Autor Wątek: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa  (Przeczytany 38500 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« dnia: Lipiec 21, 2011, 14:14:39 »
Witam wszystkich fanów bijatyk. Tak jak obiecywałem planuję zrobić polskiego WNF, który jak wypali stanie się impreza cykliczną (co 2 miesiące + finał). Tymczasowa nazwa to PZ (projekt zajmana ;] ). Mam jednak do was parę pytań, proponuję aby wypowiadały się osoby które wezmą w tym udział.

Lista gier : Mvc3, SSF4:AE, MK9, SF: 3s, blazblue, Tekken 6, SC 4.

1.Czy uważasz że T6 powinien się znaleźć na PZ ? Nie chcę nikomu narzucać odpowiedzi na to pytanie, ale z turniejem w tekkena wiąże się duża ilość stanowisk .

2.Ile dni twoim zdaniem powinna trwać taka impreza ? Jeden czy dwa ?

3.Czy powinny się znaleźć wszystkie gry z wymienionej listy (pytanie nie dotyczy T6)?  W jakich turniejach byś brał udział ?
 
4.Planujemy nagrody z wpisowego. Udało mi się wynegocjować dobra cenę za lokal, przy 80 osobach było by to 5 zł z każdego wpisowego. Jaka kwota by ci najbardziej pasowała (w złotówkach): 15, 20, 25, 30 ? Przypominam że trzeba od niej odjąć 5zł, reszta idzie na nagrody. Wpisowe dla każdej gry osobno (aby w każdym turnieju była pula ).

5.Na jakiej platformie miałyby się odbywać zawody ? (pytanie nie dotyczy T6 i SF: 3s)

6.Na jakiej platformie chcielibyście grać w 3sa ?

7.Czy uważasz że 2 stanowiska na grę wystarczą ?  (nie dotyczy T6, jeżeli się na niego zdecydujemy dostanie 4 stanowiska ) Jeżeli liczba zapisanych nie przekroczy minimum (które będzie wynosić ok 16 osób), to na grę przeznaczymy jedno stanowisko (musimy jakoś miejsce zagospodarować, nie ma sensu dawać 10 graczom dwóch stanowisk  ).

8.Czy jesteś w stanie pomóc przynosząc swój sprzęt ?

9.Na jakich tvkach wolałbyś grać? CRT czy LCD ?



Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę pytanie i dam wam znać, wyedytujecie swoje posty. Tym razem gwarantujemy streama lub zapis (kamera) wszystkich top 8 z każdego turnieju. Czekam na wasze opinie, jeśli chcecie coś napisać dodatkowo, śmiało, wszelkie uwagi mile widziane ;] Aha, jeżeli będzie miejsce (zależnie od ilości chętnych) planuję 2 stanowiska przeznaczone na freeplaye, casuale i money matche).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:32:49 wysłana przez ZajmaN »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:25:31 »
1. Tak.
2. Dwa dni.
3. Tekken 6, SoulCalibur IV
4. 15 lub 20.
5. PlayStation 3.
6. -
7. Tak.
8. Jeśli będę jechał i będzie brakować sprzętu, to tak.
9. LCD

Dodatkowe info:
Jeśli jedną z gier będzie SCIV (zamiast BB), to mogę postarać się o support w postaci nagród od Namco.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:44:11 wysłana przez Di »

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:26:43 »
Witam wszystkich fanów bijatyk. Tak jak obiecywałem planuję zrobić polskiego WNF, który jak wypali stanie się impreza cykliczną (co 2 miesiące + finał). Tymczasowa nazwa to PZ (projekt zajmana ;] ). Mam jednak do was parę pytań, proponuję aby wypowiadały się osoby które wezmą w tym udział.

Lista gier : Mvc3, SSF4:AE, MK9, SF: 3s, blazblue, Tekken 6.

1.Czy uważasz że T6 powinien się znaleźć na PZ ? Nie chcę nikomu narzucać odpowiedzi na to pytanie, ale z turniejem w tekkena wiąże się duża ilość stanowisk oraz mnóstwo osób.

2.Ile dni twoim zdaniem powinna trwać taka impreza ? Jeden czy dwa ?

2.Czy powinny się znaleźć wszystkie gry z wymienionej listy (pytanie nie dotyczy T6)?  W jakich turniejach byś brał udział ?
 
3.Planujemy nagrody z wpisowego. Udało mi się wynegocjować dobra cenę za lokal, przy 80 osobach było by to 5 zł z każdego wpisowego. Jaka kwota by ci najbardziej pasowała (w złotówkach): 15, 20, 25, 30 ? Przypominam że trzeba od niej odjąć 5zł, reszta idzie na nagrody. Wpisowe dla każdej gry osobno (aby w każdym turnieju była pula ).

4.Na jakiej platformie miałyby się odbywać zawody ? (pytanie nie dotyczy T6 i SF: 3s)

5.Na jakiej platformie chcielibyście grać w 3sa ?

6.Czy uważasz że 2 stanowiska na grę wystarczą ?  (nie dotyczy T6, jeżeli się na niego zdecydujemy dostanie 4 stanowiska ) Jeżeli liczba zapisanych nie przekroczy minimum (które będzie wynosić ok 16 osób), to na grę przeznaczymy jedno stanowisko (musimy jakoś miejsce zagospodarować, nie ma sensu dawać 10 graczom dwóch stanowisk  ).

7.Czy jesteś w stanie pomóc przynosząc swój sprzęt ?

8.Na jakich tvkach wolałbyś grać? CRT czy LCD ?



Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę pytanie i dam wam znać, wyedytujecie swoje posty. Tym razem gwarantujemy streama lub zapis (kamera) wszystkich top 8 z każdego turnieju. Czekam na wasze opinie, jeśli chcecie coś napisać dodatkowo, śmiało, wszelkie uwagi mile widziane ;] Aha, jeżeli będzie miejsce (zależnie od ilości chętnych) planuję 2 stanowiska przeznaczone na freeplaye, casuale i money matche).

1. Tekken jak najbardziej a czemu ? chociażby temu żeby uzbierało się te 80 osób bo patrząc na scene 2d to maks 40-45 się znajdzie (o ile w ogole by sie zjawili).
2.2 Dni ;]
3. Jasne że powinny się znaleźć, możemy zrobić z tego "małe" EVO ;d.
4. Proponowałbym za wstęp na impreze zrobić 5zł za wejściówkę,no i oczywiście osobno wpisowe do każdego tura w którym chce się uczestniczyć.
5. Ja bym proponował PS3 z racji tego że więcej osób gra na tej platformie a jeśli nie to wystarczy przejściówka za 15zł z supermarketu no i mniej problemów z podłączaniem całego ustrojstwa.
6.w 3'sa można i na kompie i na ps2,to raczej różnicy nie zrobi,jak organizatorom wygodniej (tak mysle ;d )
7.Myślę że 2 stanowiska to minimum,widzę że byłaby to większa impreza także około 100 graczy powinno się zjawić ;]
8.Raczej nie byłoby większego problemu.
9. CRT FTW
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:28:19 wysłana przez Pitrex »

ornit paweł pierwszy

  • Gość
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:29:21 »
5.w 3'sa można i na kompie i na ps2,to raczej różnicy nie zrobi,jak organizatorom wygodniej (tak mysle ;d )
3s na kompie i ps2 to raczej nie to samo (szybkosc gry sie różni). Proponowałbym poczekać aż gra wyjdzie na ps3/x0 i wtedy się okaże na ile jest to(jesli w ogóle) wersja zbliżona do arcade perfect.

i co to do chuja wacława jest wnf?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:31:35 »
Cytuj
chociażby temu żeby uzbierało się te 80 osób bo patrząc na scene 2d to maks 40-45 się znajdzie (o ile w ogole by sie zjawili).

Weź pod uwagę że niektórzy wystartują w więcej niż jeden tytuł (snake pewnie już 100 na turnieje odkłada ;] ).


Cytuj
Jeśli jedną z gier będzie SCIV (zamiast BB), to mogę postarać się o support w postaci nagród od Namco.

Nie pomyślałem o SC4, dodaję do listy. W ogóle było 2 razy drugie pytanie, poprawcie jak możecie odpowiedzi i napiszcie wyrywkowo w co byście grali.


Cytuj
Proponowałbym za wstęp na impreze zrobić 5zł za wejściówkę,no i oczywiście osobno wpisowe do każdego tura w którym chce się uczestniczyć.

Ciekawy pomysł, można rozważyć.

Cytuj
i co to do c***a wacława jest wnf?


Wednesday night fights, cykliczne turnieje organizowane w USA :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:34:27 wysłana przez ZajmaN »

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:35:55 »
1. Obojętne

2. Jeden

3 Tak - SSF4 : AE , SF3s
 
4. 30zł

5.SSF4 AE (X360 - nie ma laga , ale PS3 też może być)

6.PS3/X360 po wyjściu Online Edition , przed - PS2.

7. Tak uważam że wystaczy

8.Tak jestem w stanie

9.LCD

...

Będzie stream?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:44:58 wysłana przez maddest »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:38:42 »
Jest 9 pytań, popraw jak możesz swoje odpowiedzi :D

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:41:05 »
1.TAK

2.Dwa dni.

3.Zdecydowanie tak, im więcej tytułów tym lepiej. Sam wziąłbym udział na 100% w T6 i MK, być może BB.
 
4. Pomysł Pitrexa bardzo dobry. 5zł za wstęp + wpisowe na tur. 20zł wpisowego.

5. PS3

6. -

7. Tak, 2 standy wystarczą.

8. Jeśli zajdzie konieczność

9.LCD

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:41:20 »
1. Tak. Bez Tekkena to nie ma o czym nawet gadać :P
2. Mogą być dwa z tym, że turniej w jedna grę powinien trwać jeden dzień.
3. Mnie interesuje tylko Tekken, no może w MVC3 bym zagrał jeszcze ostatecznie.
4. 25 będzie optymalnie chyba.
5. PS3
6. I don't give a shit
7. Tak
8. Tak
9. LCD, monitory najlepiej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 18:06:33 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:45:01 »
Panowie, jest 9 pytań, proszę was o poprawienie odpowiedzi bo już się gubię a to dopiero pierwsza strona tematu !

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:47:19 »
1. W Polsce Tekken musi byc na takiej imprezie.

2. Dwa - Jednodniowe turnieje sa przejebane.

3. Mnie to rybka. Ja wzialbym udzial w T6 i MK9.
 
4. Rybka. Byleby nie po 50zl na tur ;D.

5. PS3 dla T6 i MK9. Reszta to jak inni uważają.

6. Niech grają na lepszej ;D.

7. Nie. Myślę, że na taka imprezę trzeba by się naprawdę zaopatrzyć w dużo sprzętu. Myślę, ze warto poszukać w tej sprawie jakiegoś sponsora.

8. Tak.

9. Nielagujące LCD.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:54:18 »
Witam wszystkich fanów bijatyk. Tak jak obiecywałem planuję zrobić polskiego WNF, który jak wypali stanie się impreza cykliczną (co 2 miesiące + finał). Tymczasowa nazwa to PZ (projekt zajmana ;] ). Mam jednak do was parę pytań, proponuję aby wypowiadały się osoby które wezmą w tym udział.

Lista gier : Mvc3, SSF4:AE, MK9, SF: 3s, blazblue, Tekken 6, SC 4.

1.Czy uważasz że T6 powinien się znaleźć na PZ ? Nie chcę nikomu narzucać odpowiedzi na to pytanie, ale z turniejem w tekkena wiąże się duża ilość stanowisk .

2.Ile dni twoim zdaniem powinna trwać taka impreza ? Jeden czy dwa ?

3.Czy powinny się znaleźć wszystkie gry z wymienionej listy (pytanie nie dotyczy T6)?  W jakich turniejach byś brał udział ?
 
4.Planujemy nagrody z wpisowego. Udało mi się wynegocjować dobra cenę za lokal, przy 80 osobach było by to 5 zł z każdego wpisowego. Jaka kwota by ci najbardziej pasowała (w złotówkach): 15, 20, 25, 30 ? Przypominam że trzeba od niej odjąć 5zł, reszta idzie na nagrody. Wpisowe dla każdej gry osobno (aby w każdym turnieju była pula ).

5.Na jakiej platformie miałyby się odbywać zawody ? (pytanie nie dotyczy T6 i SF: 3s)

6.Na jakiej platformie chcielibyście grać w 3sa ?

7.Czy uważasz że 2 stanowiska na grę wystarczą ?  (nie dotyczy T6, jeżeli się na niego zdecydujemy dostanie 4 stanowiska ) Jeżeli liczba zapisanych nie przekroczy minimum (które będzie wynosić ok 16 osób), to na grę przeznaczymy jedno stanowisko (musimy jakoś miejsce zagospodarować, nie ma sensu dawać 10 graczom dwóch stanowisk  ).

8.Czy jesteś w stanie pomóc przynosząc swój sprzęt ?

9.Na jakich tvkach wolałbyś grać? CRT czy LCD ?



Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę pytanie i dam wam znać, wyedytujecie swoje posty. Tym razem gwarantujemy streama lub zapis (kamera) wszystkich top 8 z każdego turnieju. Czekam na wasze opinie, jeśli chcecie coś napisać dodatkowo, śmiało, wszelkie uwagi mile widziane ;] Aha, jeżeli będzie miejsce (zależnie od ilości chętnych) planuję 2 stanowiska przeznaczone na freeplaye, casuale i money matche).

1 Jo
2 dwa
3 pare gierek mozna wywalic, i dodac kilka hype nonfighter party skill games
4 piec zl za wstep a potem wejsciowki na turniej
5 obojetne mi
6 Jesli 3s OE wyjdzie faktycznie tak dobrze jak obiecywali to 360/ps3, a jak nie to pc z emulatorem cps3
7 imo wystarczy
8 sprzetu juz nie ma ;_;
9 obojetne, byle by nie lagowalo
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:55:12 »
3 pare gierek mozna wywalic, i dodac kilka hype nonfighter party skill games
CTR !
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:59:15 »
Odpowiadaj na pytania, nie spamuj mi tu Crash team racing ;]

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:59:19 »
1.T6, jako bardzo popularna w Polsce bijatyka, musi być w takim projekcie uwzglęniony.

2.Zdecydowanie dwa.

3.Wszystkie gry mają tam prawo bytu. Prywatnie uważam MK za zbędne. Brałbym udział w SSF4AE, (U)MvC3, BB
 
4.30 wpisowego jest ok.

5.PS3

6.Nie dotyczy.

7.Tak.

8.Mogę dowieźć we własnym zakresie PS3.

9.Nielagujące LCD > CRT > lagujące LCD.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 15:04:39 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!