Autor Wątek: Jaki stick?  (Przeczytany 81786 razy)

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 28, 2014, 11:34:07 »
Jak masz zamiar kupować atroxa to lepiej weź Qanbe i jeszcze Ci zostanie na piwo czy coś.
"Sua Sponte"

Soban

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Premierre
  • Skąd: Kobylka
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 28, 2014, 12:40:55 »
Atrox jest za 500 na allegro nówka,a te qanby w przeliczeniu na złotówki to jakieś ~500-600 + wysyłka ,czyli drogo.

Znacie jakiś dobry zagraniczny sklep ze stickami co wysyła do PL ?

Stajsik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Insert Coin.......
    • Zobacz profil
    • Email
  • CFN: Stajsik
  • Gamertag: Stajsik
  • PSN ID: Stajsik
  • Skąd: Kaszuby-Trójmiasto
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 28, 2014, 18:34:20 »
Odnośnie Qanby: jeśli komuś robi różnicę obsługiwanie obydwu konsol, to wspomniane ~500-600 +wysyłka to nie jest wcale tak drogo.

Co do sklepów wysyłkowych zajrzyj na polski eBay, tam wystawione przedmioty mają opcję wysyłki do polski. Wątpię jednak, że uda Ci się jakąś większą sumę zaoszczędzić względem Allegro...ale poszukać też nie zaszkodzi.
Pozdrawiam.
Witek

Soban

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Premierre
  • Skąd: Kobylka
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #333 dnia: Lipiec 28, 2014, 19:39:12 »
Obsługa ps3 to mnie wali,bo użerałem się z tragiczną siecią na tej konsoli przez lata,a xbox live to jednak klasa sama w sobie.

Wyjdzie guilty gear to wtedy bym poszukał pcb do ps4(dużo padów się rozpada mechanicznie to może uda się po taniości kupić).

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 29, 2014, 13:26:44 »
Obsługa ps3 to mnie wali,bo użerałem się z tragiczną siecią na tej konsoli przez lata,a xbox live to jednak klasa sama w sobie.

Wyjdzie guilty gear to wtedy bym poszukał pcb do ps4(dużo padów się rozpada mechanicznie to może uda się po taniości kupić).

Tylko jeżeli Xrd dostanie obsługę sticków z PS3 (Sony potwierdziło że twórcy będą mogli dla swoich gier zaimplementować kompatybilność wsteczną dla kontrolerów, oni tego po prostu nie robią sami i tego nie gwarantują) to nie będziesz musiał nic przerabiać.

Inna sprawa że normalna cena Atrox w Polsce to 750zł ;) W stanach zresztą kosztuje 200$ czyli tyle co Fighting Edge od Hori który faktycznie ma lepsze bebechy od TE a Atrox jest na tym samym za 70 do 80 $ więcej ^^
"Sua Sponte"

Soban

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Premierre
  • Skąd: Kobylka
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 29, 2014, 15:34:43 »
W takie cuda jak wsteczna kompatybilność to bym nie wierzył.Do tej pory do gry 1st party Driveclub nie zapowiedziano kompatybilności z kierami logitecha od ps3,więc przy stickach cudów nie nie spodziewam zwłaszcza,że już takie injustice na ps4 nie bangla z żadnym AS'em.

Muszę wypytać o realizację gwarancji tego atroxa za 500(plus,że mogę pojechać obczaić go osobiście,bo blisko do wwa mam),bo 2 latka oficjalnej gwary razera kuszą.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 29, 2014, 17:47:01 »
Pierwsze wersje ps3 też miały problem ze starszymi kontrolerami, mój stick zaczął działać dopiero po którymś tam apdejcie, kilka miesięcy po wydaniu T5:DR na eu psn.

Tak więc po cichu liczę, że z czasem i tutaj nie będzie z tym problemów ;]

Soban

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Premierre
  • Skąd: Kobylka
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 09, 2014, 17:11:27 »
Kupiłem tego Atroxa i następnego dnia oddałem.Wkurzały mnie strasznie miękkie przyciski ręagujące na byle smyrnięcie(wolę twardsze,które trzeba rzeczywiście wcisnąć,aż klikną) no i gała z kwadratowym ogranicznikiem była mocno problematyczna przy wycinankach(w caliburze już grało się miodzio).Co do samej konstrukcji sticka to był bardzo fajny i jarałem się otwieraniem obudowy(przez zamontowane siłowniki przy otwarciu wydaje odgłoś jak z kapsuły kosmicznej :) )

Postanowiłem nie srać żarem i poczekać trochę,aż next-geny się rozkręcą i złożę jakiegoś customa na octagonie pod nie.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 09, 2014, 18:45:01 »
Ogranicznik w tym sticku mogłeś łatwo wymienić samodzielnie. ;)

Soban

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Premierre
  • Skąd: Kobylka
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 09, 2014, 20:27:53 »
Ale przyciski już bym musiał inne kupić.To i ogranicznik to już jednak dodatkowe koszta.

Do dziś żałuję,że finanse zmusiły mnie do sprzedania kilka lat temu customa,co mi go sajan zrobił.Cudowny stick to był,a wyszedł mnie taniej niż ten atrox.
Czekam na jakieś sensowne pcb xbox one-ps4 i wtedy spróbuję własnoręcznie stworzyć jakiegoś Frankensteina przy pomocy świetnej stronki kowala.Dobrze,że wujek robi w meblach to ma dojście do materiałów na budę i narzędzi do wiercenia panelu.

Marchew

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 05, 2015, 17:29:10 »
Kto wie, jak wygląda sytuacja po wprowadzeniu nowej generacji konsol? Trzeba kupować MadCatza do PS4, czekać na jakąś nową Qanbę?
I jak już przy Qanbie jesteśmy, to jakie są opcje na kupienie jej poza sprowadzeniem z Hong Kongu po pińcset bez faktury? Amazon.com pokazało mi 1000zł z opłatami celnymi, to chyba podziękuję, nawet odliczając podatki...

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 05, 2015, 22:36:35 »
Jakiś czas temu sam szukałem sticka, więc reaserchowałem opcje...
Niestety, albo Amazon, albo Ebay (usa, azja), albo Chiny (dx, alliexpress czy inne takie, jeśli masz odwagę).

Najlepiej cenowo prawdopodobnie wychodzi prawdopodobnie kupić śmieciostyka na allegro i zmodować, ale to nie dla każdego jest rozwiązanie optymalne.

LockedAndClush

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • czego tu szukasz?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: LockedAndClush
  • Skąd: Katowice
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 06, 2015, 10:48:04 »
Czasami na brytyjskim Amazonie pojawiają się dobre oferty na sticki Hori. W tej chwili wprawdzie nic nie ma, ale warto mieć to na oku. Za około 500-600zł da się wtedy złapać coś fajnego.
無駄 無駄 無駄!

Marchew

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 06, 2015, 10:54:51 »
Jest ewentualnie opcja sprowadzić z Hong Kongu przez polski odpowiednik DX.com (a przynajmniej tak podejrzewam) - nazywa się to Value Basket. Przyjmują PayPal, więc nawet w wypadku wałka byłbym chyba zabezpieczony. Czemu tutaj trzeba odwagi? Jakies kruczki?

Ewentualnie mogę sprowadzać ze Stanów z Eightarc i bawić się w faktury, podejrzewam, że koszty podobne...

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jaki stick?
« Odpowiedź #344 dnia: Lipiec 09, 2015, 21:07:57 »
Czy w Polsce można kupić sticka do PS4? Najlepiej nowego :).