. Uwarzam ze trofea sa przede wszystkim dla gracza, a nie zeby pokazac je innym graczom. Rozumiem tez tych ktorzy trofeow nie lubia - uwarzaja je za statsiarstwo i strate czasu i generalnie nie znaczace nic osiagniecia. Miedzy prawda a Bogiem jednak, sadze ze duza czesc takich graczy poprostu nie potrafi sprostac pewnym wyzwaniom i dlatego podchodzi do tego sceptycznie - ale to juz moje osobiste zdanie. Jednak zmierzam do tego ze nie powinnscie sie czepiac nas trofeowcow za to ze ze wzgledu na trophy nie mozemy teraz grac w inne gry. Przypominam ze sony ma tez czasem problemy z siecia a jakos nikt sie wtedy nie czepia ze przez to ze konsola ma mozliwosc podlaczenia do neta to teraz sa problemy.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2010, 15:29:08 »
Ja nawet nie porównuję się do gości którzy mają po 10 platyn czy więcej. Mam jedną i to z Tekkena. Na inne szkoda mi czasu, ale jak już gram w gre to sprawdzam sobie na stronkach dla achievement hunterów które trofea w miare łatwo zdobyć i robie to. Po prostu inni zbierają znaczki, a ja czuje się zajebiście zadowolony oglądając moją powiększającą się kolekcje trofeów. Tak jestem nerdem i nie gram w gry dla fabuły, grafiki, muzyki czy klimatu lecz tylko po to żeby zdobyć trofea, buahahahah 8)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Problem 8001050F
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 01, 2010, 15:40:45 »
@c2h5oh - jak pisalem - kwestia podejscia. nie potrzebuje, aby gra mi przypominala, ze jestem "dobry", bo wykonalem 100tne kombo 2recznym mieczem. Jak przejde DMC na Dante must Die to mi wystarczy jako satysfakcja:). I nie oszukujmy sie, 95% trofeow to jakis zart. Niektorzy pozniej mysla, ze majac platyne w dana gre sa w nia dobrzy. A nie sa. Ale wg. nich sa, bo maja platyne. itd;  ). Oczywiscie nie generalizuje - Ty nalezysz do tej "jasnej strony mocy". Niemniej to co napisalem (trophy bitches) to nie jest niestety margines: o.

Wracajac do tematu - mam nadzieje, ze ten blad nie namieszal wiecej niz nam sie wydaje - wszystkie gry mi wariurja - jedne prosza o aktywacje systemu, inne nie odpalaja sie bo jakis blad, inne podaja, ze zly copyright, inne, ze corrupted data.. : p
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 15:42:31 wysłana przez Solo »