Autor Wątek: Nagrywanie Walk  (Przeczytany 6028 razy)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Nagrywanie Walk
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 10, 2010, 12:56:06 »
odkurze temat bo chciałbym was zapytać o to czy warto kupić urządzenie EasyCap w celu nagrywania walk z PS3 - nie zależy mi na jakości HD - w zupełności wystarczy mi standardowa rozdzielczość
na szybko wyszukałem EasyCap na allegro i troche podejrzana jest ta cena (22-24 zł) - dlatego wole poznać waszą opinię - ktoś korzystał z tego?
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: Nagrywanie Walk
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 10, 2010, 22:20:42 »
Sam jestem ciekaw jak te urządzenie się sprawuje. Trochę zbieg okoliczności bo wczoraj, troszkę szperałem w necie o grabberach. Ten cały EasyCap niby fajny ale nie da rady grać w HD i jednocześnie nagrywać :(. Ponoć będzie można na kompie w okienku grać - co jest kiepskim rozwiązaniem. Ciekawi mnie tylko fakt, czy da radę chociaż z kompa puścić na TV CRT. Piszę na CRT bo na TV HD mija się z celem. Skoro z PS3 do PC będzie leciał sygnał SD. Jeśli nie da rady przesłać na TV to szkoda nawet tych 20zł. Chyba, że komuś się przyda do innych celów.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nagrywanie Walk
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2010, 22:23:55 »
Można mieć obraz i na TV i na PC. Wystarczy do tego taki rozgałęziacz: http://allegro.pl/item1167229814_rozgaleznik_euro_wt_3gn_3xrca_svideo_in_out.html
Trzeba do niego włożyć dwa kable: od konsoli i od PC (grabbera), a wyjście włożyć do wejścia w telewizorze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 22:25:47 wysłana przez Di »